Kategorie

Slevy

Vinařství Počet vinařství: 30

Zobrazeno 1 – 30 z 30 položek
 • Agostino Pavia & Figli

  Rodinné vinařství Agostino Pavia & Fils najdeme v městečku Agliano Terme na rozhraní pod-oblastí Asti a Monferrato, které patří mezi nejznámější vinařské obce s terrire vhodným k pěstování odrůdy Barbera. Rodina Pavia – Agostino se svými dvěma syny Giuseppe a Mauro – obhospodařuje asi 10 hektarů vinic, z nichž drtivá většina je osázena odrůdou Barbera. Menší plocha je osázena odrůdami Albarossa, Dolcetto, Grignolino a Syrah. Celková roční produkce vinařství je asi 100,000 láhví.

 • Antonio Sasa

  Tony Sasa je renezanční člověk 21. století - vinotékař, obchodník, vinař, restauratér, konzultant,.. Díky tomu - a také díky tomu, že Tony je osobní přítel Giorgio Bori - máme možnost nabídnout našim zákazníkům výběr vín z nejlepších poloh Itálie - od Amarone přes Brunello až po Etna Rosso. Antonio Sasa je držitelem ocenění 'pětihvězdičkové vinařství' soutěže Prague Wine Trophy.

 • Bergaglio Cinzia

  Cinzia Bergaglio specializuje na produkci vín Gavi, podobně jako vinařství Castellari Bergaglio náš druhý partner z oblasti Gavi (Cinzia Bergaglio a Marco Castellari-Bergaglio jsou sestřenice a bratranec). Podobně jako většina našich partnerů, Cinzia Bergaglio zaručuje obdělávání půdy s použitím ekologicky šetrných produktů s nízkým dopadem na životní prostředí, ačkoliv vinařství formálně nežádá o certifikaci organické produkce.

 • Boeri Alfonso

  Vinařství Boeri Alfonso je součástí historie naší firmy, jejich vína jsem začal dovážet pro soukromou potřebu ještě před vznikem myšlenky na dovoz vína pro komerční účely. Dodnes je toto vinařství mé nejoblíbenější a nejúspěšnější - jal podle zájmu zákazníků tak i podle mnoha ocenění na soutěžích. Boeri Alfonsi je držitelem ocenění 'pětihvězdičkové vinařství' soutěže Prague Wine Trophy.    

 • Cantina Ariano

  Vinařství Cantina Ariano se nachází v severní části Apulie, jednoho z nejjižněji položených regionů Itálie. Produkce vinařství zahrnuje odrůdy typické pro tuto oblast, konkrétně bílá vína z odrůd Bombino Bianco a Falanghina a červená vína z odrůd Aglianico, Montepulciano, Negroamaro, Nero di Troia a Primitivo. Rodina Ariano pěstuje víno v souladu s přírodou a s důrazem na minimální dopad na životní prostředí. Část produkce je certifikovaná v organickém režimu. 

 • Cascina Ciapat di Bertello

  Vinařství Cascina Ciapat leží v oblasti Roero nedaleko od města Barolo, proto i zde dominuje odrůda Nebbiolo. Z produkce vinařství jsme pro Vás vybrali vína Roero (Nebbiolo) a Roero Arneis doplněná aromatickým vínem Dolcetto.

 • Castellari Bergaglio

  Castellari Bergaglio je typické rodinné vinařství, obhospodařuje asi 12 hektarů vinic a produkuje okolo 70 000 lahví vína Gavi ročně. Od samého počátku se na vinicích rodiny Bergaglio nepěstovalo jiné víno než místní odrůda Cortese, používaná k výrobě vína Gavi.

 • Ghione Anna

  Vinařství Ghione Anna se nachází v městě Canelli, které je centrem produkce 'kultovního' vína Moscato d’Asti DOCG, produkce tohoto vína také dominuje ve vinařství Ghione a to dokonce ve více provedeních.

 • Goretti Vini

  Vinařství Goretti Vini najdeme ve vinařské obci Pila v regionu Umbria (jižně od Toskánska). Vinařství produkuje bílá i červená vína z globálních (Chardonnay, Pinot Grigio) i typicky lokálních odrůd (Grechetto, Sagrantino) v čele s ikonickým vínem Sagrantino di Montefalco. Práce ve vinařství se účastní celá rodina, třetí a čtvrtá generace, ale srdcem vinařství je Sara Goretti.  

 • Il Verro

  Rodinné vinařství Il Verro najdeme ve vinařské obci Lautoni v regionu Kampánie (provincie Caserta, asi 60 km severně od Neapole). Vinařství produkuje na 4 hektarech bílá i červená vína ze starých lokálních odrůd Casavecchia, Coda di Pecora, Pallagrello Bianco a Pallagrello Nero. Práce ve vinařství se účastní celá rodina, chod vinařství stále řídí jeho zakladatel Cesare Avenia. 

 • Ivaldi Franco

  Franco Ivaldi patřil mezi první vinaře, kteří v 90. letech započali s výsadbou odrůdy Albarossa, která byla vyšlechtěna ze dvou nejdůležitějších odrůd Piemontu - Barbera a Nebbiolo. Víno Albarossa tvoří základ naší nabídky, doplněné víny z typických odrůd regionu Piemont Dolcetto a Freisa.  

 • Judith Beck

  Vína z produkce Judith Beck jsou odrazem její osobnosti. Jsou elegantní a čistá, jemná a hluboká, občas tvrdohlavá a ne vždy přístupná. To o sobě a svých vínech s trochou parafráze tvrdí sama Judith Beck. 

 • La Ca Nova

  Rodinné vinařství La Ca Nova rodiny Rocca najdeme na okraji městečka Barbaresco ve východní části regionu Piemont (podoblast Langhe), známého produkcí velkých vín stejného jména. A právě vína Barbaresco DOCG tvoří většinu produkce vinařství. Hlavou rodiny je Pietro Rocca, na práci ve vinařství se řadu let podílí a de facto již převzali jeho synové Marco a Ivan.

 • La Carlina

  Vinařství La Carlina najdeme v městečku Grinzane Cavour na rozhraní pod-oblastí Langhe a Monferrato, kde se také nachází většina jejich vinic. Další vinice vlastní v oblasti Asti v obci Bionzo. La Carlina je mladé vinařství – a to rovnou ve dvou významech: založeno bylo v roce 2014 a vinaři jsou představitelé mladé „hipster“ generace, sourozenci Camilla a Francesco Scavino. 

 • La Colombera

  Z nabídky vinařství La Colombera jsme pro Vás vybrali vína z odrůd typických pro produkční oblast Colli Tortonesi - Croatina a Timorasso, z nich vinařství vytváří famózní vína, doplněná o vína Barbera a Nibbió. 

 • Montalbera

  Vinařství Montalbera se silně angažuje v programu za záchranu odrůdy Ruché, v minulosti oblíbené, která v druhé polovině minulého století téměř vymizela. Kromě vín Ruché doporučujeme Vaší pozornosti i výtečná vína z odrůdy Barbera a Viognier. 

 • Monte Novo e Figueirinha

  Společnost Monte Novo e Figueirinha produkuje vína odrůdová i kupáže, ve kterých zpravidla kombinuje vína z lokálních odrůd s některou z globálních odrůd. Doporučujeme především vína z odrůdy Touriga Nacional, 'rodinného stříbra' portugalského vinařství.

 • Montemaggio

  Vinařství Montemaggio najdeme ve vinařské obci Radda in Chianti v regionu Toskánsko. Radda in Chianti tvoří společně s 9 dalšími vinařskými obcemi historickou oblast Chianti, v současnosti tzv. ‚Chianti Classico‘, což určuje i hlavní produkci vinařství – vína založená na odrůdě Sangiovese. Srdcem a mozkem vinařství jsou dvě mladé dámy – Valeria a Ilaria, kterým pomáhá tým 6 spolupracovníků.  

 • Montemercurio

  Vinařství Montemercurio se nachází v historickém městě Montepulciano, a jeho počátky spadají do 60. let minulého století, kdy dědeček současných majitelů osadil první vinice. Všechny práce ve vinařství probíhají ve shodě s principy šetrného zacházení s přírodou a část produkce je dokonce certifikována jako organická.

 • Neustifter

  Vinařství Neustifter je jedno z neznámějších a nejoblíbenějších vinařství z oblasti Weinviertel. Nejen kvůli vysoké kvalitě jejich vín, která je zde samozřejmostí, ale také díky poloze vinařství přímo v Poysdorfu a orientaci na české zákazníky. Jedna z dcer Karla Neustiftera se dokonce naučila česky a vystudovala vinařskou školu ve Valticích.

 • Osvaldo Barberis

  Vinařství Osvaldo Barberis se nachází v oblasti Langhe v jihozápadním Piemontu, přibližně 5 km jižně od města Barolo. Na zhruba 9 ha vinic pěstují tři základní červené odrůdy Piemontu: především Dolcetto a v menší míře i Barbera a Nebbiolo. Na vinicích i ve sklepě se pracuje přísně v souladu s principy šetrného přístupu k přírodě a všechna produkovaná vína jsou oficiálně ‚organicky certifikované‘.

 • Perlage

  Vinařství Perlage produkuje všechna vína v režimu BIO, některá dokonce v biodynamickém režimu a vhodná pro vegany. Většinu produkce tvoří vína Prosecco doplěná tichými víny často produkovanými ve spolupráci s jinými vinařstvími.

 • Pira Giorgio

  Z nabídky vinařství Pira Giorgio jsme pro Vás vybrali vlajkovou loď vinařství - víno Barolo LAUT pojmenované podle vinice, na které zrály hrozny pro jeho výrobu. 

 • Poggio Giuseppe Paolo

  Z nabídky vinařství Poggio Giuseppe Paolo jsme pro Vás vybrali vína z odrůd typických pro produkční oblast Colli Tortonesi - Croatina a Timorasso, doplněná výtečným vínem Barbera školeným ve velkém dubovém sudu.

 • Rocco di Carpeneto

  Vinařství Rocco di Carpeneto se nachází v oblasti Alto Monferrato v  jihovýchodní části Piemontu. Na zhruba 5 ha vinic se zaměřuje na produkci tradičních piemontských odrůd (Barbera, Dolcetto v menším rozsahu také Albarossa, Nebbiolo a Cortese). Na vinicích i ve sklepě se pracuje přísně v souladu s principy šetrného přístupu k přírodě (od roku 2012 jsou vinice oficiálně ‚organicky certifikované‘).

 • San Clemente

  Vinařství Cantina San Clemente bylo založeno v roce 2008, ale jeho majitelé měli již dříve zkušenosti z práce ve vinařství a navíc se opírají o celoživotní zkušenosti otce jednoho z nich. Vinařství se zaměřuje na vírobu vín z tradičních odrůd Umbrie, ‘vlajkovou lodí’ je víno Montefalco Sagrantino DOCG, doplněné víny z odrůd Sangiovese a bílých odrůd Grechetto a Trebbiano. 

 • Scriani

  Vinařství Scriani, které již po řadu generací patří rodině Cottini, najdeme v městečku Fumane v oblasti Valpolicella Classico (východně od jižního cípu jezera Lago di Garda). Těžiště produkce spočívá ve vínech Valpolicella včetně Amarone, Recioto a Ripasso, ale najdeme zde i bílá vína Custoza, Lugana a Soave z typických lokálních odrůd Garganega, Trebbiano a také Pinot Grigio.  

 • Sepp Moser

  Vinařství Sepp Moser sídlí v městečku Rohrendorf bei Krems v regionu Kremstal. Další vinice obhospodařuje u Nesiderského jezera v regionu Burgenland. Vinařství produkuje vína jak z tradičních rakouských (především Zweigelt a Veltlínské zelené) tak i mezinárodních (Chardonnay, Merlot, Cabernet Sauvignon, Rulandské modré) odrůd. Více informací na webových stránkách www.sepp-moser.at.

 • Villa Felice

  Vinařka Renata Cellerino se soustředí na pěstování dvou autochtonních odrůd regionu Piemont: Albarossa a Brachetto. Z odrůdy Albarossa dělá výtečné tiché víno, zatímco z odrůdy Brachetto dělá víno passito, které se blíží charakteru našich slámových vín. Obě vína si zaslouží Vaši pozornost.  

Zobrazeno 1 – 30 z 30 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne