Slevy

Bellone

Bellone (také někdy nazývané Bellone Bianco) je starobylá bílá odrůda původem z regionu Lazio, kde se pěstovala již v antických dobách. V současnosti ji najdeme především na vinicích v blízkém okolí Říma. Odrůda produkuje velké hrozny se středně velkými bobulemi. Používá se k výrobě především lehkých a delikátních vín, často odrůdových.   

Bellone Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
 • 221 Kč  245 Kč  -10%

  Castore je lehké a delikátní víno ze starobylé odrůdy Bellone, která je v regionu Lazio 'doma' a pili ji již staří Římané. Víno je vhodné k zeleninovým pokrmům, rybám nebo těstovinám bez masa.

  221 Kč  245 Kč  -10%
  Sleva!
 • 395 Kč

  Enyo, vrchol produkce bílých vín, je plné víno ze starobylé odrůdy Bellone, která je v regionu Lazio 'doma' a pili ji již staří Římané. Nejlépe si toto víno užijeme samotné, k jídlu je výtečné k pokrmům z ryb a bílého masa nebo těstovinám bez masa. Víno je vyprodáno, čekáme na nový ročník. Doporučujeme druhé víno z odrůdy Bellone: Castore 2019.

  395 Kč
 • 248 Kč  275 Kč  -10%

  Iliriio, kupáž z odrůd Bellone, Malvazia del Lazio a Greco, je lehké a delikátní víno s výrazným ovocným aroma. Víno je vhodné k těstovinám bez masa, pokrmům z ryb a mořských plodů nebo k zeleninovým salátům.

  248 Kč  275 Kč  -10%
  Sleva!
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne