Slevy

Bellone

Bellone (také někdy nazývané Bellone Bianco) je starobylá bílá odrůda původem z regionu Lazio, kde se pěstovala již v antických dobách. V současnosti ji najdeme především na vinicích v blízkém okolí Říma. Odrůda produkuje velké hrozny se středně velkými bobulemi. Používá se k výrobě především lehkých a delikátních vín, často odrůdových.   

Bellone Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • 275 Kč

  Iliriio, kupáž z odrůd Bellone, Malvazia del Lazio a Greco, je lehké a delikátní víno s výrazným ovocným aroma. Víno je vhodné k těstovinám bez masa, pokrmům z ryb a mořských plodů nebo k zeleninovým salátům.

  275 Kč
 • 485 Kč

  Víno Korí Pas Dosé je vyrobeno z bílé odrůdy Bellone a hodí se především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k pokrmům z mořských plodům a rybám, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Báječné při užití si vína ‘jen tak’. Víno je vyprodané, pracujeme na doplnění našich zásob. Doporučujeme Vaší pozornosti víno Otreval,...

  485 Kč
 • 395 Kč

  Enyo, vrchol produkce bílých vín, je plné víno ze starobylé odrůdy Bellone, která je v regionu Lazio 'doma' a pili ji již staří Římané. Nejlépe si toto víno užijeme samotné, k jídlu je výtečné k pokrmům z ryb a bílého masa nebo těstovinám bez masa.

  395 Kč
 • 1 550 Kč

  V červencové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti vín z produkce vinařství Cincinnato z regionu Lazio. Vinařství Cincinnato se zaměřuje na pěstování lokálních odrůd, zpravidla starobylých, které pěstovali již staří Římané v době Antiky. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

  1 550 Kč
 • 485 Kč

  Víno Korí Brut je vyrobeno z bílé odrůdy Bellone a hodí se především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k pokrmům z mořských plodům a rybám, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Báječné při užití si vína ‘jen tak’. Víno je vyprodané, pracujeme na doplnění našich zásob. Doporučujeme Vaší pozornosti víno Otreval,...

  485 Kč
 • 255 Kč

  Castore je lehké a delikátní víno ze starobylé odrůdy Bellone, která je v regionu Lazio 'doma' a pili ji již staří Římané. Víno je vhodné k zeleninovým pokrmům, rybám nebo těstovinám bez masa. Poslední láhve.

  255 Kč
 • 1 425 Kč

  V červnové nabídce Vám přinášíme výběr mladých vín ročníku 2022. V sadě na Vás čekají čtyři bílá vína a dvě červená vína. Ať už bude svítit sluníčko nebo přijde studená vlna, budete mít při ruce vhodné víno. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

  1 425 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne