Kategorie

Slevy

O nás

Jsme milovníci dobrého vína. Již od roku 2005 dovážíme víno pro vlastní spotřebu a stéle se rozšiřující okruh přátel. Společnost VPV Praha, s.r.o. (název VPV je odvozen od našeho mota "Víno pro Vás") vznikla v roce 2008 jako reakce na rostoucí poptávku ze strany našich odběratelů. Postupem času jsme vybrali stálé partnery, převážně malá rodinná vinařství, jejichž vína splňují náročná kritéria na vysokou kvalitu produkovaných vín a současně si drží autentický charakter vytvářený generacemi předků. Produkce těchto vinařství je omezena co do množství lahví, ale nikoliv co do množství chuťových zážitků, které jejich vína nabízí. Více si o našich partnerech, jejich filosofii a produkovaných vínech můžete přečíst v přdstavení jednotlivých vinařství.

Regionálně jsme se zaměřili na vína z prestižní oblasti Piemont v severozápadní Itálii, k nimž se snažíme vybírat další zajímavá vína 'z nejlepších poloh Itálie' – Apulie, Toskánsko, Veneto a dalších. Nabídku italských vín rozšiřujeme o vína portugalská (vinařství Monte Novo e Figueirinha), rakouská (vinařství Judith Beck a výběr vín Zweigeltrebe, která nám zachutnala a rádi bychom se o ně podělili i s Vámi) a francouzská (vína z oblasti Bordeaux, této snad nejznámější produkční oblasti pro milovníky velkých vín).

Pro naše zákazníky pořádáme pravidelné tematické ochutnávky vín z naší nabídky. Informace o ochutnávkách jsou uveřejňovány v sekci Novinky a rozesílány e-mailem. K odběru novinek se můžete zaregistrovat na našich stránkách. Pro Vaše zákazníky nebo zaměstnance zajistíme soukromou řízenou degustaci v některé z našich partnerských restaurací nebo ve Vámi vybraných prostorách. Pro degustaci připravíme výběr vín z konkrétního vinařství, regionu nebo odrůdy dle Vašeho přání.   

Kromě vína dovážíme a distribuujeme I nefiltrovaný olivový olej a vinné octy z Itálie i Portugalska. 

Naším cílem je nabídnout našim zákazníkům kvalitní a chuťově zajímavá vína. Ať už Vám naše vína pomohou rozšířit "vinné obzory", nebo s nimi 'jen' zažijete příjemné zážitky v kruhu rodiny nebo přátel, budeme považovat naše aktivity za smysluplné.


Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne