Slevy

Radica, Vigneti Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 275 Kč

  Víno Trebbiano se představuje elegantním květinovým aroma, na patře cítíme ovocné tóny v kombinaci s příjemnou kyselinkou a mineralitou. Výtečné k rybám a mořským plodům, bílému masu nebo k čerstvým sýrům.    Víno je vyprodáno. Doporučujeme Vám víno Peccorino z vinařství Radica.

  275 Kč
 • 375 Kč  395 Kč  -5%

  Víno Tullum Pecorino se představuje plným tělem a vůní exotického ovoce a citrusových plodů. Výtečné k rybám, bílému masu i lehkým úpravám červeného masa nebo k výběru čerstvých a polozralých sýrů. 

  375 Kč  395 Kč  -5%
  Sleva!
 • 535 Kč

  Víno Montepulciano se představuje plným tělem a bohatou kombinací chutí a vůní červeného ovoce, v nose i na patře cítíme také tóny karamelu a čokolády. Výtečné k pokrmům z červeného masa a zvěřiny nebo k výběru vyzrálým sýrům.  

  535 Kč
 • 295 Kč

  Víno Montepulciano se představuje pěkným tělem a příjemnou kombinací chutí a vůní červeného ovoce, v nose i na patře cítíme také tóny vanilky a čokolády. Výtečné k těstovinám, bílému masu, studeným nářezům, lehčím úpravám červeného masa nebo k méně vyzrálým sýrům.   

  295 Kč
 • 1 795 Kč

  V únorovém výběru měsíce Vám nabízíme výběr vín z našich nových ‚akvizic‘ z uplynulého roku - vína z produkce vinařství, která jsme zařadili do naší nabídky v uplynulém roce, zde sada 6 bílých vín, všechna vína pocházejí z Itálie.

  1 795 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne