Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce
  Země původu
  Ročník
  Alkohol
  Ocenění
  Příležitost
  Obsah cukru
  Odrůda
  Bio

  Slevy

  Bílé víno Počet produktů: 50

  na stránku
  Zobrazeno 1 – 30 z 50 položek
  • 235 Kč

   Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno La Fornace se vyznačuje jemnou kombinací květinových a ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.

   235 Kč
  • 265 Kč

   Chardonnay Bevión je výtečné víno k jídlu, předkrmu nebo hlavnímu chodu z těstovin, ryb nebo mořských plodů. Lze jej též vhodně kombinovat s jemnými sýry. Poslední láhve.

   265 Kč
  • 299 Kč  385 Kč  -22.4%

   Víno Caduceo je koncentrované (BIO) víno ze starých keřů – průměrné stáří keřů je 50 roků. Kupáž čtyř odrůd, ve které hraje prim Malvasia Bianca, a tato odrůda také předurčuje vlastnosti tohoto vína – plné víno s výrazně ovocnými projevy. Doporučujeme k úpravám bílého masa, pokrmům z ryb a mořských plodů a méně vyzrálým sýrům.  Poslední láhve.

   299 Kč  385 Kč  -22.4%
   Sleva!
  • 255 Kč

   Elegantní bílé víno z odrůdy Falanghina se představuje výrazným ovocným charakterem, typickým pro tuto odrůdu a zdůrazněným zráním na kvasničných kalech. Ideální pro milovníky aromatických vín s výraznou kyselinkou. Doporučujeme k pokrmům z ryb a bílého masa a čerstvým (zvláště kozím) sýrům.  Víno je vyprodáno, doporučujeme Vaší pozornosti bílá vína z...

   255 Kč
  • 1 995 Kč

   Vína Gavi jsou řazena mezi nejvíce ceněná bílá vína Itálie. Přinášíme Vám výběr vín Gavi různých stylů, stáří keřů i způsobů zpracování ve sklepě. Ochutnejte a vyberte si svého favorita.

   1 995 Kč
  • 1 699 Kč

   Nabízíme Vám sadu šesti vín obsahujících typické zástupce bílých vín přední italské oblasti Piemont: Arneis, Cortese, Chardonnay, Moscato, Nascetta a Timorasso. 

   1 699 Kč
  • 382 Kč  545 Kč  -30%

   Il Montino je špičkový produkt vinařství, na kterém můžete pochutnat teď stejně tak jako nechat jej ležet ještě dalších 5-7 roků, kdy se bude stále zlepšovat. Výtečné víno k jídlu, především k rybám, těstovinám, bílému i červenému masu nebo k čerstvým sýrům. Poslední láhve.

   382 Kč  545 Kč  -30%
   Sleva!
  • 1 343 Kč  1 580 Kč  -15%

   Chateau MAlartic-Lagraviére, AOC Pessac-Léognan představuje jemné a elegantní víno z tradičních bílých odrůd Bordeaux: dominující Sauvignon Blanc s příměsí Sémillon. Víno pro velkou příležitost.

   1 343 Kč  1 580 Kč  -15%
   Sleva!
  • 175 Kč

   Delicious je výraz používaný v piemontském dialektu pro 'něco krásné a delikátní'. Takové je i toto víno - jednoduché svěží víno vhodné především k jídlu. Dominantní odrůdou v této kupáži je odrůda Cortese, typická pro oblast Piemonte a známá především díky vínu Gavi, které se z odrůdy Cortese vyrábí.

   175 Kč
  • 491 Kč  545 Kč  -10%

   Pannobile je kupáž, která nejlépe vystihuje charakter daného ročníku. Pannobile ročníku 2017 je kupáž Rulandské bílé (Weissburgunder) s Chardonnay. Výtečné víno k drůbeži, telecímu nebo asijské kuchyni.

   491 Kč  545 Kč  -10%
   Sleva!
  • 321 Kč  365 Kč  -12%

   Víno Sanktus je likérové víno  vhodné k pečivu nebo sušenkám (ideální s umbrijskými 'tozzetti') nebo s vyzrálými sýry s modrou plísní.   Poslední láhve.

   321 Kč  365 Kč  -12%
   Sleva!
  • 265 Kč  285 Kč  -7%

   Odrůdové víno Settepietre ze staré místní odrůdy Coda di Volpe ("ocas lišky"). Víno se představuje pěkným ovocným aroma, mineralitou a kořenitými tóny. Výtečné k rybám, bílému masu, zeleninovým salátům nebo čerstvým sýrům.    Poslední láhve.

   265 Kč  285 Kč  -7%
   Sleva!
  • 259 Kč  345 Kč  -25%

   Víno Verginiano ze staré místní odrůdy Pallagrello Bianco, která dává výrazná aromatická vína s plným tělem a méně výraznou kyselinkou. Výtečné k rybám, pizze, tepelně upravené zelenině nebo středně vyzrálým sýrům. 

   259 Kč  345 Kč  -25%
   Sleva!
  • 308 Kč  385 Kč  -20%

   Calypsos je plné víno s intenzívní vůní zralého světlého ovoce a lučních květin z odrůdy Viognier, méně známé odrůdy původem z Francie. Víno Calypsos doporučujeme především k pokrmům z ryb a bílého masa.

   308 Kč  385 Kč  -20%
   Sleva!
  • 360 Kč

   Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno Rolona se představuje bohatou směsí vůní – cítíme zelené hrušky a jablka, citronové plody ale i čerstvé luční seno. Rolona je vhodným společníkem ke všem chodům, doporučujeme jej především k pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

   360 Kč
  • 451 Kč  475 Kč  -5%

   Chardonnay Bevión Selezione tvoří pomyslný vrchol produkce bílých vín vinařství Boeri Alfonso. Víno ve ‚francouzském stylu‘, doporučujeme milovníkům těžkých barikovaných vín. Víno lze párovat s výraznými pokrmy z ryb, vyzrálými sýry nebo si jej můžeme vychutnat samotné ‚jen tak‘.

   451 Kč  475 Kč  -5%
   Sleva!
  • 495 Kč

   Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Hrozny k výrobě vína Rovereto pochází ze starých keřů s nízkou produkcí, ale poskytují vína ‚s charakterem‘. Doporučujeme toto víno pro špičkovou gastronomii nebo pro vychutnání vína ‚jen tak‘.  

   495 Kč
  • 251 Kč  295 Kč  -15%

   Roero Arneis je elegantní víno ze staré piemontské odrůdy, která byla dříve přidávána k vínům Barolo. Dnes představuje nádherná odrůdová vína. Víno San Rocco můžeme pít od předkrmů přes těstoviny, pokrmy z ryb, např. z tuňáka, plodů moře a bílého masa až po studené úpravy červeného masa. Poslední láhve.

   251 Kč  295 Kč  -15%
   Sleva!
  • 255 Kč

   Hrozny k výrobě vína Sogno di Volpe pochází z nejlepší vinice vinařství a k výrobě jsou použity jen nejlepší hrozny. Výsledkem je lehké čerstvé víno s příjemnou aromatikou a nižší kyselinkou, doporučujeme k pokrmům z ryb a mořských plodů a čerstvým sýrům, obzvláště z ovčího mléka, nebo k posezení ‚jen tak‘. 

   255 Kč
  • 255 Kč

   Mladé čerstvé víno z odrůdy Veltlínské zelené. Doporučujeme párování s drůbeží, tepelně upravenou zeleninou nebo studenými nářezy.

   255 Kč
  • 257 Kč  285 Kč  -10%

   Favorita dává vína s květinovo-ovocnou vůní, v chuti kombinuje ovocitost s příjemnou kyselinkou a květinovými tóny. Doporučujeme především k předkrmům a dále k těstovinám a pokrmům z ryb a mořských plodů, také vynikající jako aperitiv.

   257 Kč  285 Kč  -10%
   Sleva!
  • 295 Kč

   Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Díky zrání na kvasničných kalech se víno Grifone delle Roveri vyznačuje výraznými směsí ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.     Poslední láhve.

   295 Kč
  • 345 Kč

   Vína Lugana, odrůdové víno z odrůdy Trebbiano, je elegantní víno, vhodné jako aperitiv, k předkrmům a rybám.  Víno je vyprodáno. Čekáme na nový ročník.

   345 Kč
  • 335 Kč

   Vína Vermentino se vyznačují elegancí a ovocnými tóny v chuti, takové je i naše víno Longhera - elegantní a harmonické víno, vhodné k sladkovodním rybám, zeleninovým salátům nebo čerstvým sýrům.  Víno je vyprodáno, čekáme na nový ročník.

   335 Kč
  • 356 Kč  395 Kč  -10%

   Favorita dává vína s květinovo-ovocnou vůní, v chuti kombinuje ovocitost s příjemnou kyselinkou a květinovými tóny. Zde v Seriózním provedení Doporučujeme především k předkrmům a dále k těstovinám a pokrmům z ryb a mořských plodů, také vynikající jako aperitiv. Poslední láhve.

   356 Kč  395 Kč  -10%
   Sleva!
  • 275 Kč

   Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno Salluvii je ‚základní‘ víno vinařství, prezentuje se jemnou kombinací vůní lučních květů a citrusových plodů. Doporučujeme k pokrmům z ryb a mořských plodů nebo také jako aperitiv.

   275 Kč
  • 284 Kč  315 Kč  -10%

   Vína Frascati patří do 'zlatého fondu' italského vinařství, již staří Římané... Eremo Tuscolano na tuto tradici navazuje, vzniká na historických vinicích středověkého kláštera. Víno se představuje kombinací květinových a citrusových vůní a chutí v harmonii s příjemnou kyselinkou a mineralitou ze sopečné půdy, ze které pochází hrozny použité k jeho výrobě....

   284 Kč  315 Kč  -10%
   Sleva!
  • 257 Kč  285 Kč  -10%

   Pinot Grigio je v zahraničí nejznámějším 'italským' vínem. Zde můžeme ochutnat příjemné, lehké víno vhodné k zeleninovým salátům, rybě  nebo méně výrazným úpravám drůbeže.

   257 Kč  285 Kč  -10%
   Sleva!
  • 302 Kč  335 Kč  -10%

   Timorasso dává vína s komplexní květinovo-ovocnou vůní, v chuti kombinuje ovocitost s kyselinkou, dokonce ve víně ‚cítíme dřevo‘ a krémovitost i když víno zrálo pouze v nerezovém tanku. Doporučujeme především k pokrmům z ryb a mořských plodů a také k tepelným úpravám zeleniny.

   302 Kč  335 Kč  -10%
   Sleva!
  • 395 Kč

   Favorita dává vína s květinovo-ovocnou vůní, v chuti kombinuje ovocitost s příjemnou kyselinkou a květinovými tóny. Zde v Seriózním provedení Doporučujeme především k předkrmům a dále k těstovinám a pokrmům z ryb a mořských plodů, také vynikající jako aperitiv. Víno je vyprodáno, doporučujeme Vám víno ročníku 2017. 

   395 Kč
  Zobrazeno 1 – 30 z 50 položek

  Je Vám více než 18 let?

  Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

  Ano Ne