Prohlédnuté produkty

Slevy

Degustační sada - Piemont bílý

SA1703

Nový produkt

Nabízíme Vám sadu šesti vín obsahujících typické zástupce bílých vín přední italské oblasti Piemont: Arneis, Cortese, Favorita, Chardonnay, Moscato a Timorasso. 

Více informací

1 499 Kč s DPH

Namísto 1 647 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont

Více informací

Nabízíme Vám sadu šesti vín obsahujících typické zástupce bílých vín přední italské oblasti Piemont:

1. Arneis (Roero Arneis DOCG 2016, vinařství Cascina Ciapat di Bertello - Zlatá mediale Prague Wine Trophy 2016 pro ročník 2015)

2. Cortese (Rolona 2013, Gavi DOCG di Gavi, vinařství Castellari Bergaglio)

3. Favorita (Langhe DOC Favorita 2014, vinařství Cascina Massara di Burlotto)

4. Chardonnay (Bevion 2015, Piemonte DOC Chardonany, vinařství Boeri Alfonso)

5. Moscato (Ribota 2016, Moscato d'Asti DOCG, vinařství Boeri Alfonso - Zlatá mediale Prague Wine Trophy 2017), a 

6. Timorasso (Derthona 2014, Colli Tortonesi Timorasso DOC, vinařství La Colombera - Zlatá mediale Prague Wine Trophy 2017)

Objednejte si naši degustační sadu a ochutnejte typická bílá vína Piemontu, vinařské perly severní Itálie!

Doporučujeme Vaší pozornosti i degustační sadu červených vín a pro 'fajnšmekry' i sadu vín z 'nejlepších poloh' Itálie.

Obsah balení

 • 215 Kč
  1 x

  Chardonnay Bevión je výtečné víno k jídlu, předkrmu nebo hlavnímu chodu z těstovin, ryb nebo mořských plodů. Lze jej též vhodně kombinovat s jemnými sýry.

  215 Kč
 • 265 Kč
  1 x

  Ribota je perlivé víno s nižším obsahem alkoholu a vysokým obsahem zbytkového cukru, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Výborné víno ke sladkým dezertům nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech. 

  265 Kč
 • 335 Kč
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno Rolona se představuje bohatou směsí vůní – cítíme zelené hrušky a jablka, citronové plody ale i čerstvé luční seno. Rolona je vhodným společníkem ke všem chodům, doporučujeme jej především k pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  335 Kč
 • 208 Kč  245 Kč  -15%
  1 x

  Favorita dává vína s květinovo-ovocnou vůní, v chuti kombinuje ovocitost s vyšší kyselinkou, mineralitou a ‚zemitými‘ tóny. Takové je i naše víno. Doporučujeme především k předkrmům a dále k těstovinám a pokrmům z ryb a mořských plodů, také vynikající jako aperitiv.

  208 Kč  245 Kč  -15%
  Sleva!
 • 295 Kč
  1 x

  Roero Arneis je elegantní víno ze staré piemontské odrůdy, která byla dříve přidávána k vínům Barolo. Dnes představuje nádherná odrůdová vína.Roero Arneis můžeme pít od předkrmů přes těstoviny, pokrmy z ryb, např. z tuňáka, plodů moře a bílého masa až po studené úpravy červeného masa.

  295 Kč
 • 329 Kč  365 Kč  -10%
  1 x

  Derthona je kvalitní víno, na kterém můžete pochutnat teď stejně tak jako nechat jej ležet ještě dalších 5 roků, kdy se bude stále zlepšovat. Výtečné víno k jídlu, především k rybám, těstovinám, bílému i červenému masu nebo k čerstvým sýrům.

  329 Kč  365 Kč  -10%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne