Prohlédnuté produkty

Slevy

Degustační sada - Piemont bílý

SA1703

Nový produkt

Nabízíme Vám sadu šesti vín obsahujících typické zástupce bílých vín přední italské oblasti Piemont: Arneis, Cortese, Chardonnay, Moscato, Nascetta a Timorasso. 

Více informací

1 499 Kč s DPH

Namísto 1 778 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

Nabízíme Vám sadu šesti vín obsahujících typické zástupce bílých vín přední italské oblasti Piemont:

1. Arneis (Lunetta Soprana 2016, Roero Arneis DOCG, vinařství Cascina Ciapat di Bertello - Zlatá medaile Prague Wine Trophy 2018)

2. Cortese (Grifone felle Roveri 2017, Gavi DOCG di Gavi, vinařství Bergaglio Cinzia)

3. Nascetta (Ani 2016, Langhe DOC Nascetta, vinařství Osvaldo Barberis)

4. Chardonnay (Bevion 2017, Piemonte DOC Chardonnay, vinařství Boeri Alfonso)

5. Moscato (Ribota 2017, Moscato d'Asti DOCG, vinařství Boeri Alfonso - Zlatá medaile Prague Wine Trophy 2018), a 

6. Timorasso (Derthona 2015, Colli Tortonesi Timorasso DOC, vinařství La Colombera - Zlatá mediale Prague Wine Trophy 2017 pro ročník 2014)

Objednejte si naši degustační sadu a ochutnejte typická bílá vína Piemontu, vinařské perly severní Itálie!

Doporučujeme Vaší pozornosti i degustační sadu červených vín a pro 'fajnšmekry' i sadu vín z 'nejlepších poloh' Itálie.

Obsah balení

 • 183 Kč  215 Kč  -15%
  1 x

  Chardonnay Bevión je výtečné víno k jídlu, předkrmu nebo hlavnímu chodu z těstovin, ryb nebo mořských plodů. Lze jej též vhodně kombinovat s jemnými sýry. Víno Bevión 2018 je vyprodáno, čekáme na nový ročník. Doporučujeme Vaší pozornosti víno Chardonnay z vinařství Goretti Vini.

  183 Kč  215 Kč  -15%
  Sleva!
 • 275 Kč
  1 x

  Ribota je perlivé víno s nižším obsahem alkoholu a vyšším zbytkovým cukrem, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Výborné víno ke sladkým dezertům nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech. 

  275 Kč
 • 295 Kč
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Díky zrání na kvasničných kalech se víno Grifone delle Roveri vyznačuje výraznými směsí ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  295 Kč
 • 335 Kč
  1 x

  Roero Arneis je elegantní víno ze staré piemontské odrůdy, která byla dříve přidávána k vínům Barolo. Dnes představuje nádherná odrůdová vína. Víno Lunetta Soprana je víno s plným tělem, můžeme je pít k těstovinám, pokrmům z ryb, i tučnějších např. z tuňáka, bílého masa i 'jemným' úpravám červeného masa.

  335 Kč
 • 356 Kč  395 Kč  -10%
  1 x

  Derthona je kvalitní víno, na kterém můžete pochutnat teď stejně tak jako nechat jej ležet ještě dalších 5 roků, kdy se bude stále zlepšovat. Výtečné víno k jídlu, především k rybám, těstovinám, bílému i červenému masu nebo k čerstvým sýrům. Poslední láhve.

  356 Kč  395 Kč  -10%
  Sleva!
 • 335 Kč
  1 x

  Víno ze starých keřů s plným tělem a pevnou strukturou kombinující vůně vyzrálého ovoce s kombinací živočišných tónů a výrazné třísloviny. Doporučujeme k dušeným a pečeným masům nebo k vyzrálým sýrům.  Poslední láhve.

  335 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne