Prohlédnuté produkty

Slevy

Degustační sada - Piemont bílý

SA1703

Nový produkt

Nabízíme Vám sadu šesti vín obsahujících typické zástupce bílých vín přední italské oblasti Piemont: Arneis, Cortese, Favorita, Chardonnay, Moscato a Timorasso. 

Více informací

1 499 Kč s DPH

Namísto 1 767 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont

Více informací

Nabízíme Vám sadu šesti vín obsahujících typické zástupce bílých vín přední italské oblasti Piemont:

1. Arneis (Pian Alto 2016, Roero Arneis DOCG, vinařství Cascina Ciapat di Bertello - Zlatá mediale Prague Wine Trophy 2016 pro ročník 2015)

2. Cortese (Rolona 2015, Gavi DOCG di Gavi, vinařství Castellari Bergaglio)

3. Favorita (Langhe DOC Favorita 2016, vinařství Cascina Ciapat di Bertello)

4. Chardonnay (Bevion 2015, Piemonte DOC Chardonany, vinařství Boeri Alfonso)

5. Moscato (Canelli 2016, Moscato d'Asti DOCG, vinařství Ghione Anna), a 

6. Timorasso (Derthona 2014, Colli Tortonesi Timorasso DOC, vinařství La Colombera - Zlatá mediale Prague Wine Trophy 2017)

Objednejte si naši degustační sadu a ochutnejte typická bílá vína Piemontu, vinařské perly severní Itálie!

Doporučujeme Vaší pozornosti i degustační sadu červených vín a pro 'fajnšmekry' i sadu vín z 'nejlepších poloh' Itálie.

Obsah balení

 • 215 Kč
  1 x

  Chardonnay Bevión je výtečné víno k jídlu, předkrmu nebo hlavnímu chodu z těstovin, ryb nebo mořských plodů. Lze jej též vhodně kombinovat s jemnými sýry.

  215 Kč
 • 335 Kč
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno Rolona se představuje bohatou směsí vůní – cítíme zelené hrušky a jablka, citronové plody ale i čerstvé luční seno. Rolona je vhodným společníkem ke všem chodům, doporučujeme jej především k pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  335 Kč
 • 295 Kč
  1 x

  Roero Arneis je elegantní víno ze staré piemontské odrůdy, která byla dříve přidávána k vínům Barolo. Dnes představuje nádherná odrůdová vína.Roero Arneis můžeme pít od předkrmů přes těstoviny, pokrmy z ryb, např. z tuňáka, plodů moře a bílého masa až po studené úpravy červeného masa.

  295 Kč
 • 302 Kč  335 Kč  -10%
  1 x

  Canelli je víno ze stejnojmenné vinice v prestižní poloze považované za ‚cru‘ pro odrůdu Moscato. Moscato d‘Asti je perlivé víno s nižším obsahem alkoholu, vysokým obsahem zbytkového cukru a vyšší kyselinkou. Výborné víno ke sladkým dezertům, ovoci nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech.

  302 Kč  335 Kč  -10%
  Sleva!
 • 365 Kč
  1 x

  Derthona je kvalitní víno, na kterém můžete pochutnat teď stejně tak jako nechat jej ležet ještě dalších 5 roků, kdy se bude stále zlepšovat. Výtečné víno k jídlu, především k rybám, těstovinám, bílému i červenému masu nebo k čerstvým sýrům.

  365 Kč
 • 255 Kč
  1 x

  Favorita dává vína s květinovo-ovocnou vůní, v chuti kombinuje ovocitost s vyšší kyselinkou a květinovými tóny. Takové je i naše víno. Doporučujeme především k předkrmům a dále k těstovinám a pokrmům z ryb a mořských plodů, také vynikající jako aperitiv.

  255 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne