Slevy

Cesanese

Cesanese je starobylá odrůda původem z regionu Lazio, její počátky najdeme v již v antických dobách, kdy byla pěstována v okolí Říma. Dnes patří k nejrozšířenějším modrým odrůdám v regionu Lazio, částečně ji můžeme najít i v regionech Toskánsko a Umbrie. Hrozny Cesanese jsou středně velké a kompaktní s malými bobulemi.

Cesanese Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • 285 Kč

  Raverosse, kupáž z odrůd Nero Buono, Montepulciano a Cesanese, je víno s výrazným ovocným aroma. Víno je vhodné k polévkám, studeným předkrmům a pokrmům z bílého i červeného masa.

  285 Kč
 • 1 550 Kč

  V červencové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti vín z produkce vinařství Cincinnato z regionu Lazio. Vinařství Cincinnato se zaměřuje na pěstování lokálních odrůd, zpravidla starobylých, které pěstovali již staří Římané v době Antiky. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

  1 550 Kč
 • 295 Kč

  Argeo je komplexní víno s ovocným charakterem. Bylo vyrobeno ze starobylé odrůdy Cesanese, která je v regionu Lazio 'doma' a pili ji již staří Římané. Víno je vhodné  k pokrmům z červeného masa i výrazným a k vyzrálým sýrům.

  295 Kč
 • 527 Kč  585 Kč  -10%

  Víno San Giovanni Rosso z odrůdy Cesanese se představuje čerstvostí a příjemnou kombinací ovocných a kořenitých vůní, na patře harmonické víno s převládající chutí zralého lesního ovoce. Výtečné k pokrmům z bílého masa, lehčím úpravám červeného masa, těstovinám s masem a tepelně upravené zelenině nebo k výběru středně a plně vyzrálých sýrů.

  527 Kč  585 Kč  -10%
  Sleva!
 • 329 Kč  365 Kč  -10%

  Víno Senzavandalismi Rosso z odrůdy Cesanese se představuje čerstvostí a příjemnou kombinací ovocných a květinových vůní, na patře čerstvé víno s převládající chutí zralého červeného ovoce. Výtečné k pokrmům z bílého masa, těstovinám s masem a tepelně upravené zelenině nebo k výběru středně vyzrálých sýrů.

  329 Kč  365 Kč  -10%
  Sleva!
 • 1 650 Kč

  V červnové nabídce Vám přinášíme výběr šesti odrůdových vín 'napříč Itálií od severu k jihu'. V sadě na Vás čekají tři bílá a tři červená vína, po dvou ze tří regionů ze severu, středu a jihu Itálie. Ať už bude svítit sluníčko nebo přijde studená vlna, budete mít při ruce vhodné víno. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

  1 650 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne