Slevy

La Carlina Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • 345 Kč

  Bionzo je výtečná Barbera, harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Vhodné též k pití jen tak, ať už teď nebo za několik roků. 

  345 Kč
 • 385 Kč

  Volubile je výtečné víno s plným tělem, vhodné pro párování s pokrmy z červeného masa včetně grilovaného. Zajímavá alternativa k vínům Barolo - vhodné též k pití jen tak, ať už teď nebo za několik roků.  Víno Volubile je vyprodáno, Brzy přivezeme další, do té doby doporučujeme Vaší pozornosti víno Langhe Nebbiolo z vinařství Cascina Massara.

  385 Kč
 • 662 Kč  735 Kč  -10%

  Barolo je velké víno s plným tělem, vhodné pro výjimečnou příležitost. Výtečné k meditaci s vínem, ať už teď  (pro milovníky vín s výraznými tříslovinami) nebo za několik až mnoho roků.  Toto Barolo je vyprodáno a nový ročník bude k dispozici až po Novém roce. Doporučujeme Vaší pozornosti vína Barolo od vinařství Cascina Massara a Pira Giorgio.

  662 Kč  735 Kč  -10%
  Sleva!
 • 285 Kč

  Favorita dává vína s květinovo-ovocnou vůní, v chuti kombinuje ovocitost s příjemnou kyselinkou a květinovými tóny. Doporučujeme především k předkrmům a dále k těstovinám a pokrmům z ryb a mořských plodů, také vynikající jako aperitiv. Poslední láhve.

  285 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne