Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada vín Barbera I. a II. - "pro potěšení i vychutnání"

VM23113

Nový produkt

V listopadové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z odrůdy Barbera - jedné ze dvou (vedle odrůdy Nebbiolo) hlavních odrůd Piemontu. A pro mne osobně, té nejlepší :-) V této sadě "Barbera pro vychutnání" se setkáte s šesti vyzrálými a komplexními víny vhodnými pro zamyšlení se a vychutnání si vín samotných. Přechutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno Barbera :-) 

Více informací

3 895 Kč s DPH

Namísto 4 356 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Barvaobvykle tmavá rubínově červená, ve vyšším věku s fialovými odlesky
Vůnězpravidla ovocná s tóny dřeva z ušlechtilého dřeva, koření, tabáku - viz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Bio3x BIO
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera
Alkoholviz popis jednotlivých vín
Archivaceviz popis jednotlivých vín
OceněníPrague Wine Trophy: 2x Platinová medaie a 10x Velká zlatá medaile
Příležitostjednodušší vína jsou ideální společník k jídlu (párování viz popis jednotlivých vín), vyzrálá vína jsou vhodná pro speciální příležitost anebo k zamyšlení s vínem 'jen tak'
JídloBarbera je obvykle univerzální víno k širokému spektru pokrmů, ale u těchto vín doporučuji párovat spíše s výraznějšími pokrmy: červené maso, omáčky i zvěřina, nebo talíř vyzrálých sýrů

Více informací

V tomto velkém výběru najde jak vína 'pro potěšení' tak i 'pro vychutnání'.  Pro informace o obou výběrech a jednotlivých vínech najdete v popisu obou výběrů. Věřím, že Vám tento velký přehled vín odrůdy Barbera přijde vhod.        

Ve výběru nás čekají vína z produkce devíti vinařů napříč čtyřmi produkčními pod-oblastmi regionu Piemont: Asti DOCG, Alba DOC a Colli Tortonesi DOC.

Ochutnejte vína z jedné odrůdy, ale různých terroir a s různým zpracováním, a najděte si to, které je Vaše oblíbené! :-) 

Obsah balení

 • 383 Kč  425 Kč  -10%
  1 x

  Elisa je plné a harmonické víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, vynikající k pokrmům z červeného masa a vyzrálých sýrů. Nebo 'jen tak' k vychutnání vína samotného. Ideální partner k pečenému červenému masu a vyzrálým sýrům.

  383 Kč  425 Kč  -10%
  Sleva!
 • 500 Kč  555 Kč  -10%
  1 x

  La Marescialla představuje vrchol produkce vinařství. Víno s plným tělem a pěknou strukturou z 'cru' vinice, vhodný společník pro velkou příležitost nebo pro špičkovou gastronomii. Vhodné též k několikaleté archivaci.

  500 Kč  555 Kč  -10%
  Sleva!
 • 302 Kč  335 Kč  -10%
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce v kombinaci s ušlechtilým dřevem z dubových sudů. Výborné k úpravám červeného masa a hub nebo k vychutnání si vína 'jen tak' (pozor na vyšší alkohol!). Výtečné teď stejně tak jako po dalších 5 rocích. 

  302 Kč  335 Kč  -10%
  Sleva!
 • 419 Kč  465 Kč  -10%
  1 x

  Lequilibrio z řady „Le Selezioni“ (výběrová vína) patří mezi vrchol produkce vinařství, což bylo opakovaně potvrzeno výsledky v soutěži Prague Wine Trophy. Lequilibrio je plné a harmonické víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, vynikající k pokrmům z červeného masa a vyzrálých sýrů. Nebo 'jen tak' k vychutnání vína samotného.

  419 Kč  465 Kč  -10%
  Sleva!
 • 419 Kč  465 Kč  -10%
  1 x

  Barbera Tom je harmonické víno s převládající chutí a vůní zralého ovoce, vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, ale nejvíce vynikne, když si je otevřeme k rizotu nebo těstovinám s masem, grilovanému masu nebo výběru středně vyzrálých sýrů.

  419 Kč  465 Kč  -10%
  Sleva!
 • 347 Kč  385 Kč  -10%
  1 x

  Bionzo je výtečná Barbera, harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Vhodné též k pití jen tak, ať už teď nebo za několik roků. 

  347 Kč  385 Kč  -10%
  Sleva!
 • 311 Kč  345 Kč  -10%
  1 x

  Martinette představuje prostřední úroveň ze tří vín Barbera v nabídce vinařství. Harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena, dlouhodobě naše nejprodávanější víno! 

  311 Kč  345 Kč  -10%
  Sleva!
 • 536 Kč  595 Kč  -10%
  1 x

  Porlapa, Barbera ze starých keřů, je vlajková loď vinařství. Výjimečné víno pro výjimečné příležitosti! Mohutné víno srovnatelné s víny Barolo a Brunello, Šampión soutěže Prague Wine Trophy.  

  536 Kč  595 Kč  -10%
  Sleva!
 • 203 Kč  225 Kč  -10%
  1 x

  Tato Barbera je základní víno vinařství, harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena. Doporučujeme zvláště k těstovinám a lehkým úpravám masa. 

  203 Kč  225 Kč  -10%
  Sleva!
 • 302 Kč  335 Kč  -10%
  1 x

  Víno ze starých keřů s plným tělem a pevnou strukturou kombinující vůně vyzrálého ovoce s kombinací živočišných tónů a výrazné třísloviny. Doporučujeme k dušeným a pečeným masům nebo k vyzrálým sýrům. 

  302 Kč  335 Kč  -10%
  Sleva!
 • 392 Kč  435 Kč  -10%
  1 x

  Mompirone je elegantní víno pocházející z vinice na svahu přírodního amfiteátru. Víno je vhodné pro párování s téměř jakýmkoliv jídlem - od rizota nebo těstovin přes pokrmy z bílého masa až po úpravy červeného masa a zvěřiny nebo výběru vyzrálých sýrů na závěr. Vhodné též k několikaleté archivaci.

  392 Kč  435 Kč  -10%
  Sleva!
 • 248 Kč  275 Kč  -10%
  1 x

  Blina je příjemné středně plné víno, vhodné pro párování s téměř jakýmkoliv jídlem - od drůbeže přes těstoviny a tepelně upravenou zeleninu až k pokrmům z červeného masa (raději ne k těžkým omáčkám a zvěřině) nebo čerstvým a středně vyzrálým sýrům.

  248 Kč  275 Kč  -10%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne