Slevy

Reinfeld, Martin  Počet produktů: 18

Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
 • 425 Kč

  Víno Leithaberg DAC Rot představuje vrchol produkce vinařství. Elegantní víno s plným tělem, doporučujeme vychutnat si je 'jen tak', případně k úpravám červeného masa, těstovinám s masem nebo k tepelně upravené zelenině.

  425 Kč
 • 275 Kč

  Rulandské bílé z vinice Reckenschink je víno s příjemnou mineralitou. Vhodný společník k párování s jídlem - od předkrmů přes pokrmy z ryb, bílého i červeného masa či těstoviny až po talíř sýrů na závěr. Víno je vyprodáno, čekáme na nový ročník.

  275 Kč
 • 245 Kč

  Naše Frankovka je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', výtečný společník k párování s jídlem - k pokrmům z červeného i bílého masa, těstovinám a houbovým pokrmům nebo středně vyzrálým sýrům.

  245 Kč
 • Víno Zweigelt je příjemný společník k párování s jídlem - k pokrmům z červeného masa, těstovinám s masem, tepelně upravené zelenině nebo výběru sýrů na závěr. Ale můžeme si víno vychutnat samotné 'jen tak'. Víno je vyprodáno, čekáme na nový ročník. Doporučujeme Vaší pozornosti vína Zweigelt od Sepp Moser.

  245 Kč
 • 1 575 Kč

  V červencové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti bílých odrůdových vín, jejichž název zní 'barevně'. Ochutnejte a najděte si tu svoji oblíbenou 'barvu' u bílých odrůd :-) 

  1 575 Kč
 • 4 675 Kč

  Nabízíme Vám sadu dvanácti vín, která sklízela úspěchy (nejenom) na soutěži Prague Wine Trophy - všechna vína byla na soutěži P.W.T. 2021 oceněna Velkou zlatou medailí a titulem "Prague Premium Gold". Sedm z těchto vín získalo titul Šampión kategorie respektive Regionální šampión.

  4 675 Kč
 • 1 795 Kč

  V únorovém výběru měsíce Vám nabízíme výběr vín z našich nových ‚akvizic‘ z uplynulého roku - vína z produkce vinařství, která jsme zařadili do naší nabídky v uplynulém roce, zde sada 6 bílých vín, všechna vína pocházejí z Itálie.

  1 795 Kč
 • 275 Kč

  Gelber Muskateller je příjemné víno vhodné jako společník k párování s jídlem - můžeme je párovat s jídlem od zeleninových salátů přes pokrmy z ryb a plodů moře, bílého masa až po výběr čerstvých a méně zralých sýrů nebo dezertům na závěr. Poslední láhve.

  275 Kč
 • 355 Kč

  Leithaberg DAC Weiss z odrůdy Veltlínské zelené je komplexní plné víno a představuje vrchol produkce bílých vín. Doporučujeme samotné pro vychutnání vína 'jen tak'. Také vhodný společník k párování s jídlem - víno je vhodné k široké paletě pokrmů od předkrmů přes pokrmy z ryb, bílého masa, těstoviny až po lehčí úpravy červeného masa.

  355 Kč
 • 365 Kč

  Syrah z vinice Seeberg je plné elegantní víno. Doporučujeme vychutnat si víno 'jen tak', případně k úpravám červeného masa, zvěřině nebo k výběru vyzrálých sýrů.

  365 Kč
 • 425 Kč

  Víno Blaufrankisch Reserve z vinice Ungerberg se řadí k vrcholům produkce vinařství. Elegantní víno s plným tělem, doporučujeme vychutnat si je 'jen tak', případně k úpravám červeného masa, těstovinám s masem nebo k tepelně upravené zelenině. Poslední láhve.

  425 Kč
 • 575 Kč

  Víno Divine z vinice Satz zrálo v nových barrique soudcích, ale zachovalo si charakter odrůdy, se řadí k vrcholům produkce vinařství. Plné a harmonické víno s plným tělem, doporučujeme vychutnat si je 'jen tak', případně k úpravám červeného masa, těstovinám s masem nebo k tepelně upravené zelenině.

  575 Kč
 • 485 Kč

  Napůl Cabernet Sauvignon a napůl Merlot - rakouská varianta klasického cuvée z Bodeaux. Plný Cabernet Sauvignon a šťavnatě sladký Merlot. Odrůdy si navzájem kompenzují své slabé stránky a zdůrazňují své přednosti. Vyváženost, síla a elegance v tomto dvouodrůdovém cuvée.

  485 Kč
 • 365 Kč

  Komplexní kupáž čtyř odrůd - domácí Frankovka se třemi globálními odrůdami Cabernet Sauvignon, Merlot a Syrah. Všechna čtyři vína zrála samostatně a byla zcelena na závěr. Výsledkem je pěkné víno, jednotlivé odrůdy si navzájem kompenzují své slabé stránky a zdůrazňují své přednosti.

  365 Kč
 • 255 Kč

  Ryzlink vlašský je středně plné víno, hrozny pochází ze dvou vinic s různým podložím, ze kterých získává jak příjemnou mineralitu tak i pěknou strukturu a aroma. Vhodný společník k párování s jídlem - od předkrmů přes pokrmy z ryb, bílého masa, těstoviny až po talíř středně vyzrálých sýrů na závěr. Víno je vyprodáno, čekáme na nový ročník.

  255 Kč
 • 425 Kč

  Víno Blaufrankisch Reserve z vinice Ungerberg se řadí k vrcholům produkce vinařství. Elegantní víno s plným tělem, doporučujeme vychutnat si je 'jen tak', případně k úpravám červeného masa, těstovinám s masem nebo k tepelně upravené zelenině.

  425 Kč
 • 1 850 Kč

  V dubnové nabídce Vám přinášíme výběr šest rakouských vín z typických středoevropských odrůd: Frankovka a Veltlínské zelené. Vždy po dvou vínech z produkce vinařství Eichenwald Weine, Martin Reinfeld a Weingut Humer. 

  1 850 Kč
 • 1 650 Kč

  V srpnové nabídce měsíce Vám přinášíme 'srovnávací' výběr šesti bílých vín - po třech z odrůdy Veltlínské zelené a Cortese (vína Gavi DOCG). Ochutnejte vína reprezentující produkci bílých vín Itálie a Rakouska a vyberte Vaše oblíbené :-) 

  1 650 Kč
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne