Slevy

Rocco di Carpeneto Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • 1 950 Kč

  Výběr vín z odrůdy Barbera, nejoblíbenější odrůdy regionu Piemont, a to ze tří podoblastí: Alba, Asti a Colli Tortonesi. V sadě na Vás čekají vína od pěti různých vinařů, můžeme tak porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě.

  1 950 Kč
 • 1 695 Kč

  Výběr vín z odrůdy Dolcetto, třetí nejoblíbenější odrůdy regionu Piemont (za odrůdami Barbera a Nebbiolo). V sadě na Vás čekají vína od pěti různých vinařů z pěti různých produkčních podoblastí, takže můžeme porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě.

  1 695 Kč
 • 1 995 Kč

  V červencové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti červených odrůdových vín, jejichž název zní 'barevně'. Ochutnejte a najděte si tu svoji oblíbenou 'barvu' u červených odrůd :-) 

  1 995 Kč
 • 311 Kč  345 Kč  -10%

  Elegantní víno s výrazným ovocným charakterem s nižším obsahem kyselinek a tříslovin, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr. Víno Aur-Oura patří do 'šlechtické' denominace pro vína Dolcetto - Ovada DOCG, ale bylo záměrně deklasifikováno. 

  311 Kč  345 Kč  -10%
  Sleva!
 • 347 Kč  385 Kč  -10%

  Víno Rapp se představuje výrazným ovocným charakterem s nižším obsahem kyselinek a tříslovin. Toto víno může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr. S výjimkou těžkých omáček a zvěřiny.

  347 Kč  385 Kč  -10%
  Sleva!
 • 446 Kč  495 Kč  -10%

  Víno Steira patří do 'šlechtické' denominace pro vína Dolcetto - Ovada DOCG. Elegantní víno s výrazným ovocným charakterem s nižším obsahem kyselinek a tříslovin, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr. ale výtečné i 'jen tak' pro vychutnání si vína samotného. 

  446 Kč  495 Kč  -10%
  Sleva!
 • 427 Kč  475 Kč  -10%

  Víno Reitemp se představuje plným tělem a výrazným ovocným charakterem v harmonii s obsahem kyselinek a tříslovin. Toto víno může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr, doporučujeme k výrazným úpravám masa. Výtečné je i 'jen tak' pro vychutnání si vína samotného. Také je vhodné i k další archivaci.

  427 Kč  475 Kč  -10%
  Sleva!
 • 2 225 Kč

  V dubnové nabídce Vám přinášíme výběr šesti italských vín - novinek v naší nabídce. Vždy po dvou ze tří vinařství, čtyři červená doplní dvě bílá vína. Původem všechna z Piemontu. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

  2 225 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne