Slevy

Barone Cornacchia Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • 325 Kč

  Víno Montepulciano "Casanova" se představuje pěkným plným tělem a příjemnou kombinací chutí a vůní vyzrálého červeného ovoce. Výtečné k předkrmům, těstovinám, uzeninám a studeným nářezům, k pokrmům z červeného masa (i v pikantních úpravách) nebo k výběru sýrů na závěr.   

  325 Kč
 • 236 Kč  295 Kč  -20%
  Výprodej!

  Víno Trebbiano "Casanova" se představuje elegantním ovocným aroma, na patře cítíme elegantní a vyvážené víno, ve kterém opět převládají ovocné tóny. Výtečné k rybám a mořským plodům, bílému masu nebo k čerstvým sýrům.   

  236 Kč  295 Kč  -20%
 • 318 Kč  335 Kč  -5%

  Víno Pecorino "Casanova" se představuje intenzivním ovocným aroma, na patře cítíme ovocné tóny v kombinaci s příjemnou mineralitou. Výtečné k rybám a mořským plodům, bílému masu nebo k čerstvým sýrům.   

  318 Kč  335 Kč  -5%
  Sleva!
 • 295 Kč

  Víno Passerina "Casanova" se představuje elegantním květinovým aroma, na patře čerstvé víno, ve kterém převládají květinové tóny v kombinaci s příjemnou kyselinkou. Víno Passerina je výtečné jako aperitiv k těstovinám, bílému masu nebo k čerstvým a středně vyzrálým sýrům.   

  295 Kč
 • 236 Kč  295 Kč  -20%

  Víno Cerasuolo "Casanova" se představuje sytě růžovou barvou a intenzivní kombinací ovocných a květinových vůní, na patře převládají ovocné chutě - cítíme zde zralé třešně, ostatně podle nich víno získalo své jméno. Víno Cerasuolo je výtečné výtečné k těstovinám, bílému masu, pizze, pokrmům s houbami nebo k výběru středně vyzrálých sýrů.    Poslední láhve,

  236 Kč  295 Kč  -20%
  Sleva!
 • 515 Kč

  Víno Colle Cupo se představuje temně rubínovou barvou a plným kulatým tělem tělem, v vůni cítíme příjemnou kombinací chutí a vůní vyzrálého červeného ovoce a kořenitých tónů. Výtečné k výrazným pokrmům z červeného masa a zvěřiny nebo k výběru vyzrálých sýrů na závěr.   

  515 Kč
 • 545 Kč

  Víno Vigna le Coste se představuje temně rubínovou barvou a plným kulatým tělem tělem, v vůni cítíme příjemnou kombinací chutí a vůní vyzrálého červeného ovoce až do povidlových tónů. Výtečné k uzeninám a salámům, těstovinám s masem, výrazným pokrmům z červeného masa a zvěřiny nebo k výběru vyzrálých sýrů na závěr.   

  545 Kč
 • 1 299 Kč

  Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje.   

  1 299 Kč
 • 685 Kč

  Víno Vizzaro se představuje temně rubínovou barvou, která časem přechází do granátové, a plným kulatým tělem tělem. Ve vůni cítíme příjemnou kombinací chutí a vůní vyzrálého červeného ovoce až do džemových tónů, na patře cítíme opět zralé červené ovoce a kořenitost, také díky dlouhému zrání v barrique soudcích. Doporučujeme jako společníka pro výjimečnou...

  685 Kč
 • 1 895 Kč

  V červencové nabídce Vám přinášíme výběr šesti odrůdových vín ze střední Itálie, čtyři bílá a dvě červená, vždy po dvou z typických odrůd střední Itálie: Passerina, Pecorino a Montepulciano. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

  1 895 Kč
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne