Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada vín rosé

SA1705

Nový produkt

Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie a Portugalska. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje.   

Více informací

999 Kč s DPH

Namísto 1 050 Kč

Více informací

Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie, Portugalska a Rakouska. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje. 

V sadě na Vás čeká pět růžových vínaz Itálie doplněných jedním z Portugalska. Konkrétně tato vína: Quaranta Filari Rosato 2015 a 2x Sogno di Volpe Rosato 2015 (BIO), obě vína Puglia IGT Rosato z vinařství Cantina Ariano (Itálie - Apulie), 2x La Vedova 2015, Piemonte DOC Rosato z vinařství Ivaldi Franco (Itálie - Piemont) a Amnesia Rose 2014, Vinho Regional Alntejano z vinařství Monte Novo e Figueirinha (Portugalsko - Alentejo, Stříbrná medaile Prague Wine Trophy 2016). Přejeme Vám příjemné chvíle ve společnosti našich růžových vín! 

Obsah balení

 • 199 Kč  265 Kč  -25%
  2 x

  Růžové víno La Vedova (/veselá/ "Vdova") je víno vhodné pro horké letní dny, k přátelskému posezení nebo k lehkým jídlům - k zeleninovým salátům, čerstvým sýrům nebo pokrmům z ryb a mořských plodů. Objednejte si vino rosato a užijte si pohodové chvíle se svými nejbližšími! Na zdraví! :o) Poslední láhve.

  199 Kč  265 Kč  -25%
  Sleva!
 • 188 Kč  235 Kč  -20%
  2 x

  Růžové víno Sogno di Volpe z odrůdy Montepulciano patří k vrcholu produkce vinařství. Toto víno rosato se projevuje bohatou paletou ovocných vůní a je ideálním partnerem k širokému spektru jídel - k předkrmům, polévkám, zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů až po úpravy bílého masa.  Poslední láhve.

  188 Kč  235 Kč  -20%
  Sleva!
 • 137 Kč  195 Kč  -30%
  Výprodej!
  1 x

  Amnesia Rosé je kupáž odrůd Syrah, Touriga Nacional a Aragonez (= Tempranillo). Výsledkem je čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou a výrazným ovocným aroma. Víno je vhodné k pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli.

  137 Kč  195 Kč  -30%
 • 140 Kč  175 Kč  -20%
  1 x

  Růžové víno Quaranta Filari je kupáž dvou odrůd typických pro oblast jižní Itálie – Nero di Troia a Montepulciano. Ty vínu daly do vínku spíše lehčí ‚pitelný‘ charakter s ovocitým projevem. Pokud hledáte růžové víno s příjemnou kyselinkou, zkuste toto Rosato! 

  140 Kč  175 Kč  -20%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne