Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sleva! Sada vín rosé

Sada vín rosé

SA1705

Nový produkt

Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie a Rakouska. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje.   

Více informací

1 079 Kč s DPH

-10%

 1 199 Kč s DPH 

Namísto 1 229 Kč

Parametry

Země původuItálie a Rakousko
Region1x Abruzzo, Apulie, Piemont a Veneto + 2x Burgenland
Barvarůžová
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Bio4x Bio
Obsah cukruSuché
Ročníkviz popis jednotlivých vín
Archivace2 - 4 roky
Oceněníviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
Jídlodíky své plnosti je toto víno vhodné k široké paletě jídel - k předkrmům, polévkám, zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů až po úpravy bílého masa

Více informací

Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie a Rakouska. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje. 

V sadě na Vás čekají vína ze dvou vina vinařství, od každého po třech láhvích, regionálně po třech vínech z Itálie:

Sogno di Volpe Rosato 2020, Puglia IGT, BIO z vinařství Cantina Ariano (Apulie) - Zlatá medaile PWT 2021

eBio Rosé 2021, Veneto IGT, BIO z vinařství Perlage (Veneto) - Regionální šampión a Velká zlatá medaile PWT 2021 pro předchozí ročník

Casanova 2021, Cerasuolo d'Abruzzo DOC Superiore, BIO z vinařství Barone Cornacchia (Abruzzo)

Rosé 2021, qualitatswein, z vinařství Martin Reinfeld (Burgenland - Rakousko) - Stříbrná medaile PWT 2022

Vivat Rosé 2020, qualitatswein, z vinařství Eichenwald Weine (Burgenland - Rakousko) 

Jako šestou láhev k doplnění sady si vyberte jednu z výše uvedených láhví, její jméno uveďte do poznámky. Pokud si nevyberete sami, přidáme do výběru jako šestou láhev víno Casanova 2021 z vinařství Barone Cornacchia.

 

Přejeme Vám příjemné chvíle ve společnosti našich růžových vín! 

Obsah balení

 • 236 Kč  295 Kč  -20%
  Výprodej!
  1 x

  Růžové víno Sogno di Volpe z odrůdy Nero di Troia patří k vrcholu produkce vinařství. Toto víno rosato se projevuje bohatou paletou ovocných vůní a je ideálním partnerem k širokému spektru jídel - k předkrmům, polévkám, zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů až po úpravy bílého masa.  Poslední láhve.

  236 Kč  295 Kč  -20%
 • 215 Kč
  1 x

  Růžové víno é Bio je víno vhodné pro horké letní dny, k přátelskému posezení nebo k lehkým jídlům - k zeleninovým salátům, čerstvým sýrům nebo pokrmům z ryb a mořských plodů. Objednejte si vino rosato a užijte si pohodové chvíle se svými nejbližšími! Na zdraví! :o)

  215 Kč
 • 140 Kč  155 Kč  -10%
  1 x

  Řada Vivat přináší čerstvá, lehká a v nejlepším slova smyslu přímočará vína pro 'každodenní pití' - pro příležitosti, kdy nepotřebujeme přemýšlet o vrstevnatosti vína. Rosé je vhodný společník k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb i bílého masa, čerstvým sýrům. Poslední láhve.

  140 Kč  155 Kč  -10%
  Sleva!
 • 236 Kč  295 Kč  -20%
  2 x

  Víno Cerasuolo "Casanova" se představuje sytě růžovou barvou a intenzivní kombinací ovocných a květinových vůní, na patře převládají ovocné chutě - cítíme zde zralé třešně, ostatně podle nich víno získalo své jméno. Víno Cerasuolo je výtečné výtečné k těstovinám, bílému masu, pizze, pokrmům s houbami nebo k výběru středně vyzrálých sýrů.   

  236 Kč  295 Kč  -20%
  Sleva!
 • 167 Kč  185 Kč  -10%
  1 x

  Růžové víno of Martina Reinfelda je kupáž dvou odrůd Cabernet Sauvignon a Syrah. Výsledkem je příjemné víno s výraznou aromatikou. Výtečný partner pro gastronomii.

  167 Kč  185 Kč  -10%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne