Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada vín rosé

SA1705

Nový produkt

Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje.   

Více informací

1 299 Kč s DPH

Namísto 1 374 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 169 Kč Až do 260 Kč

Parametry

Země původuItálie
Region2x Abruzzo, Apulie, Veneto
Barvarůžová
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
BioAno
Obsah cukruSuché
Ročníkviz popis jednotlivých vín
Archivace2 - 4 roky
Oceněníviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
Jídlodíky své plnosti je toto víno vhodné k široké paletě jídel - k předkrmům, polévkám, zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů až po úpravy bílého masa

Více informací

Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie ze tří různých regionů. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje. 

V sadě na Vás čekají vína ze tří vinařství, od každého po dvou láhvích, regionálně 'od severu k jihu' Itálie: z regionu Veneto na severu, regionu Abruzzo ve střední Itálie a regionu Apulie na samém jihu.

Sogno di Volpe Rosato 2021, Puglia IGT, BIO z vinařství Cantina Ariano (Apulie) - Zlatá medaile PWT 2022

eBio Rosé 2021, Veneto IGT, BIO z vinařství Perlage (Veneto) - Regionální šampión a Velká zlatá medaile PWT 2021 pro předchozí ročník

Casanova 2021, Cerasuolo d'Abruzzo DOC Superiore, BIO z vinařství Barone Cornacchia (Abruzzo)

 

Přejeme Vám příjemné chvíle ve společnosti našich růžových vín! 

Obsah balení

 • 215 Kč
  2 x

  Růžové víno é Bio je víno vhodné pro horké letní dny, k přátelskému posezení nebo k lehkým jídlům - k zeleninovým salátům, čerstvým sýrům nebo pokrmům z ryb a mořských plodů. Objednejte si vino rosato a užijte si pohodové chvíle se svými nejbližšími! Na zdraví! :o) Poslední láhve.

  215 Kč
 • 236 Kč  295 Kč  -20%
  Výprodej!
  2 x

  Víno Cerasuolo "Casanova" se představuje sytě růžovou barvou a intenzivní kombinací ovocných a květinových vůní, na patře převládají ovocné chutě - cítíme zde zralé třešně, ostatně podle nich víno získalo své jméno. Víno Cerasuolo je výtečné výtečné k těstovinám, bílému masu, pizze, pokrmům s houbami nebo k výběru středně vyzrálých sýrů.   

  236 Kč  295 Kč  -20%
 • 236 Kč  295 Kč  -20%
  Výprodej!
  2 x

  Růžové víno Sogno di Volpe z odrůdy Montepulciano patří k vrcholu produkce vinařství. Toto víno rosato se projevuje bohatou paletou ovocných vůní a je ideálním partnerem k širokému spektru jídel - k předkrmům, polévkám, zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů až po úpravy bílého masa. 

  236 Kč  295 Kč  -20%

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne