Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada vín rosé

SA1705

Nový produkt

Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie a Portugalska. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje.   

Více informací

1 299 Kč s DPH

Namísto 1 332 Kč

Více informací

Pro romantické posezení s přáteli nebo jako doprovod k lehkému obědu jsme pro Vás vybrali z naší nabídky Sadu vín rosé - výběr růžových vín z produkce našich partnerů z Itálie a Rakouska. Ochutnejte jednotlivá vína a porovnejte, který styl a terroir Vám nejlépe vyhovuje. 

V sadě na Vás čeká pět tichých vín a jeden sekt, regionálně po třech vínech z Itálie a Rakouska. Konkrétně tato vína:

Beck Pink 2017, BIO qualitatswein (100% Zweigeltrebe) z vinařství Judith Beck (Rakousko, Burgenland) - 3 láhve

Sogno di Volpe Rosato 2017, Puglia IGT, BIO z vinařství Cantina Ariano (Itálie, Apulie) - 2 láhve

Rosé Metodo Classico Brut, Vino Spumante (100% Nebbiolo) z vinařství Boeri Alfonso - 1 láhev, vyrobeno klasickou metodou druhotného kvašení v láhvi  

Přejeme Vám příjemné chvíle ve společnosti našich růžových vín! 

Obsah balení

 • 188 Kč  235 Kč  -20%
  Výprodej!
  2 x

  Růžové víno Sogno di Volpe z odrůdy Montepulciano patří k vrcholu produkce vinařství. Toto víno rosato se projevuje bohatou paletou ovocných vůní a je ideálním partnerem k širokému spektru jídel - k předkrmům, polévkám, zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů až po úpravy bílého masa.  Poslední láhve.

  188 Kč  235 Kč  -20%
 • 193 Kč  275 Kč  -30%
  Výprodej!
  3 x

  Růžové víno Beck Pink je v tomto ročníku odrůdové - 100% Zweigelt. Výsledkem je lehké, osvěžující, příjemné víno s relativně nízkým obsahem alkoholu. Výtečný partner pro posezení s ovocnými saláty nebo malým pohoštěním (tzv. 'finger food'). 

  193 Kč  275 Kč  -30%
 • 378 Kč  485 Kč  -22%
  Výprodej!
  1 x

  Sekt Rosé Metodo Classico Brut je nádherné víno, které si zaslouží naši pozornost. Víno můžeme použít v gastronomii jako doprovod pokrmů z ryb, můžeme i k tučnějším rybám, a mořských plodů a zeleninových salátů nebo samotné jako aperitiv či společník pro příjemné posezení s vychutnáním pěkného vína.

  378 Kč  485 Kč  -22%

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne