Katalog

Povolené filtry:
  Výrobce
  Země původu
  Region
  Ročník
  Alkohol
  Archivace
  Ocenění
  Příležitost
  Obsah cukru
  Odrůda
  Bio

  Slevy

  Malvasia

  Pod názvem Malvasia se skrývá skupina příbuzných odrůd, nejrozšířenější je Malvasia Bianca (další například Malvasia del Lazio nebo Malvasia di Candia), která je rozšířená více méně po celém středomoří - po Itálii následují Chorvatsko a Slovinsko, v menší míře Franci, Španělsko a Portugalsko. Poměrně velkou výsadbu najdeme ve Spojených státech. ...

  Pod názvem Malvasia se skrývá skupina příbuzných odrůd, nejrozšířenější je Malvasia Bianca (další například Malvasia del Lazio nebo Malvasia di Candia), která je rozšířená více méně po celém středomoří - po Itálii následují Chorvatsko a Slovinsko, v menší míře Franci, Španělsko a Portugalsko. Poměrně velkou výsadbu najdeme ve Spojených státech. Malvasia Bianca nadprůměrné výnosy, pro zachování aromatičnosti je třeba výnosy omezit zelenou sklizní. Bobule bývají žluté se zahnědlými ploškami, slupka bývá silnější takže je vhodná pro částečné sušení - v oblasti Chianti je často, společně s odrůdou Trebbiano, používána pro výrobu vín Vin Santo. Obecně, Malvasia Bianca je používána do kupáží, ať už jde o vína sladká nebo suchá.   

  Zobrazit

  Malvasia Počet produktů: 3

  Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
  • 265 Kč

   Vína Custoza, kupáž založená na lokálních odrůdách Garganega a Trebbiano, je lehké svěží víno, vhodné k výraznějším úpravám ryb a drůbeži.  Víno je vyprodané. Pracujeme na doplnění našich zásob. Doporučujeme Vaší pozornosti víno Soave ze stejného vinařství. 

   265 Kč
  • 375 Kč

   Víno Matreca je kupáž tří tradičních odrůd střední Itálie a jedné 'importované' odrůdy, výsledkem je komplexní a vyvážené víno. Doporučujeme toto víno k párování s pokrmy z ryb a mořských plodů, z bílého masa nebo k výběru čerstvých sýrů. Víno je vyprodáno.

   375 Kč
  • 2 995 Kč

   V květnové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti cuvée, čtyři červená a dvě bílá, oceněných v 1. kole soutěže Prague Wine Trophy 2023. Pět vín získalo Velkou zlatou medaili a jedno Zlatou medaili. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

   2 995 Kč
  Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

  Je Vám více než 18 let?

  Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

  Ano Ne