Země původu

Prohlédnuté produkty

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada červených a bílých cuvée oceněných v soutěži Prague Wine Trophy

VM23052

Nový produkt

V květnové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti cuvée, čtyři červená a dvě bílá, oceněných v 1. kole soutěže Prague Wine Trophy 2023. Pět vín získalo Velkou zlatou medaili a jedno Zlatou medaili. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

2 995 Kč s DPH

Namísto 3 301 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 2 895 Kč Až do 200 Kč

Parametry

Země původu2x Francie, Itálie a Rakousko
Region2x Bordeaux a Burgenland, 1x Furlánsko (Friuli-Venezia Giulia) a Toskánsko
Barva4x červené, 2x bílé
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Obsah cukruSuché
Odrůda2x Grechetto, Ribolla Gialla, 1x Friulano, Trebbiano
Ročník2014, 2015, 2016, 2019 a 2x 2020
Alkoholviz popis jednotlivých vín
Archivaceviz popis jednotlivých vín
OceněníPWT 2023: 5x Velká zlatá medaile, 1x Zlatá medaile
PříležitostGastronomie
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V květnové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti cuvée, čtyři červená a dvě bílá, oceněných v 1. kole soutěže Prague Wine Trophy 2023. Pět vín získalo Velkou zlatou medaili, jedno Zlatou medaili. Vína pocházejí z Francie, Itálie a Rakouska, vždy po dvou z každé země. 

Ve výběru měsíce května se můžete těšit na tato vína:

Chateau Godeau Ducarpe 2016 (Grand Cru St. Emilion, kupáž odrůd Merlot a Cabernet Franc). Godeau Ducarpe je víno s plným těle, atraktivní ve vůni zralého černého ovoce. V chuti opět dominují ostružiny, černý rybíz, švestky a vanilka z dubových sudů. Víno s plným tělem, které nabízí více než naznačuje jeho cena :-)PWT 2023: Velká zlatá medaile za 94 bodů (Zde bych chtěl poznamenat, že zde nám titul Šampióna unikl jen ‚o vlásek‘ – naše víno bylo druhé v pořadí se stejným bodovým hodnocením jako vítězné víno, dle pomocných kritérií bylo odsunuto na druhé pořadí. Ale... vítězné víno si můžete pořídit za zhruba čtyřnásobek ceny našeho vína. Takže když ‚nemícháme jablka s pomeranči‘, je pro nás naše víno vítězem J).

Tempo d‘Angelus 2020 (AOC Bordeaux, kupáž odrůd Merlot a Cabernet Franc). Tempo d'Angelus je další z řady 'druhých vín' z velkého Chateau Angelus - má za cíl nabídnout konzumentům příjemné víno s charakteristikou velkého vína ale za přiměřenou cenu dostupné a brzy po sklizni. Výtečný poměr výkon/cena :-) PWT 2023: Velká zlatá medaile.

The Oak 2019 (qualitatswein Reserve‚ kupáž odrůd Frankovka, Cabernet Sauvignon a Merlot), vinařství Eichenwald Weine. Vrchol produkce vinařství, velké víno s výrazným vlivem dřeva (zrálo v nových barrique soudcích), vhodné pro pití nyní stejně tak jako po dlouholeté archivaci. Příjemný společník pro chvíle zamyšlení nebo pro párování s výraznými pokrmy z červeného masa nebo zvěřině, též k vyzrálým sýrům. PWT 2023: Velká zlatá medaile.

Die Zeitreise 2020 (qualitatswein‚ kupáž odrůd Frankovka, Zweigeltrebe a Merlot), vinařství Eichenwald WeinePříjemné víno pro párování s jídlem - k pokrmům z červeného masa, těstovinám s masem, tepelně upravené zelenině nebo výběru sýrů na závěr. PWT 2023: Zlatá medaile.

Matreca 2014 (Toscana IGT Bianco‚ kupáž odrůd Trebbiano, Grechetto, Moscato a Viognier), vinařství Anna Maria Giacomelli. Komplexní a vyvážené víno. Doporučujeme k párování s pokrmy z ryb a mořských plodů, z bílého masa nebo k výběru čerstvých sýrů. PWT 2023: Velká zlatá medaile.

Pribus 2015 (IGT delle Venezie‚ kupáž odrůd Friulano, Chardonnay a Verduzzo), vinařství Tenuta BeltramePribus je víno inspirované oxidativními víny z francouzského regionu Jura. Plné víno, které si užijete s výraznými úpravami ryb a bílého masa, tepelně upravenou zeleninou nebo výběrem sýrů. Vhodné též pro posezení s vínem 'jen tak'. Víno má dobrý potenciál pro další archivaci. PWT 2023: Velká zlatá medaile.

 

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Ochutnejte i vína z druhé sady: Oceněná bílá jednoodrůdová vína :-)

Obsah balení

 • 367 Kč  395 Kč  -7%
  1 x

  Pribus je víno inspirované oxidativními víny z francouzského regionu Jura. Plné víno, které si užijete s výraznými úpravami ryb a bílého masa, tepelně upravenou zeleninou nebo výběrem sýrů. Vhodné též pro posezení s vínem 'jen tak'. Víno má dobrý potenciál pro další archivaci. 

  367 Kč  395 Kč  -7%
  Sleva!
 • 295 Kč
  1 x

  Die Zeitreise je kupáž tří odrůd: Frankovka, Zweigeltrebe a Merlot. Příjemné víno pro párování s jídlem - k pokrmům z červeného masa, těstovinám s masem, tepelně upravené zelenině nebo výběru sýrů na závěr.

  295 Kč
 • 998 Kč  1 085 Kč  -8%
  1 x

  Víno The Oak představuje vrchol produkce vinařství, kupáž středoevropské odrůdy Frankovka v kombinaci s globálními odrůdami Cabernet Sauvignon a Merlot. Velké víno s výrazným vlivem dřeva, vhodné pro pití nyní stejně tak jako po dlouholeté archivaci. Příjemný společník pro chvíle zamyšlení nebo pro párování s výraznými pokrmy z červeného masa nebo...

  998 Kč  1 085 Kč  -8%
  Sleva!
 • 311 Kč  345 Kč  -10%
  1 x

  Víno Matreca je kupáž tří tradičních odrůd střední Itálie a jedné 'importované' odrůdy, výsledkem je komplexní a vyvážené víno. Doporučujeme toto víno k párování s pokrmy z ryb a mořských plodů, z bílého masa nebo k výběru čerstvých sýrů.

  311 Kč  345 Kč  -10%
  Sleva!
 • 635 Kč
  1 x

  Godeau Ducarpe je víno s plným těle, atraktivní ve vůni zralého černého ovoce. V chuti opět dominují ostružiny, černý rybíz, švestky a vanilka z dubových sudů. Víno s plným tělem, které nabízí více než naznačuje jeho cena :-)

  635 Kč
 • 695 Kč
  1 x

  Tempo d'Angelus je další z řady 'druhých vín' z Chateau Angelus - má za cíl nabídnout konzumentům příjemné víno s charakteristikou velkého vína ale za přiměřenou cenu dostupné a brzy po sklizni. Výtečný poměr výkon/cena :-)

  695 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne