Slevy

Garganega Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • 265 Kč

  Vína Custoza, kupáž založená na lokálních odrůdách Garganega a Trebbiano, je lehké svěží víno, vhodné k výraznějším úpravám ryb a drůbeži.  Víno je vyprodané. Pracujeme na doplnění našich zásob. Doporučujeme Vaší pozornosti víno Soave ze stejného vinařství. 

  265 Kč
 • 1 725 Kč

  V květnové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti bílých vín z lokálních odrůd z produkce tří vinařství ze tří regionů: Scriani (region Veneto) - Garganega a Trebbiano, Le Masciare (Kampanie) - Fiano a Greco a Cantina Ariano (Apulie) - Bombino Bianco a Falanghina. Shodou okolností všechna vína pochází z ročníku 2019.  Ochutnejte a najděte si to svoje...

  1 725 Kč
 • 212 Kč  265 Kč  -20%

  Vína Soave, odrůdové víno z odrůdy Garganega, je elegantní aromatické víno, vhodné k širokému spektru pokrmů - od polévek přes předkrmy, pokrmy z ryb, těstoviny až po tepelně upravenou zeleninu nebo pokrmy z vajec. Poslední láhve.

  212 Kč  265 Kč  -20%
  Sleva!
 • 641 Kč  675 Kč  -5%

  Angelin je plné a harmonické víno s výrazným projevem zralého ovoce, medu mandlí a kořenitých tónů z ušlechtilého dřeva. Výtečné k pokrmům z ryb a bílého masa nebo k výběru sýrů s ušlechtilou plísní. Ale můžeme si víno vychutnat i jen tak samotné.

  641 Kč  675 Kč  -5%
  Sleva!
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne