Slevy

Nero Buono

Nero Buono je starobylá modrá odrůda pocházející z regionu Lazio, konkrétně z oblasti současného města Cori (někdy se můžeme dočíst o "Nero Buono di Cori"). Hrozny jsou středně velké cylidrického tvaru, bobuke mají tlustou tmavou slupku pokrytou pelem, podobně jako u švestek. Odrůdy dává vína s výrazně tmavou barvou, můžeme se setkat s odrůdovým...

Nero Buono je starobylá modrá odrůda pocházející z regionu Lazio, konkrétně z oblasti současného města Cori (někdy se můžeme dočíst o "Nero Buono di Cori"). Hrozny jsou středně velké cylidrického tvaru, bobuke mají tlustou tmavou slupku pokrytou pelem, podobně jako u švestek. Odrůdy dává vína s výrazně tmavou barvou, můžeme se setkat s odrůdovými víny nebo použitím v kupážích - nejčastěji s odrůdami Montepulciano a Cesanese , například ve víně Cori DOC - kde se uplatňuje jako tzv. barvířka.   

Zobrazit

Nero Buono Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • 221 Kč  245 Kč  -10%

  Poluce je harmonické víno s ovocným charakterem. Bylo vyrobeno ze starobylé odrůdy Nero Buono, která je v regionu Lazio 'doma' a pili ji již staří Římané. Víno je vhodné k pokrmům z červeného masa nebo těstovinám s masem.

  221 Kč  245 Kč  -10%
  Sleva!
 • 329 Kč  365 Kč  -10%

  Ercole je harmonické víno s ovocným charakterem. Bylo vyrobeno ze starobylé odrůdy Nero Buono, která je v regionu Lazio 'doma' a pili ji již staří Římané. Víno je výtečné samotné nebo jako společník k výrazným pokrmům z červeného masa nebo vyzrálým sýrům.

  329 Kč  365 Kč  -10%
  Sleva!
 • 446 Kč  495 Kč  -10%

  Kora, vrchol produkce červených vín, je plné harmonické víno ze starobylé odrůdy Nero Buono, která je v regionu Lazio 'doma' a pili ji již staří Římané. Víno je výtečné samotné nebo jako společník k výrazným pokrmům z červeného masa, zvěřiny nebo vyzrálým sýrům. Víno je vyprodáno, pracujeme na dodávce dalších vín.

  446 Kč  495 Kč  -10%
  Sleva!
 • 257 Kč  285 Kč  -10%

  Raverosse, kupáž z odrůd Nero Buono, Montepulciano a Cesanese, je víno s výrazným ovocným aroma. Víno je vhodné k polévkám, studeným předkrmům a pokrmům z bílého i červeného masa.

  257 Kč  285 Kč  -10%
  Sleva!
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne