Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada vín zařazených do naší nabídky v roce 2020 (červená)

VM21021

Nový produkt

V únorovém výběru měsíce Vám nabízím výběr vín z našich nových ‚akvizic‘ z uplynulého roku - vína z produkce vinařství, která jsme zařadili do naší nabídky v uplynulém roce, zde sada 6 červených vín, 4 z Itálie a 2 z Rakouska.

Více informací

1 595 Kč s DPH

Namísto 1 800 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 545 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původu4x Itálie, 2x Rakousko
Region2x Kampáne, 2x Lazio a 2x Burgenland
Barva6x červené
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Obsah cukruSuché
Odrůda2x Aglianico, 2x Frankovka, 1x Nero Buono, 1x cuvée (Nero Buono, Montepulciano a Cesanese)
Ročník1x 2015, 1x 2016, 2x 2017, 2x 2018
Archivaceviz popis jednotlivých vín
Oceněníviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V únorovém výběru měsíce Vám nabízím výběr vín z našich nových ‚akvizic‘ z uplynulého roku - vína z produkce vinařství, která jsme zařadili do naší nabídky v uplynulém roce, zde sada 6 červených vín, po 2 ze tří vinařství: Cincinanto z Lazia a Le Masciare z Kampánie v Itálii a Eichenwald Weine z Burgenlandu v Rakousku. 

V 'červeném' výběru měsíce února se můžete těšit na tato vína:

Vinařství Cincinnato z oblasti Lazio. Družstevní vinařství, které se zaměřuje na výrobu vín z tradčních lokálních odrůd, jejichž původ sahá až do doby antického Říma.

Ercole 2017, Lazio IGP Nero Buono. Odrůdové víno je výtečné samotné nebo jako společník k výrazným pokrmům z červeného masa nebo vyzrálým sýrům. Prague Wine Trophy 2020: Zlatá medaile pro víno ročníku 2016.  

Raverosse 2017, Cori DOC Rosso. Kupáž z odrůd Nero Buono, Montepulciano a Cesanese, je víno s výrazným ovocným aroma. Víno je vhodné k polévkám, studeným předkrmům a pokrmům z bílého i červeného masa. Prague Wine Trophy 2020: Zlatá medaile pro víno ročníku 2016.  

Vinařství Le Masciare z oblasti Kampánie. Produkce červených vín je zcela zaměřena na královskou odrůdu jižní Itálie – Aglianico, ze které produkují vína ve čtyřech různých provedeních, dvě z nich si představíme v našem výběru.

Barbassano 2016, Campania IGT Aglianico. Víno Barbassano přináší výrazné aroma zralého červeného ovoce v kombinaci s příjemnými tříslovinami. Výtečné k výrazným pokrmům z červeného masa, zvěřině nebo k výběru vyzrálých sýrům. 

Campi Taurasini 2015, Irpinia DOC. Projev vína Campi Taurasini je podobný předchozímu vínu, ale znatelně komplexnější – výrazné aroma zralého červeného ovoce se kombinuje s kořenitými tóny a příjemnými tříslovinami. Výtečné k výrazným pokrmům z červeného masa, zvěřině nebo k výběru vyzrálých sýrům.  

Vinařství Eichenwald Weine z rakouského regionu Burgenland. V minulém roce jsme kromě nabídky italských vín rozšířili i nabídku rakouských vín. Vinařství spadá do podoblasti Mittelburgenland DAC, kde hlavní odrůdu představuje Frankovka (oblast je neoficiálně nazýváns Blaufrankischland), základ produkce spočívá ve vínech z této odrůdy. Dvě frankovky jsem vybral do této sady.  

Der Traubendieb 2018, Mittelburgenland DAC.Příjemné víno pro konzumaci 'jen tak' nebo jako společník k párování s jídlem - k pokrmům z červeného masa, těstovinám s masem, tepelně upravené zelenině nebo výběru sýrů na závěr. Prague Wine Trophy 2020: Regionální šampión – nejlepší rakouská Frankovka!

Der Gugafanga 2018,jakostní víno. Čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', výtečný společník k párování s jídlem - k pokrmům z červeného i bílého masa, těstovinám a houbovým pokrmům nebo středně vyzrálým sýrům. Prague Wine Trophy 2020:  Zlatá medaile. Ročník 2018 je vyprodán, v sadě nabízíme víno Der Gugafanga 2019.

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

PS: a pokud dáváte přednost bílým, anebo si chcete naše novinky přechutnat v celé šíři, podívejte se i na výběr 'bílý' :-)

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne