Červené víno

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zlatá vína ze soutěže Prague Wine Trophy

SA1709

Nový produkt

Nabízíme Vám sadu šesti odrůdových vín - 3 červená a 3 bílá, která sklízela úspěchy (nejenom) na soutěži Prague Wine Trophy - všech šest vín bylo na soutěži P.W.T. oceněno Zlatou medailí a titulem "Prague Gold"

Více informací

1 599 Kč s DPH

Namísto 1 736 Kč

Parametry

Země původuItálie a Portugalsko
Barvačervená
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera, Dolcetto, Nebbiolo, Nero di Troia, cuvée
Ročník2007 - 2014
Ocenění6x Zlatá medaile, Prague Wine Trophy 2015 a 2016
Příležitostviz popis jednotlivých vín

Více informací

Nabízíme Vám sadu šesti červených vín, která sklízela úspěchy (nejenom) na soutěži Prague Wine Trophy - všech šest vín bylo na soutěži P.W.T. oceněno Zlatou medailí a titulem "Prague Gold". V sadě naleznete 6 odrůdových vín z Itálie, po 3 'ze severu' (regiont Piemont: odrůda Barbera, Moscato a Nebbiolo) a 'z jihu' (region Apulie: odrůda Bombino Bianco, Falanghina a Nero di Troia). Konkrétně:

Derio 2012, Colli Tortonesi DOC Barbera z vinařství Poggio Giuseppe Paolo

Ribota 2018, Moscato d'Asti DOCG z vinařství Boeri Alfonso

Roero DOCG 2012 (100% Nebbiolo) z vinařství Cascina Ciapat di Bertello

Sogno di Volpe Bianco 2018, Puglia IGT Bombino Bianco  

I Classici Falanghina 2018, Puglia IGT Falanghina z vinařství Cantina Ariano

Il Nero 2014, Puglia IGT Nero di Troia z vinařství Cantina Ariano

Přejeme Vám příjemné zážitky při ochutnávání vín oceněných odborníky!

Obsah balení

 • 275 Kč
  1 x

  Ribota je perlivé víno s nižším obsahem alkoholu a vyšším zbytkovým cukrem, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Výborné víno ke sladkým dezertům nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech.  Víno je vyprodáno, čekáme na láhve z nového ročníku 2019.

  275 Kč
 • 255 Kč
  1 x

  Elegantní bílé víno z odrůdy Falanghina se představuje výrazným ovocným charakterem, typickým pro tuto odrůdu a zdůrazněným zráním na kvasničných kalech. Ideální pro milovníky aromatických vín s výraznou kyselinkou. Doporučujeme k pokrmům z ryb a bílého masa a čerstvým (zvláště kozím) sýrům. 

  255 Kč
 • 351 Kč  390 Kč  -10%
  1 x

  Roero, víno s plným tělem a pevnou strukturou přinášející svěží vůně čerstvého ovoce s nádechem živočišných tónů a i přes dlouhé zrání ve dřevě si víno ponechává charakteristickou ovocnou vůni hroznů. Doporučujeme k dušeným a pečeným masům nebo k vyzrálým sýrům. 

  351 Kč  390 Kč  -10%
  Sleva!
 • 255 Kč
  1 x

  Víno z královské odrůdy regionu - Nero di Troia. K výrobě vína byly použity pouze nejvyzrálejší hrozny, které dají vínu plnost a ovocitý charakter s minimálním obsahem tříslovin. Doporučujeme k nejlepší k nepříliš výrazným pokrmům, které nepřebijí delikátní chuť vína, například houbovému rizotu, grilovanému jehněčímu nebo k středně vyzrálým sýrům. 

  255 Kč
 • 345 Kč
  1 x

  Barbera ze starých keřů, která zrála v dřevěném sudu. Harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny.   Poslední láhve.

  345 Kč
 • 255 Kč
  1 x

  Hrozny k výrobě vína Sogno di Volpe pochází z nejlepší vinice vinařství a k výrobě jsou použity jen nejlepší hrozny. Výsledkem je lehké čerstvé víno s příjemnou aromatikou a nižší kyselinkou, doporučujeme k pokrmům z ryb a mořských plodů a čerstvým sýrům, obzvláště z ovčího mléka, nebo k posezení ‚jen tak‘. 

  255 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne