Červené víno

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zlatá vína ze soutěže Prague Wine Trophy

SA1709

Nový produkt

Nabízíme Vám sadu šesti odrůdových vín - 5 červených a 1 bílé, která sklízela úspěchy (nejenom) na soutěži Prague Wine Trophy - všech šest vín bylo na soutěži P.W.T. oceněno Zlatou medailí a titulem "Prague Gold"

Více informací

1 599 Kč s DPH

Parametry

Země původuPortugalsko
RegionApulie a Piemont
Barva5x červené a 1x bílé
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera, Falanghina, Nebbiolo, Nero di Troia, Primitivo a Ruche
Ročník2012 - 2016
Ocenění6x Zlatá medaile, Prague Wine Trophy
Příležitostviz popis jednotlivých vín

Více informací

Nabízíme Vám sadu šesti vín, která sklízela úspěchy (nejenom) na soutěži Prague Wine Trophy - všech šest vín bylo na soutěži P.W.T. oceněno Zlatou medailí a titulem "Prague Gold". V sadě naleznete 6 odrůdových vín z Itálie, po 3 'ze severu' (regiont Piemont: odrůda Barbera, Nebbiolo a Ruche) a 'z jihu' (region Apulie: odrůda Falanghina, Nero di Troia a Primitivo). Konkrétně:

Derio 2012, Colli Tortonesi DOC Barbera z vinařství Poggio Giuseppe Paolo

La Tradizione 2014, Ruche di Castagnole Monferrato DOCG z vinařství Montalbera

Roero DOCG 2012 (100% Nebbiolo) z vinařství Cascina Ciapat di Bertello

Primitivo 2016, Puglia IGT Primitivo z vinařství Cantina Ariano

I Classici Falanghina 2018, Puglia IGT Falanghina z vinařství Cantina Ariano

Il Nero 2014, Puglia IGT Nero di Troia z vinařství Cantina Ariano

Přejeme Vám příjemné zážitky při ochutnávání vín oceněných odborníky!

Obsah balení

 • 255 Kč
  1 x

  Elegantní bílé víno z odrůdy Falanghina se představuje výrazným ovocným charakterem, typickým pro tuto odrůdu a zdůrazněným zráním na kvasničných kalech. Ideální pro milovníky aromatických vín s výraznou kyselinkou. Doporučujeme k pokrmům z ryb a bílého masa a čerstvým (zvláště kozím) sýrům.  Víno je vyprodáno, doporučujeme Vaší pozornosti bílá vína z...

  255 Kč
 • 217 Kč  255 Kč  -15%
  1 x

  Červené víno z odrůdy Primitivo je ideální víno pro milovníky ovocitých vín s přítomností tříslovin i výraznou kyselinkou. Pozor na vyšší obsah alkoholu! Univerzální partner k široké paletě pokrmů od špaget přes pečené vepřové až po vyzrálé sýry (ideální kombinace se sýrem peccorino). 

  217 Kč  255 Kč  -15%
  Sleva!
 • 390 Kč
  1 x

  Roero, víno s plným tělem a pevnou strukturou přinášející svěží vůně čerstvého ovoce s nádechem živočišných tónů a i přes dlouhé zrání ve dřevě si víno ponechává charakteristickou ovocnou vůni hroznů. Doporučujeme k dušeným a pečeným masům nebo k vyzrálým sýrům. 

  390 Kč
 • 255 Kč
  1 x

  Víno z královské odrůdy regionu - Nero di Troia. K výrobě vína byly použity pouze nejvyzrálejší hrozny, které dají vínu plnost a ovocitý charakter s minimálním obsahem tříslovin. Doporučujeme k nejlepší k nepříliš výrazným pokrmům, které nepřebijí delikátní chuť vína, například houbovému rizotu, grilovanému jehněčímu nebo k středně vyzrálým sýrům....

  255 Kč
 • 345 Kč
  1 x

  Barbera ze starých keřů, která zrála v dřevěném sudu. Harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny.   Poslední láhve.

  345 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne