Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada oceněných vín z oblasti Bordeaux

VM2212

Nový produkt

V prosincové nabídce Vám přinášíme výběr vín z francouzské oblasti Bordeaux, všechna vína byla vysoce hodnocena v soutěži Prague Wine Trophy 2022. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené 'víno bordó' :-) 

Více informací

2 975 Kč s DPH

Namísto 3 300 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 2 925 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuFrancie
RegionBordeaux
Barvarubínová
Vůněviz popis jednotlivých vín, obvykle připomíná lesní plody, čokoládu, vanilku a tabák
Chuťviz popis jednotlivých vín, dominují zde lesní plody a černý rybíz, pikantní koření a mladé dubové dřevo
Obsah cukruSuché
Odrůdakupáž Cabernet Sauvignon, Merlot a Petit Verdot
Ročník1x 2013, 2x 2014, 2x 2016, 1x 2017
Archivaceviz popis jednotlivých vín, obvykle 10-15 roků
OceněníPrague Wine Trophy 2022: 1x Platinová medaile, 4x Velká zlatá medaile, 1x Zlatá medaile plus 1x Regionální šampión
PříležitostSpolečník pro 'velkou příležitost'
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V prosincové nabídce najdete tato vína: 

Chateau Lilian Ladouys 2014, Cru Bourgeois Exceptionnel, St. Estephe. Chateau Lilian Ladouys je víno s vůní zralého červeného ovoce, čokolády, vanilky a tabáku. V chuti opět dominuje zralé červené ovoce, tabák a čokoláda a v závěru i pikantní koření a dubové dřevo. Víno s plným tělem, které tvoří jeden lahodný, dobře pitelný celek. Společník pro výjimečnou příležitost! Prague Wine Trophy 2022: Platinová medaile za 95 bodů a titul Regionální šampión (Nejlepší červené cuvée z Francie)!

La Devise de Lilian 2017, Cru Bourgeois Superieur, St. Estephe. Druhé víno z Chateau Lilian Ladouys je příjemné čerstvé víno s vůní zralého červeného ovoce. V chuti opět dominuje zralé červené ovoce. Harmonické víno s polo-plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem polozralých a vyzrálých sýrů. Prague Wine Trophy 2022: Zlatá medaile za 89 bodů (těsně pod hranicí zisku Velké zlaté medaile). 

Chateau Beaumont 2016, Cru Bourgeois Superieur. Chateau Beaumont je víno s vůní plnou lesního ovoce, čokolády, vanilky a tabáku. V chuti opět dominují lesní plody a černý rybíz, pikantní koření a mladé dubové dřevo, je pěkně vyrovnaná a tvoří tak jeden lahodný, dobře pitelný celek. Víno doporučujeme k pokrmům z červeného masa, omáčkám a zvěřině, nebo k výběru vyzrálých sýrů. Chateau Beaumont získalo v roce 2004 certifikaci "Agriculture Raisonée" (trvale udržitelné zemědělství) a „Terra Vitis“ symbolizující jeho důraz na ochranu životního prostředí a zdraví. Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile za hodnocení 93 bodů.

Chateau Le Boscq 2013, AOC St. Estephe. Chateau Le Boscq je komplexní víno s vůní zralého červeného ovoce, čokolády, vanilky a tabáku. V chuti opět dominuje zralé červené ovoce, tabák a čokoláda a v závěru i pikantní koření a dubové dřevo. Víno s plným tělem, které tvoří jeden lahodný, dobře pitelný celek. Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile za hodnocení 92 bodů.

Chateau Rahoul 2016, AOC Graves. Víno Chateau Rahoul se představuje chutí a vůní zralého černého ovoce díky převažujícímu vlivu Merlotu. Harmonické a šťavnaté víno s plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem polozralých a vyzrálých sýrů.  Společník pro výjimečnou příležitost! Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile za hodnocení 94 bodů. Víno ročníku je vyprodáno, v sadě najdete víno Chateau Rahoul 2013.

Chateau Tour de Pez 2014, AOC Graves. Víno Chateau Tour de Pez se představuje chutí a vůní zralého červeného ovoce díky převažujícímu vlivu Merlotu. Harmonické a šťavnaté víno s polo-plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem polozralých a vyzrálých sýrů.  Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile za hodnocení 93 bodů.

Ochutnejte vína z tradičních odrůd Starého světa - Cabernet Sauvignon a Merlot - a najděte si to, které je Vaše oblíbené! :-) 

Obsah balení

 • 635 Kč
  1 x

  Lilian Ladouys je víno s vůní zralého červeného ovoce, čokolády, vanilky a tabáku. V chuti opět dominuje zralé červené ovoce, tabák a čokoláda a v závěru i pikantní koření a dubové dřevo. Víno s plným tělem, které tvoří jeden lahodný, dobře pitelný celek. Společník pro výjimečnou příležitost!

  635 Kč
 • 495 Kč
  1 x

  Beaumont je víno s vůní plnou lesního ovoce, čokolády, vanilky a tabáku. V chuti opět dominují lesní plody a černý rybíz, pikantní koření a mladé dubové dřevo, je pěkně vyrovnaná a tvoří tak jeden lahodný, dobře pitelný celek. Velmi dobrý poměr kvalita vs. cena!

  495 Kč
 • 485 Kč
  1 x

  Druhé víno z Chateau Lilian Ladouys je příjemné čerstvé víno s vůní zralého červeného ovoce. V chuti opět dominuje zralé červené ovoce. Harmonické víno s polo-plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem polozralých a vyzrálých sýrů.  

  485 Kč
 • 645 Kč
  1 x

  Le Boscq je komplexní víno s vůní zralého červeného ovoce, čokolády, vanilky a tabáku. V chuti opět dominuje zralé červené ovoce, tabák a čokoláda a v závěru i pikantní koření a dubové dřevo. Víno s plným tělem, které tvoří jeden lahodný, dobře pitelný celek. Společník pro výjimečnou příležitost!

  645 Kč
 • 495 Kč
  1 x

  Tour de Pez se představuje chutí a vůní zralého červeného ovoce díky převažujícímu vlivu Merlotu. Harmonické a šťavnaté víno s polo-plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem polozralých a vyzrálých sýrů.  

  495 Kč
 • 545 Kč
  1 x

  Chateau Rahoul se představuje chutí a vůní zralého černého ovoce díky převažujícímu vlivu Merlotu. Harmonické a šťavnaté víno s plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem polozralých a vyzrálých sýrů.  

  545 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne