Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada oceněných vín z oblasti Bordeaux

VM23121

Nový produkt

V prosincové nabídce Vám přinášíme výběr vín z francouzské oblasti Bordeaux, všechna vína byla vysoce hodnocena v soutěži Prague Wine Trophy 2022. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené 'víno bordó' :-) 

Více informací

3 250 Kč s DPH

Namísto 3 970 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 3 200 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuFrancie
RegionBordeaux
Barvarubínová
Vůněviz popis jednotlivých vín, obvykle připomíná lesní plody, čokoládu, vanilku a tabák
Chuťviz popis jednotlivých vín, dominují zde lesní plody a černý rybíz, pikantní koření a mladé dubové dřevo
Obsah cukruSuché
Odrůdakupáž Cabernet Sauvignon, Merlot a Petit Verdot
Ročník1x 2013, 2x 2014, 2x 2016, 1x 2017
Archivaceviz popis jednotlivých vín, obvykle 10-15 roků
OceněníPrague Wine Trophy 2022: 1x Platinová medaile, 5x Velká zlatá medaile plus 1x Regionální šampión; Wine & Degustation: 1x 5 hvězd a Víno měsíce
PříležitostSpolečník pro 'velkou příležitost'
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V prosincové nabídce najdete tato vína: 

Chateau Lilian Ladouys 2014, Cru Bourgeois Exceptionnel, St. Estephe. Chateau Lilian Ladouys je víno s vůní zralého červeného ovoce, čokolády, vanilky a tabáku. V chuti opět dominuje zralé červené ovoce, tabák a čokoláda a v závěru i pikantní koření a dubové dřevo. Víno s plným tělem, které tvoří jeden lahodný, dobře pitelný celek. Společník pro výjimečnou příležitost! Prague Wine Trophy 2022: Platinová medaile za 95 bodů a titul Regionální šampión (Nejlepší červené cuvée z Francie)!

Tempo d‘Angelus 2020, AOC Cru Bodeaux. Druhé víno z velkého Chateau Angelus Angelus - má za cíl nabídnout konzumentům příjemné víno s charakteristikou velkého vína ale za přiměřenou cenu dostupné a brzy po sklizni. Výtečný poměr výkon/cena :-) Harmonické víno s plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem vyzrálých sýrů. Vhodné k archivaci. Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile, Wine & Degustation, č. 11/2023: 5 hvězd a titul Víno měsíce. 

Chateau Godeau Ducarpe 2016, Grand Cru St. Emilion. Chateau Ducarpe je víno s plným těle, atraktivní ve vůni zralého černého ovoce. V chuti opět dominují ostružiny, černý rybíz, švestky a vanilka z dubových sudů. Víno s plným tělem, které nabízí více než naznačuje jeho cena :-) Víno doporučujeme k pokrmům z červeného masa, omáčkám a zvěřině, nebo k výběru vyzrálých sýrů. Prague Wine Trophy 2023: Velká zlatá medaile za hodnocení 94 bodů.

Chateau Le Boscq 2013, AOC St. Estephe. Chateau Le Boscq je komplexní víno s vůní zralého červeného ovoce, čokolády, vanilky a tabáku. V chuti opět dominuje zralé červené ovoce, tabák a čokoláda a v závěru i pikantní koření a dubové dřevo. Víno s plným tělem, které tvoří jeden lahodný, dobře pitelný celek. Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile za hodnocení 92 bodů.

Chateau Rahoul 2013, AOC Graves. Víno Chateau Rahoul se představuje chutí a vůní zralého černého ovoce díky převažujícímu vlivu Merlotu. Harmonické a šťavnaté víno s plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem polozralých a vyzrálých sýrů.  Společník pro výjimečnou příležitost! Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile za hodnocení 94 bodů. 

Chateau Tour de Pez 2014, AOC Graves. Víno Chateau Tour de Pez se představuje chutí a vůní zralého červeného ovoce díky převažujícímu vlivu Merlotu. Harmonické a šťavnaté víno s polo-plným tělem. Společník pro snoubení s jídlem, doporučujeme pro párování s pokrmy z červeného masa nebo výběrem polozralých a vyzrálých sýrů.  Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile za hodnocení 93 bodů.

Ochutnejte vína z tradičních odrůd Starého světa - Cabernet Sauvignon a Merlot - a najděte si to, které je Vaše oblíbené! :-) 

Pokud je šest vín pro Vás příliš, objednejte si Malou sadu oceněných vín z oblasti Bordeaux, do které si můžete vybrat tři z výšeuvedených vín.

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne