Kategorie

Slevy

Vinařství Perlage

Vinařství Perlage produkuje všechna vína v režimu BIO, některá dokonce v biodynamickém režimu a vhodná pro vegany. Většinu produkce tvoří vína Prosecco doplěná tichými víny často produkovanými ve spolupráci s jinými vinařstvími.

Perlage je středně velké vinařství – firma zaměstnává asi 20 externích zaměstnanců – ve vlastnictví rodiny Nardi. Vinařství sídlí v městě Farra di Soligo, asi 60 km východně od města Lago di Garda (oblast Veneto). Jak napovídá poloha vinařství zhruba uprostřed mezi městy Conegliano a Valdobbiadene, základ vinařství spočívá v produkci vín Prosecco. Kromě vín Prosecco a dalších sektů se vinařství v menší míře zabývá i produkcí tichých vín. Vše v režimu BIO nebo dokonce biodynamickém režimu. Historie organické produkce začíná v roce 1985, kdy se tehdejší majitelé – 7 bratrů Nardi, z nichž se v dnešní době ve vinařství aktivně angažují už jenom dva, Ivo jako Prezident společnosti a Claudio, který řídí práce na vinici – rozhodli k přechodu na organickou produkci. První organická vína byla vyrobena z hroznů pocházejících z vinice Riva Moretta, postupně následovaly i další vinice až byla kompletní produkce certifikována jako organická. Perlage se řadí mezi první producenty šumivých vín v Itálii, kteří přešli kompletně na organickou produkci. Tento proces pokračuje a dnes vinařství nabízí i první vína vyrobená v souladu s biodynamickými pravidly, vína bez síření nebo vína vhodná pro vegany.


Z produkce vinařství pro milovníky šumivých vín dovážíme vína řady Prosecco DOC Treviso, Prosecco Superiore di Conegliano Valdobbiadene DOCG.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • 525 Kč

  Víno Animae představuje vrchol produkce vinařství Perlage. Při jeho výrobě nebylo použito dodatečného šíření. Doporučujeme užít si vína ‘jen tak’ při slavnostních příležitostech, v gastronomii víno můžeme párovat s pokrmy z ryb a plodů moře, nebo lehkým úpravám těstovin a zeleninovým salátům, také výtečné k pokrmům suši.   Víno je vyprodáno, čekáme na...

  525 Kč
 • 385 Kč

  Víno Canah patří do kategorie Brut a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k pokrmům z mořských plodů, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Báječné při užití si vína ‘jen tak’.

  385 Kč
 • 425 Kč

  Víno Col di Manza (Extra Dry) patří k vrcholu produkce vinařství. Jedná se o víno z biodynamické produkce a navíc o víno Millesimato, tj. víno z jedné konkrétní sklizně. Hodí se především jako společník k vysoké gastronomii, báječné při užití si vína ‘jen tak’. 

  425 Kč
 • 215 Kč

  Růžové víno é Bio je víno vhodné pro horké letní dny, k přátelskému posezení nebo k lehkým jídlům - k zeleninovým salátům, čerstvým sýrům nebo pokrmům z ryb a mořských plodů. Objednejte si vino rosato a užijte si pohodové chvíle se svými nejbližšími! Na zdraví! :o) Poslední láhve.

  215 Kč
 • 385 Kč

  Víno Genesis patří do kategorie Extra Brut a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k pokrmům z mořských plodů, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Báječné při užití si vína ‘jen tak’.

  385 Kč
 • 385 Kč

  Víno Quorum patří do kategorie Extra Dry a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k rizotu a mořským plodům, k dezertům a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Nebo si užijte toto víno ‘jen tak’.  Víno je vyprodáno. Pracujeme na doplnění našich zásob. 

  385 Kč
 • 310 Kč

  Víno Sgajo patří do kategorie Extra Dry a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k rizotu, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Doporučujeme i jako aperitiv, nebo pro užití si vína ‘jen tak’.

  310 Kč
 • 310 Kč

  Víno Zharpí patří do kategorie Brut a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k pokrmům z mořských plodů, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni.Doporučujeme i jako aperitiv, nebo pro užití si vína ‘jen tak’.

  310 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne