Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada vín Barbera d'Asti DOCG

SA1706

Nový produkt

Výběr vín z odrůdy Barbera, nejoblíbenější odrůdy regionu Piemont, a to z podoblasti Asti, kde vznikají ty nejkrásnější Barbery. V sadě na Vás čekají vína od tří různých vinařů, vždy po dvou, takže můžeme porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě.

Více informací

1 795 Kč s DPH

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera
Oceněníviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
JídloVína Barbera jsou univerzální a vhodná k širokému spektru pokrmů. Pro detailní informace o párování s jídlem, doporučuji popis jednotlivých vín.

Více informací

Přinášíme Vám výběr vín z odrůdy Barbera, jedné ze dvou (společně s odrůdou Nebbiolo) nejvýznamnějších odrůd regionu Piemont. Ochutnáme šest vín z produkční podoblasti d'Asti, kde vznikají ta nejkrásnější vína Barbera. V sadě na Vás čekají vína od tří vinařů, od každého jedno 'obyčejné DOCG' a jedno DOCG Superiore. Můžeme tak porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě. Konkrétně na Vás čekají tato vína:

Porlapa 2016 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2020) a Barbera d'Asti DOCG 2019 z vinařství Boeri Alfonso (Zlatá medaile P.W.T. 2020 pro víno ročníku 2018)

Lequilibrio 2011 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2015) a Solo Acciaio 2017 (Barbera d'Asti DOCG) z vinařství Montalbera

Moliss 2016 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2019) a Casareggio 2018 (Barbera d'Asti DOCG, Zlatá medaile P.W.T. 2020) z vinařství Agostino Pavia.

Doufám, že Vám vína z odrůdy Barbera z podoblasti Asti zachutnají a užijete si s nimi krásné chvíle! :-)

Obsah balení

 • 356 Kč  445 Kč  -20%
  1 x

  Lequilibrio z řady „Le Selezioni“ (výběrová vína) patří mezi vrchol produkce vinařství, což bylo opakovaně potvrzeno výsledky v soutěži Prague Wine Trophy. Lequilibrio je plné a harmonické víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, vynikající k pokrmům z červeného masa a vyzrálých sýrů. Nebo 'jen tak' k vychutnání vína samotného.

  356 Kč  445 Kč  -20%
  Sleva!
 • 225 Kč
  1 x

  Casareggio je středně plné víno, vhodné pro párování s téměř jakýmkoliv jídlem - od drůbeže přes těstoviny a tepelně upravenou zeleninu až k pokrmům z červeného masa (raději ne k těžkým omáčkám a zvěřině) nebo čerstvým a středně vyzrálým sýrům.

  225 Kč
 • 555 Kč
  1 x

  Porlapa, Barbera ze starých keřů, je vlajková loď vinařství. Výjimečné víno pro výjimečné příležitosti! Mohutné víno srovnatelné s víny Barolo a Brunello, Šampión soutěže Prague Wine Trophy.  

  555 Kč
 • 190 Kč
  1 x

  Tato Barbera je základní víno vinařství, harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena. Doporučujeme zvláště k těstovinám a lehkým úpravám masa. 

  190 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne