Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sleva! Sada vín Barbera

Sada vín Barbera d'Asti DOCG

SA1706

Nový produkt

Výběr vín z odrůdy Barbera, nejoblíbenější odrůdy regionu Piemont, a to z podoblasti Asti, kde vznikají ty nejkrásnější Barbery. V sadě na Vás čekají vína od tří různých vinařů, vždy po dvou, takže můžeme porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě.

Více informací

1 705 Kč s DPH

-5%

 1 795 Kč s DPH 

Namísto 2 012 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera
Ročník2011 - 2017
Oceněníviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
JídloVína Barbera jsou univerzální a vhodná k širokému spektru pokrmů. Pro detailní informace o párování s jídlem, doporučuji popis jednotlivých vín.

Více informací

Přinášíme Vám výběr vín z odrůdy Barbera, jedné ze dvou (společně s odrůdou Nebbiolo) nejvýznamnějších odrůd regionu Piemont. Ochutnáme šest vín z produkční podoblasti d'Asti, kde zvznikají ta nejkrásnější vína Barbera. V sadě na Vás čekají vína od tří vinařů, od každého jedno 'obyčejné DOCG' a jedno DOCG Superiore. Můžeme tak porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě. Konkrétně na Vás čekají tato vína:

Porlapa 2014 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2018) a Barbera d'Asti DOCG 2016 (Velká zlatá medaile P.W.T. 2018) z vinařství Boeri Alfonso

Lequilibrio 2011 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2015) a Solo Acciaio 2017 (Barbera d'Asti DOCG) z vinařství Montalbera

Moliss 2016 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2019) a Casareggio 2017 (Barbera d'Asti DOCG, Velká zlatá medaile P.W.T. 2019) z vinařství Agostino Pavia.

Doufám, že Vám vína z odrůdy Barbera z podoblasti Asti zachutnají a užijete si s nimi krásné chvíle! :-)

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne