Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sleva! Sada vín Barbera

Sada vín Barbera d'Asti DOCG

SA1706

Nový produkt

Výběr vín z odrůdy Barbera, nejoblíbenější odrůdy regionu Piemont, a to z podoblasti Asti, kde vznikají ty nejkrásnější Barbery. V sadě na Vás čekají vína od tří různých vinařů, vždy po dvou, takže můžeme porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě.

Více informací

1 705 Kč s DPH

-5%

 1 795 Kč s DPH 

Namísto 2 225 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 669 Kč Až do 251 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera
PříležitostGastronomie

Více informací

Přinášíme Vám výběr vín z odrůdy Barbera, jedné ze dvou (společně s odrůdou Nebbiolo) nejvýznamnějších odrůd regionu Piemont. Ochutnáme šest vín z produkční podoblasti d'Asti, kde vznikají ta nejkrásnější vína Barbera. V sadě na Vás čekají vína od tří vinařů, od každého jedno 'obyčejné DOCG' a jedno DOCG Superiore. Můžeme tak porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě. Konkrétně na Vás čekají tato vína:

Porlapa 2016 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2020) a Barbera d'Asti DOCG 2022 z vinařství Boeri Alfonso (P.W.T. nehodnoceno)

Lequilibrio 2012 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2018) a Solo Acciaio 2017 (Barbera d'Asti DOCG) z vinařství Montalbera. Aktualizace: víno Solo Acciao je vyprodáno, namísto něj Vám nabízíme víno z produkce Ivaldi Franco: La Guerinota 2019 (Barbera d'Asti DOCG, Zlatá medaile P.W.T. 2021).  

Moliss 2017 (Barbera d'Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile P.W.T. 2021) a Casareggio 2020 (Barbera d'Asti DOCG, Zlatá medaile P.W.T. 2022) z vinařství Agostino Pavia.

Doufám, že Vám vína z odrůdy Barbera z podoblasti Asti zachutnají a užijete si s nimi krásné chvíle! :-)

Obsah balení

 • 485 Kč
  1 x

  Lequilibrio z řady „Le Selezioni“ (výběrová vína) patří mezi vrchol produkce vinařství, což bylo opakovaně potvrzeno výsledky v soutěži Prague Wine Trophy (94 bodů pro tento ročník!). Lequilibrio je plné a harmonické víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, vynikající k pokrmům z červeného masa a vyzrálých sýrů. Nebo 'jen tak' k vychutnání vína samotného.

  485 Kč
 • 675 Kč
  1 x

  Porlapa, Barbera ze starých keřů, je vlajková loď vinařství. Výjimečné víno pro výjimečné příležitosti! Mohutné víno srovnatelné s víny Barolo a Brunello, Šampión soutěže Prague Wine Trophy.  

  675 Kč
 • 318 Kč  335 Kč  -5%
  1 x

  Moliss je víno s plným tělem a pěknou strukturou z 'cru' vinice, vhodné pro párování s jídlem (od těstovin až po výrazné úpravy červeného masa nebo výběr sýrů) stejně tak jako pro užití si vína 'jen tak'. Vhodné též k několikaleté archivaci.

  318 Kč  335 Kč  -5%
  Sleva!
 • 297 Kč  330 Kč  -10%
  1 x

  La Guerinota je plné, harmonické víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, ale nejvíce vynikne, když si ji otevřeme k těstovinám s masem nebo houbami nebo pokrmům z červeného masa. Ale můžeme si toto víno vychutnat s výběrem středně zralých sýrů. Poslední láhve.

  297 Kč  330 Kč  -10%
  Sleva!
 • 225 Kč
  1 x

  Casareggio je středně plné víno, vhodné pro párování s téměř jakýmkoliv jídlem - od drůbeže přes těstoviny a tepelně upravenou zeleninu až k pokrmům z červeného masa (raději ne k těžkým omáčkám a zvěřině) nebo čerstvým a středně vyzrálým sýrům. Víno je vyprodáno, čekáme na nový ročník. Doporučujeme Vám víno Barbera d'Asti 2022 od Boeri Alfonso.

  225 Kč
 • 225 Kč
  1 x

  Tato Barbera je základní víno vinařství, harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena. Doporučujeme zvláště k těstovinám a lehkým úpravám masa. 

  225 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne