Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada vín Nebbiolo

SA1708

Nový produkt

Výběr vín z odrůdy Nebbiolo, nejoceňovanější odrůdy regionu Piemont a - společně se Sangiovese - v podstatě i celé Itálie. Ochutnáme vína od pěti různých vinařů v různých denominacích, takže můžeme porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě.

Více informací

2 560 Kč s DPH

-5%

 2 695 Kč s DPH 

Namísto 2 864 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Barvaviz popis jednotlivých vín
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Bio2x BIO
Obsah cukruSuché
OdrůdaNebbiolo
Ročník1x 2015, 1x 2017, 3x 2018, 1x 2019
Alkoholviz popis jednotlivých vín
Archivaceviz popis jednotlivých vín
OceněníPWT: 5x Velká zlatá medaile, 1x Zlatá medaile
PříležitostVychutnání vína 'jen tak'
Jídlovelká vína Nebbiolo jsou zpravidla výtečná k úpravám červeného masa, zvěřiny nebo výběru vyzrálých sýrů; podrobnější informace k párování s jídlem - viz popis jednotlivých vín

Více informací

Přinášíme Vám výběr vín z odrůdy Nebbiolo, nejoceňovanější odrůdy regionu Piemont a v podstatě i celé Itálie. Ochutnáme šest vín z několika produkčních podoblastí: tři vína denominace DOC: Monferrato a Langhe a tři vína denominace DOCG: prestižních oblastí Barolo a Barbaresco a zatím trochhu ve stínu stojící oblast Roero. Celkem od pěti různých vinařů, takže můžeme porovnat vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě. Konkrétně na Vás čekají tato vína:

Barolo DOCG del Comune di Barolo 2018 z vinařství Gomba Boschetti (Velká zlatá medaile Prague Wine Trophy 2022)

Roero DOCG 2015 z vinařství Cascina Ciapat di Bertello (Zlatá medaile Prague Wine Trophy 2021)

Barbaresco DOCG 2017 z vinařství La Ca Nova (Velká zlatá medaile Prague Wine Trophy 2020)

Langhe DOC Nebbiolo 2018 z vinařství La Ca Nova (Velká zlatá medaile Prague Wine Trophy 2021)

Langhe DOC Nebbiolo 2018 z vinařství Cascina Massara di Burlotto (Velká zlatá medaile Prague Wine Trophy 2021) a

Noto 2019, Monferrato DOC Nebbiolo z vinařství Boeri Alfonso (Velká zlatá medaile Prague Wine Trophy 2022)

Doufám, že Vám vína z odrůdy Nebbiolo zachutnají a užijete si s nimi krásné chvíle! :-)

Obsah balení

 • 351 Kč  390 Kč  -10%
  1 x

  Roero, víno s plným tělem a pevnou strukturou přinášející svěží vůně čerstvého ovoce s nádechem živočišných tónů a i přes dlouhé zrání ve dřevě si víno ponechává charakteristickou ovocnou vůni hroznů. Doporučujeme k dušeným a pečeným masům nebo k vyzrálým sýrům. 

  351 Kč  390 Kč  -10%
  Sleva!
 • 495 Kč
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce a příjemnými tříslovinami. Výborné k úpravám červeného masa nebo k vychutnání si vína 'jen tak'. Výborné k pití již teď stejně tak jako po dalších 10 rocích.  Poslední láhve.

  495 Kč
 • 337 Kč  355 Kč  -5%
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce a příjemnými tříslovinami. Výborné k těstovinám, úpravám červeného masa a zvěřiny nebo k talíři vyzrálých sýrů. Výborné k pití již teď s potenciálem k několikaleté archivaci.

  337 Kč  355 Kč  -5%
  Sleva!
 • 430 Kč
  1 x

  Langhe Nebbiolo je plné víno s výraznými tříslovinami (zatím nemělo čas se ‚zakulatit‘ – vhodné pro milovníky tvrdých vín) kombinující ovocitost s tóny dřeva z dubových sudů. Doporučujeme k dušeným a pečeným masům, zvěřině nebo k vyzrálým sýrům.

  430 Kč
 • 716 Kč  795 Kč  -10%
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého ovoce v kombinaci s květinovými a kořenitými tóny. Výborné k úpravám červeného masa včetně zvěřiny nebo výběru vyzrálých tvrdých sýrů. Výtečné teď stejně tak jako po dalších 10 rocích. 

  716 Kč  795 Kč  -10%
  Sleva!
 • 535 Kč
  1 x

  Noto je víno vytvořené ve stylu tradičních vín Barolo, bohaté víno s dlouhým obdobím vyzrávání  a očekávanou dlouhou životností. Tip na archivaci! Doporučujeme k pokrmům z červeného masa a zvěřiny. Také pro vychutnání samotného vína při výjimečné příležitosti. 

  535 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne