Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Srovnávací sada vín Barbera - Nebbiolo

SA1802

Nový produkt

Výběr vín ze dvou nejdůležitějších odrůdy regionu Piemont - Barbera a Nebbiolo. Porovnejte špičková vína z těchto odrůd a vyberte si, která odrůda dává ta 'Vaše vína'. :-) 

Více informací

3 600 Kč s DPH

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera a Nebbiolo
Ročník2009 - 2015
OceněníŠampión kategorie, 3xVelká zlatá medaile, 1x Zlatá medaile
PříležitostSpolečník pro 'velkou příležitost'
JídloVína Barbera jsou univerzální a vhodná k širokému spektru pokrmů. Vína Nebbiolo díky vyššímu obsahu tříslovin spíše k červenému masu a zvěřině. Pro detailní informace o párování s jídlem, doporučuji popis jednotlivých vín.

Více informací

Přinášíme Vám výběr šesti vín, po třech z odrůdy Barbera a Nebbiolo, dvou nejvýznamnějších odrůd regionu Piemont. Ochutnáme šest vín, která představují špičku produkce pro dané odrůdy. Můžeme porovnat vína z obou odrůd a také vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě. Konkrétně na Vás čekají tato vína:

Barbera

Porlapa 2009 (Barbera d'Asti DOCG Superiore) z vinařství Boeri Alfonso. Šampión kategorie a Velká zlatá medaile PWT 2015

Lequilibrio 2012 (Barbera d'Asti DOCG Superiore) z vinařství Montalbera. Velká zlatá medaile PWT 2018 za 94 bodů

Nuda 2013 (Barbera d'Asti DOCG Superiore) z vinařství Montalbera.  

Nebbiolo

Barbaresco DOCG 2015 z vinařství La Ca Nova. Velká zlatá medaile PWT 2018

LAUT 2012 (Barolo DOCG) z vinařství Pira Giorgio. Zatá medaile PWT 2018

Massara 2013 (Barolo DOCG) z vinařství Cascina Massara di Bertello

Věřím, že si s velkými víny z odrůd Barbera a Nebbiolo užijete krásné chvíle! :-)

Obsah balení

 • 790 Kč
  1 x

  Víno Nuda patří mezi vrcholy produkce vinařství, jedná se o společný projekt majitele vinařství Franco Morando a sommeliéra Luca Martini. Jen v dobrých ročnících vznikne 999 očíslovaných láhví. Doporučujeme pít 'jen tak' kvůli plnému vychutnání charakteru tohoto exkluzivního vína. Poslední láhve.

  790 Kč
 • 675 Kč
  1 x

  Porlapa, Barbera ze starých keřů, je vlajková loď vinařství. Výjimečné víno pro výjimečné příležitosti! Mohutné víno srovnatelné s víny Barolo a Brunello, Šampión soutěže Prague Wine Trophy.  

  675 Kč
 • 845 Kč
  1 x

  Barolo je největší víno Piemontu a jedna z nejprestižnějších klasifikací v celé Itálii. Barolo Massara je velké víno pro výjimečnou příležitost! Také vhodné pro archivaci - toto víno je výtečné k pití již nyní a má potenciál dalšího zlepšování po dobu nejméně dalších minimálně 5 let.

  845 Kč
 • 485 Kč
  1 x

  Lequilibrio z řady „Le Selezioni“ (výběrová vína) patří mezi vrchol produkce vinařství, což bylo opakovaně potvrzeno výsledky v soutěži Prague Wine Trophy (94 bodů pro tento ročník!). Lequilibrio je plné a harmonické víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, vynikající k pokrmům z červeného masa a vyzrálých sýrů. Nebo 'jen tak' k vychutnání vína samotného.

  485 Kč
 • 780 Kč
  1 x

  Barolo je největší víno Piemontu a jedna z nejprestižnějších klasifikací v celé Itálii. Barolo LAUT je vrcholným dílem enologa Girgio Pira, vinaře páté generace. Velké víno pro výjimečnou příležitost! Také vhodné pro archivaci. 

  780 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne