Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sleva! Srovnávací sada vín Barbera - Nebbiolo

Srovnávací sada vín Barbera - Nebbiolo

SA1802

Nový produkt

Výběr vín ze dvou nejdůležitějších odrůdy regionu Piemont - Barbera a Nebbiolo. Porovnejte špičková vína z těchto odrůd a vyberte si, která odrůda dává ta 'Vaše vína'. :-) 

Více informací

3 420 Kč s DPH

-5%

 3 600 Kč s DPH 

Namísto 4 055 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera a Nebbiolo
Ročník2012 - 2016
Ocenění5xVelká zlatá medaile Prague Wine Trophy
PříležitostSpolečník pro 'velkou příležitost'

Více informací

Přinášíme Vám výběr šesti vín, po třech z odrůdy Barbera a Nebbiolo, dvou nejvýznamnějších odrůd regionu Piemont. Ochutnáme šest vín, která představují špičku produkce pro dané odrůdy. Můžeme porovnat vína z obou odrůd a také vliv terroir, stáří keřů i rozdílného přístupu k práci ve sklepě. Konkrétně na Vás čekají tato vína:

Barbera

Porlapa 2015, Barbera d'Asti DOCG Superiore z vinařství Boeri Alfonso. Šampión kategorie a Velká zlatá medaile PWT 2015

Lequilibrio 2012, Barbera d'Asti DOCG Superiore z vinařství Montalbera. Velká zlatá medaile PWT 2018 za 94 bodů

Nuda 2016, Barbera d'Asti DOCG Superiore z vinařství Montalbera.  

Nebbiolo

Barbaresco DOCG 2016 z vinařství La Ca Nova. Velká zlatá medaile PWT 2019

Barolo DOCG del Comune di Barolo 2015 z vinařství Gomba Boschetti. Velká zlatá medaile PWT 2020

Massara 2015,Barolo DOCG z vinařství Cascina Massara di Bertello, Velká zlatá medaile PWT 2020 za 94 bodů

Věřím, že si s velkými víny z odrůd Barbera a Nebbiolo užijete krásné chvíle! :-)

Obsah balení

 • 845 Kč
  1 x

  Barolo je největší víno Piemontu a jedna z nejprestižnějších klasifikací v celé Itálii. Barolo Massara je velké víno pro výjimečnou příležitost! Také vhodné pro archivaci - toto víno je výtečné k pití již nyní a má potenciál dalšího zlepšování po dobu nejméně dalších minimálně 5 let.

  845 Kč
 • 485 Kč
  1 x

  Lequilibrio z řady „Le Selezioni“ (výběrová vína) patří mezi vrchol produkce vinařství, což bylo opakovaně potvrzeno výsledky v soutěži Prague Wine Trophy (94 bodů pro tento ročník!). Lequilibrio je plné a harmonické víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu, vynikající k pokrmům z červeného masa a vyzrálých sýrů. Nebo 'jen tak' k vychutnání vína samotného.

  485 Kč
 • 675 Kč
  1 x

  Porlapa, Barbera ze starých keřů, je vlajková loď vinařství. Výjimečné víno pro výjimečné příležitosti! Mohutné víno srovnatelné s víny Barolo a Brunello, Šampión soutěže Prague Wine Trophy.  

  675 Kč
 • 495 Kč
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce a příjemnými tříslovinami. Výborné k úpravám červeného masa nebo k vychutnání si vína 'jen tak'. Výborné k pití již teď stejně tak jako po dalších 10 rocích. Poslední láhve - už nabízíme pouze v sadě vertikála 2016 -2017 - 2018. 

  495 Kč
 • 790 Kč
  1 x

  Víno Nuda patří mezi vrcholy produkce vinařství, jedná se o společný projekt majitele vinařství Franco Morando a sommeliéra Luca Martini. Jen v dobrých ročnících vznikne 999 očíslovaných láhví. Doporučujeme pít 'jen tak' kvůli plnému vychutnání charakteru tohoto exkluzivního vína.

  790 Kč
 • 765 Kč
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého ovoce v kombinaci s květinovými a kořenitými tóny. Výborné k úpravám červeného masa včetně zvěřiny nebo výběru vyzrálých tvrdých sýrů. Výtečné teď stejně tak jako po dalších 10 rocích. 

  765 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne