Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada nejoblíbenějších vín roku 2021

VM22011

Nový produkt

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká šest červených vín, všechna z produkce italských vinařů. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

2 175 Kč s DPH

Namísto 2 575 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 2 100 Kč Až do 150 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont 5x, Toskánsko 1x
Barvaviz popis vín
Vůně6x červená, podrobněji viz popis vín
Chuťviz popis vín
Bio2x bio
Obsah cukruSuché
Odrůda2x Barbera, 3x Nebbiolo, 1x Sangiovese
Ročník3x 2017, 2x 2018, 1x 2019
Alkoholviz popis vín
Archivaceviz popis vín
OceněníPWT 2021: 4x Velká zlatá medaile, 1x Zlatá medaile
PříležitostVychutnání vína 'jen tak'
Jídloviz popis vín

Více informací

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká šest červených vín, všechna z produkce italských vinařů. Podobně jako v předchozích letech, i v uplynulém roce mezi ta nejoblíbenější patřila vína z vinařství Boeri Alfonso, La Ca Nova, každé z těchto dvou vinařství letos zastupují dvě ze šesti vín výběru, Antonio Sasa a Gomba Boschetti, každé s jedním vínem ve výběru. Absolutním ‚vítězem‘ se stalo víno ‚základní‘ Barolo DOCG z vinařství Gomba Boschetti, v prodeji byla vína celkem dvou ročníků: 2016 a novější 2017 – ten jsem zařadil do našeho výběru. 

Vinařství Boeri Alfonso je – bezesporu bez překvapení – Vaše nejoblíbenější vinařství (podle počtu prodaných láhví) pro rok 2021, stejně jako v předchozích letech. Na pomyslné stupně vítězů se dostala i další dvě výše zmíněná vinařství – Gomba Boschetti na místě druhém a  La Ca Nova na místě třetím. Vinařství Antonio Sasa na místě čtvrtém bylo za předchozím o pouhých 7 láhví, takže pro letošek máme sdílené třetí místo J Pokud máte zájem o individuální výběr vín z těchto čtyř vinařství, nabízíme po celý leden slevu 10% ze standardních cen na všechna vína těchto čtyř vinařství, k Vaší objednávce připište heslo „Vítězové 2021“. Samozřejmostí je, že všechna čtyři vinařství získala v letošním – pardon, již v loňském ;-) – ročníku soutěže Prague Wine Trophy titul ‚5-hvězdičkové vinařství‘.    

Ve výběru měsíce ledna, Sadě nejoblíbenějších vín roku 2021,se můžete těšit na tato vína:

Vinařství Gomba Boschetti

Barolo DOCG 2017nejprodávanější víno roku 2021. (PWT 2021: Velká zlatá medaile) Překvapivý vítěz a ‚historický milník‘ – vůbec poprvé se nejprodávanějším vínem stalo jiné víno než některá z Barber z vinařství Boeri Alfonso!

Vinařství Boeri Alfonso

Barbera d’Asti DOCG 2019. (PWT 2021: Zlatá medaile)Víno bylo 8x za posledních 9 let ve výběru nejoblíbenějších vín roku a ‚atakuje‘ pozici dlouhodobě nejprodávanějšího vína Martinette. K ročníku 2019 jsme do naší nabídky nedávno zařadili i nový ročník 2020.  

Martinette 2018, Barbera d’Asti DOCG Superiore. (Nový ročník, v PWT zatím nehodnoceno) Vaše dlouhodobě nejoblíbenější víno, 9x za posledních 9 let ve výběru nejoblíbenějších vín roku J

Vinařství La Ca Nova

Langhe DOC Nebbiolo 2018. (PWT 2021: Velká zlatá medaile) Podruhé za sebou ve výběru nejoblíbenějších vín roku. K ročníku 2018 jsme do naší nabídky nedávno zařadili i nový ročník 2019.

Montestefano 2017, Barbaresco DOCG, velké víno z ‚cru‘ vinice. (PWT 2021: Velká zlatá medaile) Podruhé za sebou ve výběru nejoblíbenějších vín roku. K ročníku 2017 jsme do naší nabídky nedávno zařadili i nový ročník 2018.

Vinařství Antonio Sasa

Martina Rosso 2018, Rosso di Montalcino DOC. (PWT 2021: Velká zlatá medaile) Takzvané ‚druhé víno‘ z jednoho z nejslavnějších vín Itálie. Poprvé ve výběru nejoblíbenějších vín roku. 

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Nabízíme i Sadu nejoblíbenějších bílých vín roku 2021, podívejte se :-)

Obsah balení

 • 655 Kč
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce a příjemnými tříslovinami. Výborné k úpravám červeného masa nebo k vychutnání si vína 'jen tak'. Výborné k pití již teď stejně tak jako po dalších 15 rocích.  Doporučujeme s předstihem dekantovat. 

  655 Kč
 • 355 Kč
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce a příjemnými tříslovinami. Výborné k těstovinám, úpravám červeného masa a zvěřiny nebo k talíři vyzrálých sýrů. Výborné k pití již teď s potenciálem k několikaleté archivaci.

  355 Kč
 • 190 Kč
  1 x

  Tato Barbera je základní víno vinařství, harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena. Doporučujeme zvláště k těstovinám a lehkým úpravám masa. 

  190 Kč
 • 645 Kč
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého ovoce v kombinaci s květinovými a kořenitými tóny. Výborné k úpravám červeného masa včetně zvěřiny nebo výběru vyzrálých tvrdých sýrů. Výtečné teď stejně tak jako po dalších 10 rocích. 

  645 Kč
 • 295 Kč
  1 x

  Martinette představuje prostřední úroveň ze tří vín Barbera v nabídce vinařství. Harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena, dlouhodobě naše nejprodávanější víno! 

  295 Kč
 • 435 Kč
  1 x

  Rosso di Montalcino můžeme nazývat 'druhým vínem' velkého vína Brunello di Montalcino, které patří mezi nejoceňovanější vína Itálie. Víno Martina Rosso vytvořil vinařský nadšenec Tony Sasa, ročně produkuje jen asi 6,000 lahví tohoto nádherného vína. Víno pro chvíle potěšení!

  435 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne