Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sleva! Zweigelt 2019

Zweigelt Beck 2019

B702

Nový produkt

Zweigeltrebe je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro několikaletou archivaci. Univerzální víno k většině pokrmů, ale zvláště vhodné je k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zelenině, ať už dušené nebo grilované.

Poslední láhve.

Více informací

309 Kč s DPH

-5%

 325 Kč s DPH 

Parametry

Země původuRakousko
RegionBurgenland
Barvatmavě červená až fialová
Vůněve vůni cítíme zralé peckové ovoce - třešně, višně
Chuťtento Zweigelt je ovocité 'šťavnaté' víno a působí mladistvým dojmem, má jemné třísloviny a v středně dlouhém závěru ucítíme i příjemnou kořenitost
BioAno
Obsah cukruSuché
OdrůdaZweigeltrebe
Ročník2019
Alkohol12.0%
Archivace3 – 5 roků
PříležitostGastronomie
JídloZweigelt je univerzální víno vhodné k většině pokrmů, výborné je k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zeleniny, ať už dušeným nebo grilovaným

Více informací

Vinice

Hrozny pochází z různých vinic v okolí města Gols a Pamhagen.

Výroba

Ruční sběr hroznů proběhl v první polovině září (konkrétně mezi 9. a 15.9.) a pro další zpracování byly vybrány jen nejlepší hrozny. Spontánní fermentace na slupkách proběhla v nerezovém tanku a jablečno-mléčná fermentace proběhla ve velkých dřevěných kádích. Zrání po dobu 8 měsíců v použitých barrique soudcích, následuje lahvování a ležení na lahvi alespoň 6 měsíců, než je víno připraveno na cestu k zákazníkovi.

Zajímavost

Zweigeltrebe, moje nejoblíbenější odrůda :-) A také jedno z profilových vín Judith Beck. Výsledkem je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro několikaletou archivaci. Samozřejmostí je výrobní postup v souladu s bio-dynamickými principy. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zeleniny, ať už dušeným nebo grilovaným. Ročník 2015 patřil k nejlepším v posledním desetiletí.

Produkce

Asi 10,000 lahví ročně

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne