Kategorie

Přivezli jsme pro Vás: vinařství Montemaggio - vína Chianti Classico

 (0)    0

Přivezli jsme pro Vás: vinařství Montemaggio - vína Chianti Classico
15. 5. 2023   

Vážení přátelé pěkných vín,

Dnes přijela další zásilka s víny z Itálie, přivezli jsme pro Vás vína Chianti Classico z produkce vinařství Montemaggio.

 

Doplnili jsme pro Vás vína stávajících ročníků, která u Vás měla úspěch a výrazně jste nám zredukovali zásobu vín dovezených na podzim:

Chianti Classico DOCG 2015. Ve skladu máme ještě nenší zásobu vína ročníku 2012 a 2013 (zde již jen poslední láhve) – zajímavá možnost pro vertikální degustaci. Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile.

Chianti Classico DOCG Riserva 2014. Podobně jako u předchozího vína, i zde máme ve skladu ještě zásobu vína dvou předchozích ročníků 2010 a 2011 – další zajímavá příležitost pro vertikální ochutnávku. Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile.

Chianti Classico DOCG Gran Selezione 2013. Víno Gran Selezione je ‚vlajková loď‘ vinařství a vzniká pouze v nejlepších ročnících. Prague Wine Trophy 2022: Velká zlatá medaile.

    

Přeji Vám krásný a pokud možno pohodový předvánoční čas a mnoho krásných chvil s pěknými víny. A pokud to budou vína z naší nabídky, bude mi ctí.

  

Se srdečným pozdravem,

 

Jan Šamla
Víno pro Vás
Nejlepší dovozce roku 2022

 (0)    0

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne