Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Out 2019

B703

Nový produkt

Víno Out je kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: Frankovky a Zweigeltrebe. Out je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům ze zvěřiny, výrazným úpravám červeného masa zralým sýrům. Též vhodné pro několikaletou archivaci.

Poslední láhve.

Více informací

385 Kč s DPH

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
3 358 Kč Až do 81 Kč
6 339 Kč Až do 277 Kč

Parametry

Země původuRakousko
RegionBurgenland
Barvatemně rubínová s fialovými odlesky
Vůněve víně cítíme kombinaci vůní zralého bobulového ovoce a kořenitých vůní typických pro frankovku
Chuťvíno je elegantní příjemné třísloviny jsou v harmonii s kyselinkou, ovocité, na patře cítíme zralé bobulové ovoce, příjemné třísloviny a v závěru i jemnou kořenitost
BioAno, bez filtrace a síření
Obsah cukruSuché
Odrůdakupáž Zweigeltrebe a Frankovka
Ročník2019
Alkohol12.5 %
Archivace5 - 8 roků
PříležitostGastronomie
Jídlodoporučujeme k pokrmům z červeného masa a zvěřiny, výrazným úpravám těstovin a vyzrálým sýrům

Více informací

Vinice

Hrozny pochází z různých vinic v okolí města Gols, Podersdorf a Tadten.

Výroba

Na konci července probíhá probírka hroznů, ruční sběr hroznů probíhá v druhé polovině září a pro další zpracování jsou vybrány jen nejlepší hrozny. Spontánní fermentace na slupkách a jablečno-mléčná fermentace proběhla ve velkých dřevěných kádích. Zrání proběhlo po dobu 12 měsíců v použitých barrique soudcích, následuje lahvování a ležení na lahvi alespoň 6 měsíců, než je víno připraveno na cestu k zákazníkovi.

Zajímavost

Víno Out je novinka v naší nabídce a dá se říci, že je také novinkou v produkci Judith Beck - první víno vzniko v ročníku 2018. Název "Out" vychází z angličtiny a znamená "ven", "mimo". V tomto případě se jedná o význam "mimo pravidla", jak je u Judith Beck obvyklé :-) Jedná se o kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: Frankovky a Zweigeltrebe, obsah Frankovky má mírnou převahu. Výsledkem je komplexní, ovocité víno vhodné pro okamžitou konzumaci, i když má potenciál pro několikaletou archivaci. Samozřejmostí je výrobní postup v souladu s bio-dynamickými principy. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům ze zvěřiny, výrazným úpravám červeného masa zralým sýrům. 

Produkce

Asi 6,000 lahví ročně

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne