Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - výběr vín 'pro májové posezení'

VM1805

Nový produkt

V květnové nabídce Vám přinášíme sadu šesti vín 'pro májové posezení', tři růžová (1x sekt), dvě bílá (1x sekt) a jedno červené. Pět vín z Itálie je doplněno jedním z Rakouska. Ochutnejte a porovnejte vína z různých odrůd, terrior i zpracování ve sklepě! :-) 

Více informací

1 475 Kč s DPH

Namísto 1 750 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 425 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuItálie a Rakousko
Region3x Apulie, 2x Piemont, 1x Burgenland
Barva3x růžové, 2x bílé, 1x červené
Obsah cukruSuché
OdrůdaBombino Bianco, Chardonnay, Montepulciano (2x), Nebbiolo a Zweigeltrebe
Ročník1x 2010, 5x 2017
Oceněnídle popisu jednotlivých vín
Příležitostdle popisu jednotlivých vín
JídloSpolečník pro romantické chvíle, Gastronomie

Více informací

V květnové nabídce Vám přinášíme sadu šesti vín vhodných 'pro májové posezení', tři růžová (z toho 1x sekt), dvě bílá (opět 1x sekt) a jedno červené. Pět vín z Itálie je doplněno jedním z Rakouska. 

Ve výběru nás čekají tato vína:

Cantina Ariano (Apulie, Itálie)

Sogno di Volpe Bianco 2017, Puglia IGT. BIO. Hrozny k výrobě vína Sogno di Volpe Bianco (odrůda Bombino Bianco) pochází z nejlepší vinice vinařství a k výrobě jsou použity jen nejlepší hrozny. Výsledkem je lehké čerstvé víno s příjemnou aromatikou a nižší kyselinkou, doporučujeme k pokrmům z ryb a mořských plodů a čerstvým sýrům, obzvláště z ovčího mléka, nebo k posezení ‚jen tak‘. 

Sogno di Volpe Rosato 2017, Puglia IGT. BIO. Růžové víno Sogno di Volpe z odrůdy Montepulciano patří k vrcholu produkce vinařství. Toto víno rosato se projevuje bohatou paletou ovocných vůní a je ideálním partnerem k širokému spektru jídel - k předkrmům, polévkám, zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů až po úpravy bílého masa. 

Sogno di Volpe Rosso 2010, San severo DOC RossoBIO. Červené víno Sogno di Volpe Rosso z odrůdy Montepulciano patří k vrcholu produkce vinařství. Hrozny pochází z nejlepší vinice vinařství a k výrobě jsou použity jen nejlepší hrozny. Víno Sogno di Volpe Rosso se projevuje bohatou paletou ovocných vůní a je ideálním partnerem k omáčkám, grilovanému masu a zelenině nebo vyzrálým tvrdým sýrům.

Boeri Alfonso (Piemont, Itálie) 

Chardonnay Brut, Vino Spumante. Sekt Chardonnay Brut je vhodný jako aperitiv nebo doprovod k lehčím jídlům - předkrmům, zeleninovým salátům nebo k úpravám ryb a mořských plodů.  

Rosé Metodo Classico Brut. Nádherné víno z odrůdy Nebbiolo, které bylo vyrobeno klasickou metodou druhotného kvašení v láhvi. Víno můžeme použít v gastronomii jako doprovod pokrmů z ryb, můžeme i k tučnějším rybám, a mořských plodů a zeleninových salátů nebo samotné jako aperitiv či společník pro příjemné posezení s vychutnáním pěkného vína.

Judith Beck (Burgenland, Rakousko) 

Beck Pink 2017. BIO. Růžové víno Beck Pink, obvykle kupáž, je v tomto ročníku odrůdové - 100% Zweigelt. Výsledkem je lehké, osvěžující, příjemné víno s relativně nízkým obsahem alkoholu. Výtečný partner pro posezení s ovocnými saláty nebo malým pohoštěním (tzv. 'finger food'). 

Ochutnejte vína pocházející z různých odrůd, terroir a také odrážející individuální práci vinařek ve sklepě ! :-) 

Obsah balení

 • 235 Kč
  1 x

  Hrozny k výrobě vína Sogno di Volpe pochází z nejlepší vinice vinařství a k výrobě jsou použity jen nejlepší hrozny. Výsledkem je lehké čerstvé víno s příjemnou aromatikou a nižší kyselinkou, doporučujeme k pokrmům z ryb a mořských plodů a čerstvým sýrům, obzvláště z ovčího mléka, nebo k posezení ‚jen tak‘. 

  235 Kč
 • 235 Kč
  1 x

  Růžové víno Sogno di Volpe z odrůdy Montepulciano patří k vrcholu produkce vinařství. Toto víno rosato se projevuje bohatou paletou ovocných vůní a je ideálním partnerem k širokému spektru jídel - k předkrmům, polévkám, zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů až po úpravy bílého masa. 

  235 Kč
 • 275 Kč
  1 x

  Růžové víno Beck Pink je v tomto ročníku odrůdové - 100% Zweigelt. Výsledkem je lehké, osvěžující, příjemné víno s relativně nízkým obsahem alkoholu. Výtečný partner pro posezení s ovocnými saláty nebo malým pohoštěním (tzv. 'finger food'). 

  275 Kč
 • 255 Kč
  1 x

  Sekt Chardonnay Brut je vhodný jako aperitiv nebo doprovod k lehčím jídlům - předkrmům, zeleninovým salátům nebo k úpravám ryb a mořských plodů. Zajímavostí je, že se jedná o 'panenský' ročník - první sekty v historii vinařství.  

  255 Kč
 • 485 Kč
  1 x

  Sekt Rosé Metodo Classico Brut je nádherné víno, které si zaslouží naši pozornost. Víno můžeme použít v gastronomii jako doprovod pokrmů z ryb, můžeme i k tučnějším rybám, a mořských plodů a zeleninových salátů nebo samotné jako aperitiv či společník pro příjemné posezení s vychutnáním pěkného vína.

  485 Kč
 • 265 Kč
  1 x

  Červené (BIO) víno Sogno di Volpe z odrůdy Montepulciano patří k vrcholu produkce vinařství. Hrozny pochází z nejlepší vinice vinařství a k výrobě jsou použity jen nejlepší hrozny. Víno Sogno di Volpe Rosso se projevuje bohatou paletou ovocných vůní a je ideálním partnerem k omáčkám, grilovanému masu a zelenině nebo vyzrálým tvrdým sýrům.

  265 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne