Typ vína

Prohlédnuté produkty

Zvýhodněná nabídka měsíce - Srovnávací sada vín z regionu Furlánsko (Friuli-Venezia Giulia)

VM2208

Nový produkt

V srpnové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti vín z regionu Furlánsko (Friuli-Venezia Giulia), vždy po třech z vinařství Tenuta Beltrame a vinařství Spolert. Ochutnejte vína stejných odrůd v provedení dvou vinařství a vyberte Vaše oblíbené :-) 

Více informací

1 975 Kč s DPH

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 925 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionFriuli Venezia Giulia
Barva6x bílé
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Bio1x BIO
Obsah cukruSuché
OdrůdaFriulano, Ribolla Gialla, Rulansdské šedé
Ročník2x 2019 a 3x 2020, 1x 2021
Alkoholviz popis jednotlivých vín
Archivaceviz popis jednotlivých vín
Oceněníviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V srpnovém výběru Vám, podobně jako v předchozím měsíci, přinášíme ‚průřezovou‘ nabídku, tentokrát ze dvou vinařství z regionu Furlánsko (Friuli-Venezia Giulia): Tenuta Beltrame a Spolert. Obě vinařství se zaměřují na pěstování lokálních odrůd regionu Furlánsko, doplněná o v Itálii zdomácnělé víno Pinot Grigio. Věřím, že ‚srovnání stylů‘ vín z těchto dvou vinařství pro Vás bude příjemným zážitkem a že i naše vína přispějí k Vaší letní pohodě :-)

Ve výběru měsíce srpna se můžete těšit na tato vína:

Tenuta Beltrame

Friulano 2020 (Friuli DOC). Víno z odrůdy Friulano se nám představuje ovocnou chutí a vůní s tóny minerality a jemnou hořčinkou v závěru. Příjemné víno, které si užijete s grilovanou rybou, bílým masem nebo výběrem čerstvých sýrů

Pinot Grigio 2019 (Friuli DOC). Víno Pinot Grigio (tj. naše Rulandské šedé) je příjemné, lehké víno vhodné k zeleninovým salátům, rybě  nebo méně výrazným úpravám drůbeže.

Ribolla Gialla 2020 (IGT Venezia Giulia). Víno z odrůdy Ribolla Gialla  je lehké čerstvé víno s vůní citrusů, doporučujeme k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů nebo výběru čerstvých sýrů. Prague Wine Trophy 2022: Zlatá medaile.

Spolert

Friulano 2020 (Friuli Colli Orientali DOC). Víno z odrůdy Friulano je příjemné víno s plným tělem, které si užijete se pečenými předkrmy, omeletou, uzeninami nebo pokrmy z hub. Novinka v naší nabídce.

Friulano N 2021 (Friuli Colli Orientali DOC). Friulano N, BIO varianta vína z odrůdy Friulano, je příjemné víno s plným tělem, vyrobené v souladu s přírodou. Víno doporučujeme k předkrmům, pokrmům z ryb a mořských plodů, uzeninám nebo k výběru čerstvých sýrů. Novinka v naší nabídce.

Ribolla Gialla 2020 (Friuli Colli Orientali DOC). Víno z odrůdy Ribolla Gialla je lehké čerstvé víno, které si užijete se zeleninovým salátem, pokrmem z ryb a mořských plodů nebo výběru čerstvých sýrů. Novinka v naší nabídce.

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne