Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Srovnávací sada portugalských a rakouských vín

VM2108

Nový produkt

V srpnové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti vín kupáží z produkce rakouského vinařství Judith Beck a portugalského vinařství Monte Novo e Figueirinha. Ochutnejte vína různých odrůd a stylů a vyberte 'vítěze' této letní soutěže :-) 

Více informací

1 575 Kč s DPH

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 525 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původu3x Portugalsko a 3x Rakousko
Region3x Alentejo a 3x Burgenland
Barva3x bílé a 3x červené
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Bio3x BIO
Obsah cukruSuché
OdrůdaArinto, Antao Vaz, Chardonnay, Loureiro, Trajadura, Alicante Bouschet, Touriga Nacional, Syrah, Frankovka, Svatovavřinecké a Zweigeltrebe
Ročník1x 2015, 2x 2019 a 3x 2020
Alkoholviz popis jednotlivých vín
Archivaceviz popis jednotlivých vín
Oceněníviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V srpnové nabídce měsíce Vám přinášíme výběr šesti kupáží, po třech bílé a červené, z Portugalska a Rakouska, po třech z vinařství Monte Novo e Figueirinha a Judith Beck. Věřím, že ‚srovnání stylů‘ vín z těchto dvou vinařství pro Vás bude příjemným zážitkem a že i naše vína přispějí k Vaší letní pohodě :-)

Ve výběru měsíce srpna se můžete těšit na tato vína:

Vinařství Monte Novo e Figueirinha z portugalského regionu Alentejo

Amnesia Branco 2019, Vinho Regional Alentejano. Kupáž tří odrůd: lokální odrůdy Antao Vaz a Arinto doplňuje globální odrůda Chardonnay. Výsledkem je čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným aroma exotického ovoce. Víno je vhodné k pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli.

Interdito Branco 2020, Vinho Verde DOC. Opět kupáž tří odrůd, tentokrát lokálních: Loureiro, Trajadura a Arinto. Víno Interdito Branco je výsledek spolupráce s partnerským vinařstvím z oblasti Vinho Verde. Jedná se o lehké víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným ovocným aroma. Víno je vhodné k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli. 

Na Te Rales Tinto 2015, Vinho Regional Alentejano. Do třetice máme kupáž tří odrůd, tentokrát opět dvě lokální ve společnosti jedné globální odrůdy: Touriga Nacional, Alicante Bouschet a Syrah. Elegantní a 'pitelné' víno pro konzumaci 'právě teď' i po několikaleté archivaci. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům z červeného masa, zvěřině a k vyzrálým sýrům.

Vinařství Judith Beck z rakouského regionu Burgenland

Koreaa 2020, BIO qualitatswein. Mladé čerstvé víno z více odrůd vysázených společně v jedné vinici a společně zpracovaných, tedy technicky nikoliv „kupáž“ ale tzv. „gemischter satz“. Doporučujeme párování s rybou, drůbeží nebo středně výraznými jídly jako jsou těstoviny, rizoto nebo grilovaná zelenina. Víno je nesířené a nefiltrované. Výborné teď, ale má i potenciíl k několikaleté archivaci.

Beck Ink 2020, BIO qualitatswein. Kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu – k dominantnímu Zweigeltrebe je přídáno menší množství (asi 10%) Svatovavřineckého. Beck Ink je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zeleniny, ať už dušené nebo grilované.

Out 2019, BIO qualitatswein. Opět kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu, tentokráte Frankovky a Zweigeltrebe. Out je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům ze zvěřiny, výrazným úpravám červeného masa zralým sýrům. Též vhodné pro několikaletou archivaci. Novinka v naší nabídce.

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

A nezapomeňte se podívat také na sesterskou Sadu červených 'barevných' vín! :-)

Obsah balení

 • 161 Kč  215 Kč  -25%
  Výprodej!
  1 x

  Bílá Amnesia je kupáž Chardonnay a dvou lokálních odrůd Antao Vaz a Arinto. Výsledkem je čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným aroma exotického ovoce. Víno je vhodné k pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli. 

  161 Kč  215 Kč  -25%
 • 275 Kč
  1 x

  Víno Beck Ink je kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: 80% Zweigeltrebe a 20% Svatovavřinecké. Beck Ink je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zeleniny, ať už dušeným nebo grilovaným.

  275 Kč
 • 284 Kč  355 Kč  -20%
  Výprodej!
  1 x

  Mladé čerstvé víno z více odrůd (tzv. gemischter satz), které má dobrý archivační potenciál. Doporučujeme párování s rybou, drůbeží nebo středně výraznými jídly jako jsou těstoviny, rizoto nebo grilovaná zelenina. Pozor: víno je nesířené a nefiltrované. Poslední láhve.

  284 Kč  355 Kč  -20%
 • 172 Kč  215 Kč  -20%
  Výprodej!
  1 x

  Bílá víno Interdito je výlet do oblasti Vinho Verde - lehké, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným ovocným aroma. Víno je vhodné k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli.  Poslední láhve.

  172 Kč  215 Kč  -20%
 • 266 Kč  295 Kč  -10%
  1 x

  Červené víno řady Na Te Rales, kupáž odrůd Touriga Nacional, Alicante Bouschet a Syrah, je elegantní a 'pitelné' víno pro konzumaci 'právě teď' i po několikaleté archivaci. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům z červeného masa, zvěřině a k vyzrálým sýrům.

  266 Kč  295 Kč  -10%
  Sleva!
 • 385 Kč
  1 x

  Víno Out je kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: Frankovky a Zweigeltrebe. Out je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům ze zvěřiny, výrazným úpravám červeného masa zralým sýrům. Též vhodné pro několikaletou archivaci. Poslední láhve.

  385 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne