Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada vín z vinařství Boeri Alfonso

VM2005

Nový produkt

V květové nabídce Vám přinášíme výběr vín z 'pětihvězdičkového' vinařství Boeri Alfonso. V sadě na Vás čekají dvě bílá a čtyři červená vína. Ať už bude svítit sluníčko nebo přijde studená vlna, budete mít při ruce vhodné víno. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

1 195 Kč s DPH

Namísto 1 495 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 145 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Barva2x bílé, 4x červené
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Obsah cukruSuché
Odrůda2x Barbera, 1x Cortese, Dolcetto, Chardonnay a Nebbiolo
Ročník1x 2008, 1x 2014, 3x 2018, 1x 2019
Oceněníviz popis jednotlivých vín
Příležitostviz popis jednotlivých vín
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V květové nabídce Vám přinášíme výběr z 'pětihvězdičkového' vinařství Boeri Alfonso. V sadě na Vás čekají dvě bílá a čtyři červená vína. Ať Vám příjemné chvíle s víny z našeho výběru pomohou při překonávání obtíží, které nám současná doba přináší! Jak je u našich výběrů měsíce zvykem, pokud Vám některá vína zachutnají, máte možnost si tato vína doplnit do své domácí vinotéky systémem 5 + 1 zdarma. :-)

  

Ve výběru měsíce května se můžete těšit na tato vína:

Monferrato DOC Dolcetto 2019. Někdy jsou vína Dolcetto přirovnávána svým charakterem k vínům Beaujolais. Naše víno Monferrato Dolcetto je univerzální víno, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr.

Barbera d’Asti DOCG 2018. Podobně jako předchozí odrůda i vína Barbera jsou považována za univerzálního společnka k širokému pokrmů. Tato Barbera je základní víno vinařství, příjemné ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Doporučuji zvláště k těstovinám a lehkým úpravám masa.

Martinette 2016 (Barbera d’Asti DOCG Superiore). Prostřední úroveň ze tří vín Barbera v nabídce vinařství, zrálo v barrique soudcích (zhruba jedna třetina v nových a dvě třetiny v použitých). Harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena, dlouhodobě naše nejprodávanější víno!

Noto 2008, Monferrato DOC Rosso (Nebbiolo). Noto je víno vytvořené ve stylu tradičních vín Barolo, bohaté víno s dlouhým obdobím vyzrávání (víno přišlo na trh 9 roků po sklizni). Doporučujeme k pokrmům z červeného masa a zvěřiny. Také pro vychutnání samotného vína při výjimečné příležitosti. Zlatá medaile PWT 2018.

Delicious 2018, Vino Bianco. „Delicious“ je výraz používaný v piemontském dialektu pro „něco krásné a delikátní“. Takové je i toto víno - jednoduché svěží víno vhodné především k jídlu – doporučuji k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů. Dominantní odrůdou v této kupáži je odrůda Cortese, typická pro oblast Piemonte a známá především díky vínům Gavi, která se z odrůdy Cortese vyrábí.

Bevion 2018, Piemonte DOC Chardonnay. Chardonnay je jediná globální odrůda, kterou si vinaři v Piemontu oblíbili. Víno Bevión zrálo čistě na nerezu a je výtečný společník k jídlu: salátům, předkrmu nebo hlavnímu chodu z těstovin, ryb nebo mořských plodů. Lze jej též vhodně kombinovat s jemnými sýry.

Ochutnejte vína z různých odrůd a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne