Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada vín z rukou žen vinařek

VM2003

Nový produkt

V březnové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z rukou žen vinařek. V sadě na Vás čeká šest vín - tři bílá a tři červená. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

1 395 Kč s DPH

Namísto 1 672 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 345 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuItálie a Rakousko
RegionItálie: 2x Umbrie, 2x Apulie; Rakouskao: 2x Burgenland
Barva3x červené, 3x bílé
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Obsah cukruSuché
Odrůdabílé: Falanghina, Grechetto a Rulandské bílé; červená: Nero di Troia, Sangiovese a Zweigeltrebe
Ročník1x 2015, 1x 2016, 2x 2017, 2x 2018
Archivaceviz popis jednotlivých vín
Ocenění4x Zlatá medaile Prague Wine Trophy
PříležitostGastronomie
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V březnové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z rukou vinařek, vzdejme čest a úctu našim ženám se sklenkou pěkného vína, které vzniklo díky umu a lásce ženy vinařky. V sadě na Vás čekají tři bílá a tři červená vína. Vybrali jsme pro Vás vína reprezentujících práci tří vinařek, od každé vždy jedno bílé a jedno červené: Judith Beck, Cantina Ariano a Goretti Vini. 

Ve výběru měsíce března se můžete těšit na tato vína:

Judith Beck - vinařství Judith Beck

Weissburgunder 2018, BIO qualitatswein

Beck Ink 2017, BIO qualitatswein

Federica Ariano - vinařství Cantina Ariano

I Classici Falanghina 2018, Puglia IGT Falanghina (Zlatá medaile PWT 2019)

Il Nero 2015, Puglia IGT Nero di Troia (Zlatá medaile PWT 2018)

Sara Goretti - vinařství Goretti Vini

Grechetto 2017, Colli Perugini DOC (Zlatá medaile PWT 2019)

Le Mura Saracene 2016, Rosso di Montefalco DOC 2016 (Zlatá medaile PWT 2018)

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! Každé víno z výběru měsíce si v následujících třech měsících můžete objednat systémem 5+1, Vy si objednáte 5 láhví, my Vám přidáme šestou zdarma :-) 

Obsah balení

 • 255 Kč
  1 x

  Elegantní bílé víno z odrůdy Falanghina se představuje výrazným ovocným charakterem, typickým pro tuto odrůdu a zdůrazněným zráním na kvasničných kalech. Ideální pro milovníky aromatických vín s výraznou kyselinkou. Doporučujeme k pokrmům z ryb a bílého masa a čerstvým (zvláště kozím) sýrům. 

  255 Kč
 • 275 Kč
  1 x

  Víno Beck Ink je kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: 90% Zweigeltrebe a 10% Svatovavřinecké. Beck Ink je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zeleniny, ať už dušeným nebo grilovaným.

  275 Kč
 • 245 Kč
  1 x

  Grechetto je 'rodinným stříbrem' mezi bílými víny regionu Umbrie. Lehké, čerstvé víno vhodné k zeleninovým salátům, rybě nebo méně výrazným úpravám drůbeže. Případně pro přátelské posezení 'jen tak'. 

  245 Kč
 • 255 Kč
  1 x

  Víno z královské odrůdy regionu - Nero di Troia. K výrobě vína byly použity pouze nejvyzrálejší hrozny, které dají vínu plnost a ovocitý charakter s minimálním obsahem tříslovin. Doporučujeme k nejlepší k nepříliš výrazným pokrmům, které nepřebijí delikátní chuť vína, například houbovému rizotu, grilovanému jehněčímu nebo k středně vyzrálým sýrům. 

  255 Kč
 • 365 Kč
  1 x

  Rosso di Montefalco, kupáž odrůd Sangiovese, Sagrantino a Merlot přináší kombinaci chutí zralého ovoce a exotických příchutí - kávy, tabáku a kořenitých tónů. Víno je vhodné k široké paletě pokrmů, především výrazným úpravám - od těstovin s výraznými omáčkami přes pečená a grilovaná masa (i ryby), výrazné/kořeněné úpravy drůbeže a jehněčího až po výběr...

  365 Kč
 • 277 Kč  315 Kč  -12%
  1 x

  Mladé čerstvé víno z odrůdy Rulandské bílé, které má dobrý archivační potenciál. Doporučujeme párování s drůbeží nebo středně výraznými jídly jako jsou těstoviny, rizoto nebo grilovaná zelenina.

  277 Kč  315 Kč  -12%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne