Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada vín z rukou žen vinařek

VM2103

Nový produkt

V březnové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z rukou žen vinařek. V sadě na Vás čeká šest vín - pět červených vín doplní jedno bílé víno. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

2 070 Kč s DPH

Namísto 2 264 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 2 020 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původu5x Itálie a 1x Rakousko
RegionItálie: 2x Piemont, 1x Apulie, Toskánsko a Umbrie, Rakousko: 1x Burgenland
Barva5x červené, 1x bílé
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Obsah cukruSuché
OdrůdaAlbarossa, Cortese, Primitivo, Sangiovese a 2x cuvée (Sangiovese/Sagrantino/Merlot a Zweigeltrebe/Frankovka)
Ročník2x 2011, 1x 2015, 2x 2016, 1x 2019
Archivaceviz popis jednotlivých vín
OceněníRegionální šampién, Velká zlatá medaile a 2x Zlatá medaile Prague Wine Trophy
PříležitostGastronomie
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V březnové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z rukou vinařek, vzdejme čest a úctu našim ženám se sklenkou pěkného vína, které vzniklo díky umu a lásce ženy vinařky. V sadě na Vás čeká pšt červených a jedno bílé víno. Vybrali jsme pro Vás vína reprezentujících práci šesti vinařek, od každé vždy jedno víno: pět vín italské provenience (vinařství Bergaglio Cinzia, Cantina Ariano, Goretti Vini, Montemaggio a Villa Felice) doplněné jedním rakouským vínem z vinařství Judith Beck. 

Ve výběru měsíce března se můžete těšit na tato vína:

Cinzia Bergaglio - vinařství Bergaglio Cinzia (Piemont, Itálie)

Grifone delle Roveri 2019, Gavi DOCG di Gavi. Jediné bílé víno ve výběru. Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Díky zrání na kvasničných kalech se víno Grifone delle Roveri vyznačuje výraznými směsí ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům. Ocenění: Zlatá medaile PWT 2020 a 3. místo v Grand testu vín Gavi di Gavi (Wine & Degustation) pro víno ročníku 2018.

Federica Ariano - vinařství Cantina Ariano (Apulie, Itálie)

I Classici Primitivo 2016, Puglia IGT. Červené víno z odrůdy Primitivo je ideální víno pro milovníky ovocitých vín s přítomností tříslovin i výraznou kyselinkou. Pozor na vyšší obsah alkoholu! Univerzální partner k široké paletě pokrmů od špaget přes pečené vepřové až po vyzrálé sýry (ideální kombinace se sýrem peccorino). Zlatá medaile PWT 2018.

Sara Goretti - vinařství Goretti Vini (Umbrie, Itálie)

Le Mura Saracene 2016, Rosso di Montefalco DOC. Rosso di Montefalco, kupáž odrůd Sangiovese, Sagrantino a Merlot přináší kombinaci chutí zralého ovoce a exotických příchutí - kávy, tabáku a kořenitých tónů. Víno je vhodné k široké paletě pokrmů, především výrazným úpravám - od těstovin s výraznými omáčkami přes pečená a grilovaná masa (i tučnější ryby), výrazné/kořeněné úpravy drůbeže a jehněčího až po výběr sýrů na závěr.Zlatá medaile PWT 2018. Víno je na svém vrcholu, ale několik roků ještě v archivu vydrží J

Ilaria Anichini - vinařství Montemaggio (Toskánsko, Itálie)

Chianti Classico DOCG Riserva 2011. Odrůda Sangiovese, která je dominantní odrůdou nejen Toskánska, ale v širším měřítku i celé střední Itálie, dává plná komplexní vína. Vino Chianti Classico je jedním ze tří velkých vín vyráběných z této odrůdy. Doporučujeme toto víno k párování s pokrmy pro významnou gastronomickou příležitost anebo jen samotné pro významnou příležitost. Regionální šampión a Velká zlatá medaile PWT 2019.

Renata Cellerino - vinařství Villa Felice (Piemont, Itálie)

Foglio 16 2011, Piemonte DOC Albarossa. Víno z odrůdy Albarossa, vyšlechtěné křížením dvou významných odrůd Piemontu – Barbera a Nebbiolo – z nichž si vzala do vínku to nejlepší, ovocitost i pěkné třísloviny. Zrálo ve velkých dubových sudech. Doporučujeme k pokrmům z červeného masa a zvěřiny a k vyzrálým sýrům. Nebo samotné jako ‚zlatý hřeb večera‘.

Judith Beck - vinařství Judith Beck (Burgenland, Rakousko)

Heideboden 2015. BIO. Víno Heideboden je kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: Zweigeltrebe a Frankovky. Heideboden je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům ze zvěřiny, výrazným úpravám červeného masa zralým sýrům. Též vhodné pro archivaci.

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! Každé víno z výběru měsíce si v následujících třech měsících můžete objednat systémem 5+1, Vy si objednáte 5 láhví, my Vám přidáme šestou zdarma :-) 

Obsah balení

 • 395 Kč
  1 x

  Foglio 16 z odrůdy Albarossa, vyšlechtěné křížením dvou významných odrůd Piemontu – Barbera a Nebbiolo – z nichž si vzala do vínku to nejlepší, ovocitost i pěkné třísloviny. Doporučujeme k pokrmům z červeného masa a zvěřiny a k vyzrálým sýrům. Nebo samotné jako ‚zlatý hřeb večera‘.

  395 Kč
 • 325 Kč
  1 x

  Červené víno z odrůdy Primitivo je ideální víno pro milovníky ovocitých vín s přítomností tříslovin i výraznou kyselinkou. Pozor na vyšší obsah alkoholu! Univerzální partner k široké paletě pokrmů od špaget přes pečené vepřové až po vyzrálé sýry (ideální kombinace se sýrem peccorino). 

  325 Kč
 • 356 Kč  395 Kč  -10%
  1 x

  Víno Heideboden je kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: Zweigeltrebe a Frankovky. Heideboden je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům ze zvěřiny, výrazným úpravám červeného masa zralým sýrům. Též vhodné pro archivaci.

  356 Kč  395 Kč  -10%
  Sleva!
 • 329 Kč  365 Kč  -10%
  1 x

  Rosso di Montefalco, kupáž odrůd Sangiovese, Sagrantino a Merlot přináší kombinaci chutí zralého ovoce a exotických příchutí - kávy, tabáku a kořenitých tónů. Víno je vhodné k široké paletě pokrmů, především výrazným úpravám - od těstovin s výraznými omáčkami přes pečená a grilovaná masa (i ryby), výrazné/kořeněné úpravy drůbeže a jehněčího až po výběr...

  329 Kč  365 Kč  -10%
  Sleva!
 • 565 Kč  595 Kč  -5%
  1 x

  Odrůda Sangiovese, která je dominantní odrůdou nejen Toskánska, ale v širším měřítku i celé střední Itálie, dává plná komplexní vína. Vino Chianti Classico je jedním ze tří velkých vín vyráběných z této odrůdy. Doporučujeme toto víno k párování s pokrmy pro významnou gastronomickou příležitost anebo jen samotné pro významnou příležitost.

  565 Kč  595 Kč  -5%
  Sleva!
 • 295 Kč
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Díky zrání na kvasničných kalech se víno Grifone delle Roveri vyznačuje výraznými směsí ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  295 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne