Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada vín z produkce Judith Beck

VM1806

Nový produkt

V červnové nabídce Vám přinášíme sadu šesti vín z produkce rakouského (BIO) vinařství Judith Beck. Kromě toho, že jsou všechna výtečná, vyznačují se i nízkým obsahem alkoholu (12.0-12.5%, s jednou výjimkou), což v očekávaných horkých dnech jistě oceníme :-) 

Více informací

1 465 Kč s DPH

Namísto 1 740 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 430 Kč Až do 70 Kč

Parametry

Země původuRakousko
RegionBurgenland
Barva3x bílé, 3x červené
BioAno
Obsah cukruSuché
OdrůdaFrankovka, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe, Chardonnay, Neuburské a Rulandské bílé
Ročník2x 2015, 1x 2016, 3x 2017
Oceněnídle popisu jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
Jídlodle popisu jednotlivých vín

Více informací

V červnové nabídce Vám přinášíme sadu šesti vín z produkce rakouského (BIO) vinařství Judith Beck. Kromě toho, že jsou všechna výtečná, vyznačují se i nízkým obsahem alkoholu (12.0-12.5%, s jednou výjimkou), což v očekávaných horkých dnech jistě oceníme :-) 

Ve výběru nás čekají tři červená a tři bílá vína:

Blaufrankisch 2016. Frankovka dává vína s vyšší kyselinkou a znatelnými tříslovinami. Naše frankovka je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci ‚právě teď‘, i když má potenciál pro několikaletou archivaci. Univerzální víno vhodné k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného i bílého masa, těstovinám a sýrům. 

Beck Ink 2015. Jediné neodrůdové víno ve výběru, kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: 90% Zweigeltrebe a 10% Svatovavřinecké. Beck Ink je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zeleniny, ať už dušeným nebo grilovaným. 

Zweigelt 2015. Zweigeltrebe je čerstvé, příjemné víno. Univerzální společník k většině pokrmů, ale zvláště vhodné je k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zelenině, ať už dušené nebo grilované.

Chardonnay 2017. Elegantní víno z odrůdy Chardonnay (obsah alkoholu 13.0%), doporučujeme párování se zeleninovými saláty, pokrmy z ryb a těstovinami, případně lehčím úpravám drůbeže.

Neuburger 2017. Čerstvé víno z odrůdy Neuburské, doporučujeme párování se středně výraznými jídly, jako jsou pokrmy z drůbežího masa, těstoviny, rizoto s houbami nebo grilovaná zelenina.

Weissburgunder 2017. Čerstvé víno s jemnou mineralitou z odrůdy Rulandské bílé, doporučujeme párování s drůbeží nebo středně výraznými jídly jako jsou těstoviny, rizoto s houbami nebo grilovaná zelenina.

Všechna výše uvedená vína pochází z organické produkce. Jsou výtečná k pití ‚právě teď‘, ale současně mají i potenciál k několikaleté archivaci.

Ochutnejte vína pocházející z různých odrůd, a najděte si, které je to Vaše! :-) 

Obsah balení

 • 275 Kč
  1 x

  Zweigeltrebe je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro několikaletou archivaci. Univerzální víno k většině pokrmů, ale zvláště vhodné je k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zelenině, ať už dušené nebo grilované.

  275 Kč
 • 275 Kč
  1 x

  Víno Beck Ink je kupáž dvou tradičních odrůd středoevropského regionu: 90% Zweigeltrebe a 10% Svatovavřinecké. Beck Ink je univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného masa a tepelně upravené zeleniny, ať už dušeným nebo grilovaným.

  275 Kč
 • 315 Kč
  1 x

  Mladé čerstvé víno z odrůdy Chardonnay, které má dobrý archivační potenciál. Doporučujeme párování s drůbeží, pokrmy z ryb a těstovinami.

  315 Kč
 • 315 Kč
  1 x

  Mladé čerstvé víno z odrůdy Rulandské bílé, které má dobrý archivační potenciál. Doporučujeme párování s drůbeží nebo středně výraznými jídly jako jsou těstoviny, rizoto nebo grilovaná zelenina.

  315 Kč
 • 275 Kč
  1 x

  Frankovka dává vína s vyšší kyselinkou a znatelnými tříslovinami. Naše frankovka je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro několikaletou archivaci. Univerzální víno vhodné k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného i bílého masa, těstovinám a sýrům.

  275 Kč
 • 285 Kč
  1 x

  Mladé čerstvé víno z odrůdy Neuburské, které má dobrý archivační potenciál. Doporučujeme párování s drůbeží nebo středně výraznými jídly jako jsou těstoviny, rizoto nebo grilovaná zelenina.

  285 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne