Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada vín pro chvíle letní pohody

VM1907

Nový produkt

V červencové nabídce Vám přinášíme výběr 'vín pro chvíle letní pohody'. V sadě na Vás čeká pět bílých vín (z toho jedno perlivé či šumivé) a jedno růžové víno. Užívejte si letní čas, a také ochutnejte vína a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

1 275 Kč s DPH

Namísto 1 520 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 225 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původu4x Itálie, 2x Portugalsko
Region4x Piemont, 1x Alentejo a Vino Verde
Barva5x bílé, 1x růžové
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
BioAno
Obsah cukru5x suché,1x sladké
Ročník1x 2017, 5x 2018
Oceněníviz popis jednotlivých vín
Příležitostviz popis jednotlivých vín
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V červencové nabídce Vám přinášíme výběr 'vín pro chvíle letní pohody'. V sadě na Vás čeká pět bílých vín (z toho jedno perlivé či šumivé) a jedno růžové víno. Užívejte si letní čas, a také ochutnejte vína a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Ve výběru měsíce července se můžete těšit na tato vína:

Figueirinha Branco 2017, Vinho Regional Alentejano z vinařství Monte Novo e Figueirinha

Interdito 2018, Vinho Verde DOC z vinařství Monte Novo e Figueirinha

La Fornace 2018, Gavi DOCG z vinařství Bergaglio Cinzia

Grifone delle Roveri 2018, Gavi DOCG di Gavi z vinařství Bergaglio Cinzia

La Vedova 2018, Piemonte DOC Rosato z vinařství Ivaldi Franco

Ribota 2018, Moscato d‘Asti DOCG z vinařství Boeri Alfonso NEBO Zharpi, Prosecco DOC Treviso z vinařství Perlage (Vaši volbu napište do poznámky při objednávce). 

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Obsah balení

 • 275 Kč
  1 x

  Ribota je perlivé víno s nižším obsahem alkoholu a vyšším zbytkovým cukrem, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Výborné víno ke sladkým dezertům nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech. 

  275 Kč
 • 235 Kč
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno La Fornace se vyznačuje jemnou kombinací květinových a ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  235 Kč
 • 265 Kč
  1 x

  Růžové víno La Vedova (/veselá/ "Vdova") je víno vhodné pro horké letní dny, k přátelskému posezení nebo k lehkým jídlům - k zeleninovým salátům, čerstvým sýrům nebo pokrmům z ryb a mořských plodů. Objednejte si vino rosato a užijte si pohodové chvíle se svými nejbližšími! Na zdraví! :o)

  265 Kč
 • 215 Kč
  1 x

  Bílá víno Interdito je výlet do oblasti Vinho Verde - lehké, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným ovocným aroma. Víno je vhodné k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli. 

  215 Kč
 • 235 Kč
  1 x

  Víno Figueiriha Branco je kupáž odrůd Chardonnay, Arinto a Verdelho. Výsledkem je elegantní, jemné víno s pikantní kyselinkou a komplexní vůní citrusových plodů a exotického ovoce. Figueirinha Branco je obzvláště vhodná k pokrmům z ryb a mořských plodů, těstovinám a čerstvým sýrům nebo také jako společník pro posezení s přáteli.

  235 Kč
 • 295 Kč
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Díky zrání na kvasničných kalech se víno Grifone delle Roveri vyznačuje výraznými směsí ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  295 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne