Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada nejoblíbenějších vín roku 2020, varianta 2 - "pro potěšení"

VM21012

Nový produkt

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká šest červených vín, všechna z produkce italských vinařů. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

1 950 Kč s DPH

Namísto 2 325 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 900 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont 5x, Toskánsko 1x
Barvaviz popis vín
Vůně6x červená, podrobněji viz popis vín
Chuťviz popis vín
Bioviz popis vín
Obsah cukruSuché
Odrůda3x Barbera, 2x Nebbiolo, 1x Sangiovese
Ročník2014, 2x 2016, 2x 2017, 2019
Alkoholviz popis vín
OceněníPrague Wine Trophy: 5x Velká zlatá medaile (z toho 1x propředchozí ročník) , 1x Zlatá medaile
PříležitostVychutnání vína 'jen tak'
Jídloviz popis vín

Více informací

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká pět červených vín a jedno bílé víno. Podobně jako v předchozích letech, i v uplynulém roce mezi ta nejoblíbenější patřila vína z vinařství Boeri Alfonso, které letos zastupují tři ze šesti vín výběru. Kromě vín Boeri Alfonso se do výběru dostala vína ze dvou vinařství: La Ca Nova se dvěma víny a Antonio Sasa s jedním vínem. Absolutním ‚vítězem‘ bylo víno Barbera d’Asti DOCG z vinařství Boeri Alfonso, v prodeji byly dva ročníky: 2017, 2018 a krátce i 2019. 

Vinařství Boeri Alfonso je – bezesporu bez překvapení - nejoblíbenější vinařství (podle počtu prodaných láhví) pro rok 2020. Na pomyslné stupně vítězů se dostala i dvě výše zmíněná vinařství – La Ca Nova na místě druhém a Antonio Sasa na místě třetím. Pokud máte zájem o individuální výběr vín z těchto tří vinařství, nabízíme po celý leden slevu 10% ze standardních cen na všechna vína těchto tří vinařství, k Vaší objednávce připište heslo „Vítězové 2020“. Všechna tři vinařství získala v letošním – pardon, již v loňském ;-) – ročníku soutěže Prague Wine Trophy titul ‚5-hvězdičkové vinařství‘.

Ve výběru měsíce ledna 'pro potěšení' se můžete těšit na tato vína:

Vinařství Boeri Alfonso

Barbera d’Asti DOCG 2019nejprodávanější víno roku 2020. Víno bylo 7x za posledních 8 let ve výběru nejoblíbenějších vín a ‚atakuje‘ pozici dlouhodobě nejprodávanějšího vína Martinette. Ročník 2019 jsme zařadili do naší nabídky před nedávno.  

Martinette 2016, Barbera d’Asti DOCG Superiore. Vaše dlouhodobě nejoblíbenější víno, 8x za posledních 8 let ve výběru nejoblíbenějších vín J Velká zlatá medaile v PWT 2020

Porlapa 2016, Barbera d’Asti DOCG Superiore. Vlajková loď vinařství Boeri Alfonso a jedno z nejlepších vín v naší nabídce, podruhé za sebou ve výběru nejprodávanějších vín roku. Velká zlatá medaile na PWT 2020.

Vinařství La Ca Nova

Langhe DOC Nebbiolo 2017. Poprvé ve výběru roku. U ročníku 2017 (Velká zlatá medaile v PWT 2020) máme již v malou zásobu, brzy jej nahradíme vínem ročníku 2018.

Barbaresco DOCG 2017. ‚Základní‘ víno víno Barbaresco, nicméně vynikající kvality – opakovaně získává Velkou zlatou medaile v soutěži PWT (ročník 2017 získal hodnocení 93 bodů).    

Vinařství Antonio Sasa

Martina Rosso 2017, Rosso di Montalcino DOC. ‚Druhé‘ víno ze stejné denominace, udělané z hroznů, které neprošly závěrečným náročným výběrem pro výrobu vína DOCG. Novinka v naší nabídce.

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Poslední dvě vína (Barbaresco a Martina Rosso) jsou 'náhradou' za dvě vína, která se zařadila mezi nejoblíbenější vína roku 2020 (Montestefano /Barbaresco z cru vinice/ a Martina /Brunello DOCG/, ale kvůli své ceně výrazně zdražují cenu celého výběru. Proto jsme zařadili tato dvě vína,  která nám umožní ochutnat vína stejného charakteru, ale s přístupnější cenou.    

Nabízíme i Sadu vín "pro vychutnání" včetně velkých vín Brunello a Barbaresco z 'cru' vinice, podívejte se na naši nabídku :-)

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne