Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada nejoblíbenějších vín roku 2020 - "pro vychutnání"

VM21011

Nový produkt

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká šest červených vín, všechna z produkce italských vinařů. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

2 490 Kč s DPH

Namísto 2 940 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 2 415 Kč Až do 150 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont 5x, Toskánsko 1x
Barvaviz popis vín
Vůně6x červená, podrobněji viz popis vín
Chuťviz popis vín
Bioviz popis vín
Obsah cukruSuché
Odrůda3x Barbera, 2x Nebbiolo, 1x Sangiovese
Ročník2014, 2x 2016, 2x 2017, 2019
Alkoholviz popis vín
OceněníPrague Wine Trophy: 5x Velká zlatá medaile (z toho 1x propředchozí ročník) , 1x Zlatá medaile
PříležitostVychutnání vína 'jen tak'
Jídloviz popis vín

Více informací

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká pět červených vín a jedno bílé víno. Podobně jako v předchozích letech, i v uplynulém roce mezi ta nejoblíbenější patřila vína z vinařství Boeri Alfonso, které letos zastupují tři ze šesti vín výběru. Kromě vín Boeri Alfonso se do výběru dostala vína ze dvou vinařství: La Ca Nova se dvěma víny a Antonio Sasa s jedním vínem. Absolutním ‚vítězem‘ bylo víno Barbera d’Asti DOCG z vinařství Boeri Alfonso, v prodeji byly dva ročníky: 2017, 2018 a krátce i 2019. 

Vinařství Boeri Alfonso je – bezesporu bez překvapení - nejoblíbenější vinařství (podle počtu prodaných láhví) pro rok 2020. Na pomyslné stupně vítězů se dostala i dvě výše zmíněná vinařství – La Ca Nova na místě druhém a Antonio Sasa na místě třetím. Pokud máte zájem o individuální výběr vín z těchto tří vinařství, nabízíme po celý leden slevu 10% ze standardních cen na všechna vína těchto tří vinařství, k Vaší objednávce připište heslo „Vítězové 2020“. Všechna tři vinařství získala v letošním – pardon, již v loňském ;-) – ročníku soutěže Prague Wine Trophy titul ‚5-hvězdičkové vinařství‘.

Ve výběru měsíce ledna se můžete těšit na tato vína:

Vinařství Boeri Alfonso

Barbera d’Asti DOCG 2019nejprodávanější víno roku 2020. Víno bylo 7x za posledních 8 let ve výběru nejoblíbenějších vín a ‚atakuje‘ pozici dlouhodobě nejprodávanějšího vína Martinette. Ročník 2019 jsme zařadili do naší nabídky před nedávno.  

Martinette 2016, Barbera d’Asti DOCG Superiore. Vaše dlouhodobě nejoblíbenější víno, 8x za posledních 8 let ve výběru nejoblíbenějších vín J Velká zlatá medaile v PWT 2020

Porlapa 2016, Barbera d’Asti DOCG Superiore. Vlajková loď vinařství Boeri Alfonso a jedno z nejlepších vín v naší nabídce, podruhé za sebou ve výběru nejprodávanějších vín roku. Velká zlatá medaile na PWT 2020.

Vinařství La Ca Nova

Langhe DOC Nebbiolo 2017. Poprvé ve výběru roku. U ročníku 2017 (Velká zlatá medaile v PWT 2020) máme již v malou zásobu, brzy jej nahradíme vínem ročníku 2018.

Montestefano 2017, Barbaresco DOCG, velké víno z ‚cru‘ vinice. Poprvé ve výběru roku. Nabízíme již nový ročník vína namísto ročníku 2016, který je již vyprodán (Velká zlatá medaile v PWT 2020).

Vinařství Antonio Sasa

Martina 2014, Brunello di Montalcino DOCG, jedno z nejslavnějších vín Itálie. Poprvé ve výběru roku. Velká zlatá medaile v PWT 2020.

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Nabízíme i Sadu vín "pro potěšení" v 'ekonomické' variantě, podívejte se :-)

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne