Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada nejoblíbenějších vín roku 2020 - "pro vychutnání"

VM21011

Nový produkt

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká šest červených vín, všechna z produkce italských vinařů. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

2 650 Kč s DPH

Namísto 2 839 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 2 575 Kč Až do 150 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont 5x, Toskánsko 1x
Barvaviz popis vín
Vůně6x červená, podrobněji viz popis vín
Obsah cukruSuché
PříležitostVychutnání vína 'jen tak'

Více informací

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká pět červených vín a jedno bílé víno. Podobně jako v předchozích letech, i v uplynulém roce mezi ta nejoblíbenější patřila vína z vinařství Boeri Alfonso, které letos zastupují tři ze šesti vín výběru. Kromě vín Boeri Alfonso se do výběru dostala vína ze dvou vinařství: La Ca Nova se dvěma víny a Antonio Sasa s jedním vínem. Absolutním ‚vítězem‘ bylo víno Barbera d’Asti DOCG z vinařství Boeri Alfonso, v prodeji byly dva ročníky: 2017, 2018 a krátce i 2019. 

Vinařství Boeri Alfonso je – bezesporu bez překvapení - nejoblíbenější vinařství (podle počtu prodaných láhví) pro rok 2020. Na pomyslné stupně vítězů se dostala i dvě výše zmíněná vinařství – La Ca Nova na místě druhém a Antonio Sasa na místě třetím. Pokud máte zájem o individuální výběr vín z těchto tří vinařství, nabízíme po celý leden slevu 10% ze standardních cen na všechna vína těchto tří vinařství, k Vaší objednávce připište heslo „Vítězové 2020“. Všechna tři vinařství získala v letošním – pardon, již v loňském ;-) – ročníku soutěže Prague Wine Trophy titul ‚5-hvězdičkové vinařství‘.

Ve výběru měsíce ledna se můžete těšit na tato vína:

Vinařství Boeri Alfonso

Barbera d’Asti DOCG 2019nejprodávanější víno roku 2020. Víno bylo 7x za posledních 8 let ve výběru nejoblíbenějších vín a ‚atakuje‘ pozici dlouhodobě nejprodávanějšího vína Martinette. Ročník 2019 jsme zařadili do naší nabídky před nedávno.  

Martinette 2015, Barbera d’Asti DOCG Superiore. Vaše dlouhodobě nejoblíbenější víno, 8x za posledních 8 let ve výběru nejoblíbenějších vín J Velká zlatá medaile v PWT 2019

Porlapa 2016, Barbera d’Asti DOCG Superiore. Vlajková loď vinařství Boeri Alfonso a jedno z nejlepších vín v naší nabídce, podruhé za sebou ve výběru nejprodávanějších vín roku. Velká zlatá medaile na PWT 2020.

Vinařství La Ca Nova

Langhe DOC Nebbiolo 2017. Poprvé ve výběru roku. U ročníku 2017 (Velká zlatá medaile v PWT 2020) máme již v malou zásobu, brzy jej nahradíme vínem ročníku 2018.

Montestefano 2017, Barbaresco DOCG, velké víno z ‚cru‘ vinice. Poprvé ve výběru roku. Nabízíme již nový ročník vína namísto ročníku 2016, který je již vyprodán (Velká zlatá medaile v PWT 2020).

Vinařství Antonio Sasa

Martina 2014, Brunello di Montalcino DOCG, jedno z nejslavnějších vín Itálie. Poprvé ve výběru roku. Velká zlatá medaile v PWT 2020.

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Nabízíme i Sadu vín "pro potěšení" v 'ekonomické' variantě, podívejte se :-)

Obsah balení

 • 295 Kč
  1 x

  Martinette představuje prostřední úroveň ze tří vín Barbera v nabídce vinařství. Harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena, dlouhodobě naše nejprodávanější víno!  U vína ročníku 2015 máme poslední láhve. Víno si můžete koupit v rámci sady...

  295 Kč
 • 555 Kč
  1 x

  Porlapa, Barbera ze starých keřů, je vlajková loď vinařství. Výjimečné víno pro výjimečné příležitosti! Mohutné víno srovnatelné s víny Barolo a Brunello, Šampión soutěže Prague Wine Trophy.  

  555 Kč
 • 590 Kč  655 Kč  -10%
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce a příjemnými tříslovinami. Výborné k úpravám červeného masa nebo k vychutnání si vína 'jen tak'. Výborné k pití již teď stejně tak jako po dalších 15 rocích.  Doporučujeme s předstihem dekantovat. 

  590 Kč  655 Kč  -10%
  Sleva!
 • 320 Kč  355 Kč  -10%
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce a příjemnými tříslovinami. Výborné k těstovinám, úpravám červeného masa a zvěřiny nebo k talíři vyzrálých sýrů. Výborné k pití již teď s potenciálem k několikaleté archivaci.

  320 Kč  355 Kč  -10%
  Sleva!
 • 190 Kč
  1 x

  Tato Barbera je základní víno vinařství, harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena. Doporučujeme zvláště k těstovinám a lehkým úpravám masa. 

  190 Kč
 • 890 Kč
  1 x

  Brunello di Montalcino patří mezi nejoceňovanější vína Itálie. Víno Martina vytvořil vinařský nadšenec Tony Sasa, ročně produkuje jen asi 4,000 lahví tohoto nádherného vína. Tradiční odrůda zpracovaná netradiční metodou - víno zrálo v barrique soudcích. Víno pro výjimečnou příležitost!

  890 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne