Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada nejoblíbenějších vín roku 2019

VM2001

Nový produkt

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká pět červených a jedno bílé víno. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

1 650 Kč s DPH

Namísto 2 006 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 600 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Barva5x červené, 1x bílé
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Obsah cukruSuché
Odrůda5x Barbera, 1x Cortese
Ročník1x 2014, 1x 2015, 2x 2016, 1x 2017, 1x 2018
Archivaceviz popis jednotlivých vín
OceněníPWT: 1x Regionální šampión, 5x Velká zlatá medaile, 1x Zlatá medaile, Wine & Degustation: 3. místo ve Velkém testu vín Gavi di Gavi
PříležitostGastronomie

Více informací

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká pět červených vín a jedno bílé víno. Podobně jako v předchozích letech, i v uplynulém roce mezi ta nejoblíbenější patřila vína z vinařství Boeri Alfonso, které letos zastupují tři ze šesti vín výběru. Kromě vín Boeri Alfonso se do výběru dostala tři další vinařství: Bergaglio CInzia, La Ca Nova a La Carlina, každé po jednom víně. Absolutním ‚vítězem‘ bylo víno Barbera d’Asti DOCG z vinařství Boeri Alfonso, v prodeji byly dva ročníky: 2016 a 2017. 

ství Boeri Alfonso je – bezesporu bez překvapení - nejoblíbenější vinařství (podle počtu prodaných láhví) pro rok 2019, na pomyslných stupních vítězů je doplňují dva zástupci ze ‚zbytku světa‘: portugalské vinařství Monte Novo e Figueirinha a rakouské vinařství Judith Beck. Pokud máte zájem o individuální výběr vín z těchto tří vinařství, nabízíme po celý leden slevu 10% ze standardních cen na všechna vína těchto tří vinařství, k Vaší objednávce připište heslo „Vítězové 2019“.   

Ve výběru měsíce ledna se můžete těšit na tato vína:

Vinařství Boeri Alfonso

Vinařství Boeri Alfonso

Barbera d’Asti DOCG 2017, Zlatá medaile na PWT 2019 (6x za posledních 7 let ve výběru nejoblíbenějších vín) – nejprodávanější víno roku 2019, také díky ‚doprodeji‘ ročníku 2016, který získal Velkou zlatou medaili na PWT 2018

Porlapa 2014, Barbera d’Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile na PWT 2018 (‚vlajková loď vinařství Boeri Alfonso a jedno z nejlepších vín v naší nabídce, poprvé ve výběru nejprodávanějších vín roku)

Martinette 2015, Barbera d’Asti DOCG Superiore, Velká zlatá medaile na PWT 2019 (7x za posledních 7 let ve výběru nejoblíbenějších vín a dlouhodobě Vaše nejoblíbenější víno J)

Vinařství La Carlina

Bionzo 2016, Barbera d’Asti DOCG Superiore (vin. La Carlina),Velká zlatá medaile na PWT 2019 (poprvé ve výběru roku)

Vinařství La Ca Nova

Barbera d’Alba DOC 2016, Velká zlatá medaile na PWT 2019 (jedno z mých oblíbených vín, poprvé ve výběru roku)

Letos se povedlo, že všech pět červených vín jsou zástupci odrůdy Barbera. Jsem rád, že vína z mé nejoblíbenější odrůdy chutnají i Vám J.

Vinařství Bergaglio Cinzia

Grifone delle Roveri 2018, Gavi DOCG di Gavi, 3. místo ve Velkém testu vín Gavi di Gavi, Wine & Degustation (jediné bílé víno ve výběru, poprvé ve výběru roku)

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne