Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada nejoblíbenějších bílých vín roku 2022

VM23012

Nový produkt

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) bílých vín uplynulého roku. V sadě na Vás čeká šest bílých vín, všechna z produkce italských vinařů. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

1 595 Kč s DPH

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 545 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuItálie
Region5x Piemont, 1x Umbrie
Barva6x bílá
Vůněviz popis jednotlivých vín
Obsah cukruviz popis jednotlivých vín
Odrůdaviz popis jednotlivých vín
Ročník1x 2018, 2x 2020, 3x 2021
Alkoholviz popis jednotlivých vín
Archivaceviz popis jednotlivých vín
OceněníPWT 2022: 4x Velká zlatá medaile, 2x Regionální šampión
PříležitostGastronomie
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V lednové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr 'nejoblíbenějších' (= nejprodávanějších) vín uplynulého roku. Protože se mezi nejprodávanější vína roku až na jednu výjimku dostala pouze červená vína, přidali jsme i výběr nejprodávanějších bílých vín, abychom uspokojili i milovníky těchto vín :-) Ve výběru na Vás čekají tato vína:

Vinařství Boeri Alfonso

Ribota 2020, Moscato d’Asti DOCG. (PWT 2022: Velká zlatá medaile a Regionální šampión – Nejlepší šumivé nebo perlivé víno z Itálie). Opakovaně zařazeno do vyběru nejoblíbenějších (bílých) vín roku.

Bevion Selezione 2018, Piemonte DOC Chardonnay. (PWT 2021: Velká zlatá medaile). Opakovaně zařazeno do vyběru nejoblíbenějších bílých vín roku.

Vinařství Bergaglio Cinzia

La Fornace 2021, Gavi DOCG. (PWT 2022: Velká zlatá medaile pro ročník 2020) Poprvé ve výběru nejoblíbenějších bílých vín roku. 

Grifone delle Roveri 2020, Gavi DOCG di Gavi. (PWT 2022: Velká zlatá medaile)Podruhé ve výběru nejoblíbenějších bílých vín roku. 

Vinařství Castellari-Bergaglio

Salluvii 2021, Gavi DOCG. Podruhé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.

Je vidět, že odrůda Cortese, respektive vína Gavi DOCG z této odrůdy si našla u Vás největší oblibu :-)

Vinařství Goretti Vini

Pinot Grigio 2021, Umbria IGT. (PWT 2022: Velká zlatá medaile a Regionální šampión – Nejlepší Pinot Grigio / Rulandské šedé z Itálie). Poprvé ve výběru nejoblíbenějších bílých vín roku.

Protože některým z Vás ‚nesedí‘ specifický charakter vína Ribota, nabízím ještě sedmé víno jako náhradu namísto vína Ribota. V případě zájmu o záměnu vín, napište do poznámky:    

Vinařství Cantina Ariano

Sogno di Volpe Bianco 2021, Puglia IGT Bombino Bianco. (PWT 2022: Velká zlatá medaile). Podruhé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.

Ochutnejte vína z různých odrůd, různých terroir a s různým zpracováním, a najděte si to, které je Vaše oblíbené! :-) 

Nabízíme i Sadu nejoblíbenějších vín roku 2022 (převážně červená), podívejte se na naši nabídku :-)

Obsah balení

 • 315 Kč
  1 x

  Pinot Grigio je v zahraničí nejznámějším 'italským' vínem. Zde můžeme ochutnat lehké, čerstvé víno vhodné k zeleninovým salátům, rybě  nebo méně výrazným úpravám drůbeže. Případně pro přátelské posezení 'jen tak'. 

  315 Kč
 • 261 Kč  275 Kč  -5%
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno Salluvii je ‚základní‘ víno vinařství, prezentuje se jemnou kombinací vůní lučních květů a citrusových plodů. Doporučujeme k pokrmům z ryb a mořských plodů nebo také jako aperitiv.

  261 Kč  275 Kč  -5%
  Sleva!
 • 475 Kč
  1 x

  Chardonnay Bevión Selezione tvoří pomyslný vrchol produkce bílých vín vinařství Boeri Alfonso. Víno ve ‚francouzském stylu‘, doporučujeme milovníkům těžkých barikovaných vín. Víno lze párovat s výraznými pokrmy z ryb, vyzrálými sýry nebo si jej můžeme vychutnat samotné ‚jen tak‘.

  475 Kč
 • 280 Kč  295 Kč  -5%
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Díky zrání na kvasničných kalech se víno Grifone delle Roveri vyznačuje výraznými směsí ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  280 Kč  295 Kč  -5%
  Sleva!
 • 233 Kč  245 Kč  -5%
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno La Fornace se vyznačuje jemnou kombinací květinových a ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.

  233 Kč  245 Kč  -5%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne