Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada (bio) vín pro Vaše chvíle pohody

VM1906

Nový produkt

V červnové nabídce Vám přinášíme výběr 'vín pro Vaše chvíle pohody'. V sadě na Vás čekají tři bílá a tři červená vína. Ať už bude svítit sluníčko nebo přijde studená vlna, budete mít při ruce vhodné víno. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

1 595 Kč s DPH

Namísto 1 819 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 545 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původu3x Itálie, 3x Rakousko
Region3x Kampánie, 3x Burgenland
Barva3x bílé, 3x červené
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
BioAno
Obsah cukruSuché
OdrůdaCasavecchia, Pallagrello Bianco, Pallagrelo Nero, Frankovka, Neuburské a Rulandské bílé
Ročník3x 2017 (červená), 3x 2018 (bílá)
Oceněníviz popis jednotlivých vín
Příležitostviz popis jednotlivých vín
Jídloviz popis jednotlivých vín

Více informací

V červnové nabídce Vám přinášíme výběr 'vín pro Vaše chvíle pohody' v předletním čase. V sadě na Vás čekají tři bílá a tři červená vína. Ať už bude svítit sluníčko nebo přijde studená vlna, budete mít při ruce vhodné víno. Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-)  

Ve výběru měsíce června se můžete těšit na tato vína ze dvou vinařství.

Judith Beck, sympatická vinařka, která v městě Gols a jeho okolí pěstuje a vyrábí víno z odrůd typických pro náš středoevropský region – Zweigeltrebe, Frankovka, Svatovavřinecké, Neuburger, Muškát – a také z Burgundských odrůd = Rulandské bílé a R. modré. Vše v bio kvalitě již od roku 2004. Do našeho výběru jsem zařadil:

Blaufrankisch 2017

Neuburger 2018

Weissburgunder 2018

Il Verro, relativně nové vinařství, splněný sen bývalého manažera, který se věnoval pěstování a výrobě vína již od svého mládí. Vinařství pěstuje výhradně autochtonní odrůdy (typické pro daný region a mimo tento region se prakticky nevyskytující), jejichž původ sahá až do období antického Říma. Celá produkce je certifikována jako bio právě od ročníku 2017. V našem výběru najdete dvě šervená a jedno bílé víno:  

Lautonis 2017 (Terre di Volturno IGP Casavecchia)

Pallagrello Nero 2017 (Terre di Volturno IGP Pallagrello Nero)

Verginiano 2018 (Terre di Volturno IGP Pallagrello Bianco)

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

Obsah balení

 • 324 Kč  345 Kč  -6%
  1 x

  Víno Verginiano ze staré místní odrůdy Pallagrello Bianco, která dává výrazná aromatická vína s plným tělem a méně výraznou kyselinkou. Výtečné k rybám, pizze, tepelně upravené zelenině nebo středně vyzrálým sýrům. 

  324 Kč  345 Kč  -6%
  Sleva!
 • 324 Kč  345 Kč  -6%
  1 x

  Víno Lautonis ze staré místní odrůdy Casavecchia, která dává ovocitá vína se středně plným tělem a pěknými tříslovinami. Výtečné k pokrmům středomořské kuchyně - těstovinám, pizze, lehčím úpravám červeného masa, nebo středně vyzrálým sýrům. Víno má dobrý potenciál k archivaci.

  324 Kč  345 Kč  -6%
  Sleva!
 • 348 Kč  370 Kč  -6%
  1 x

  Víno Palagrello Nero je vyrobeno ze stejnojmenné staré místní odrůdy, která dává elegantní ovocitá vína se středně plným tělem a jemnými tříslovinami. Výtečné k pokrmům středomořské kuchyně - těstovinám, drůbeži i lehčím úpravám červeného masa. A samozřejmě k výběru lehčích až středně vyzrálých sýrů.

  348 Kč  370 Kč  -6%
  Sleva!
 • 259 Kč  275 Kč  -6%
  1 x

  Frankovka dává vína s vyšší kyselinkou a znatelnými tříslovinami. Naše frankovka je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro několikaletou archivaci. Univerzální víno vhodné k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného i bílého masa, těstovinám a sýrům.

  259 Kč  275 Kč  -6%
  Sleva!
 • 296 Kč  315 Kč  -6%
  1 x

  Mladé čerstvé víno z odrůdy Rulandské bílé, které má dobrý archivační potenciál. Doporučujeme párování s drůbeží nebo středně výraznými jídly jako jsou těstoviny, rizoto nebo grilovaná zelenina.

  296 Kč  315 Kč  -6%
  Sleva!
 • 268 Kč  285 Kč  -6%
  1 x

  Mladé čerstvé víno z odrůdy Neuburské, které má dobrý archivační potenciál. Doporučujeme párování s drůbeží nebo středně výraznými jídly jako jsou těstoviny, rizoto nebo grilovaná zelenina.

  268 Kč  285 Kč  -6%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne