Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce II. - Sada šumivých a perlivých vín

VM20082

Nový produkt

V srpnové nabídce měsíce Vám přinášíme dva výběry 'pro letní pohodu' - zde výběr šumivých a perlivých vín, tři šumivá vína Prosecco z bio(dynamického) vinařství Perlage (Veneto), šumivé a perlivé víno z vinařství Boeri Alfonso (Piemont) a perlivé víno z vinařství Ivaldi Franco (Piemont). Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Více informací

1 475 Kč s DPH

Namísto 1 714 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 425 Kč Až do 100 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionItálie: 3x Piemont, 3x Veneto
Barva5x bílé, 1x červené
Vůněviz popis jednotlivých vín
Chuťviz popis jednotlivých vín
Obsah cukru2x Brut, 2x Extra Dry, 2x sladké
Odrůdaodrůdová i kupáže, viz popis jednotlivých vín
Archivaceviz popis jednotlivých vín
PříležitostGastronomie
Jídlok lehké středomořské kuchyni, detaily viz popis jednotlivých vín

Více informací

V srpnové nabídce měsíce Vám přinášíme dva výběry 'pro letní pohodu' - zde výběr šumivých a perlivých vín, tři šumivá vína Prosecco z bio(dynamického) vinařství Perlage (Veneto), šumivé a perlivé víno z vinařství Boeri Alfonso (Piemont) a perlivé víno z vinařství Ivaldi Franco (Piemont). Ochutnejte a najděte si to svoje oblíbené víno :-) 

Ve výběru měsíce srpna 'bublinky' se můžete těšit na tato vína:

Perlage (Veneto)

Sgajo, Prosecco DOC Treviso patří do kategorie Extra Dry a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k rizotu nebo tepelně opravené zelenině a obecně je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Doporučujeme i jako aperitiv, nebo pro užití si vína ‘jen tak’.

Zharpí, Prosecco DOC Treviso patří do kategorie Brut a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k pokrmům z mořských plodů, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Doporučujeme i jako aperitiv, nebo pro užití si vína ‘jen tak’. 

Quorum, Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG patří do kategorie Extra Dry a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k těstovinám, pokrmům z ryb nebo tepelně opravené zelenině a obecně je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Doporučujeme i jako aperitiv, nebo pro užití si vína ‘jen tak’.

Boeri Alfonso (Piemont)

Boeri Brut, Vino Spumante. Sekt připravený metodou Charmat, cuvée z Chardonnay a Pinot Noir. Příjemné víno pro letní posezení a k lehčím pokrmům – zelenivým salátům nebo pokrmům z ryb a mořských plodů, více než povedená alternativa k vínům Prosecco J Ocenění: Velká zlatá medaile a titul Regionální šampión PWT 2020 (Nejlepší šumivé víno z Itálie, včetně vín Prosecco a Franciacorta).

Ribota 2019, Moscato d‘Asti DOCG. Ribota je perlivé víno z odrůdy Moscato s nižším obsahem alkoholu a vyšším zbytkovým cukrem, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Výborné víno ke sladkým dezertům nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech. Ocenění: Zlatá medaile PWT 2020

Ivaldi Franco (Piemont)

Brachetto d‘Acqui DOCG z vinařství Ivaldi Franco. Červený eqvivalent vína Ribota, opět perlivé víno (tentokrát z modré odrůdy Brachetto) s nižším obsahem alkoholu a vyšším zbytkovým cukrem, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Namísto květinových vůní a chutí, se kterými se setkáme u bílého vína Moscato, zde převládají chutě a vůně červeního ovoce. Výborné víno ke sladkým dezertům nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech. Ocenění: Zlatá medaile PWT 2020

Ochutnejte vína z různých odrůd, terroir a způsobů zpracování a najděte si to Vaše oblíbené! :-) 

A pokud nejste příznivci 'bublinek', zkuste naši druhou sadu - Sadu tichých bílých a růžových vín. :-)

Obsah balení

 • 275 Kč
  1 x

  Ribota je perlivé víno s nižším obsahem alkoholu a vyšším zbytkovým cukrem, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Výborné víno ke sladkým dezertům nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech. 

  275 Kč
 • 273 Kč  290 Kč  -6%
  1 x

  Víno Zharpí patří do kategorie Brut a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k pokrmům z mořských plodů, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni.Doporučujeme i jako aperitiv, nebo pro užití si vína ‘jen tak’.

  273 Kč  290 Kč  -6%
  Sleva!
 • 273 Kč  290 Kč  -6%
  1 x

  Víno Sgajo patří do kategorie Extra Dry a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k rizotu, a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Doporučujeme i jako aperitiv, nebo pro užití si vína ‘jen tak’.

  273 Kč  290 Kč  -6%
  Sleva!
 • 324 Kč  345 Kč  -6%
  1 x

  Víno Quorum patří do kategorie Extra Dry a tedy se hodí především jako společník k pokrmům středomořské kuchyně, především pak k rizotu a mořským plodům, k dezertům a také je ideální doplněk k vegetariánské kuchyni. Nebo si užijte toto víno ‘jen tak’. 

  324 Kč  345 Kč  -6%
  Sleva!
 • 255 Kč
  1 x

  Sekt Chardonnay Brut je vhodný jako aperitiv nebo doprovod k lehčím jídlům - předkrmům, zeleninovým salátům nebo k úpravám ryb a mořských plodů. A také 'jen tak' jako společník k Vašim příjemným chvílím pohody.  

  255 Kč
 • 315 Kč
  1 x

  Brachetto je poměrně vzácná červená varianta vín Moscato d‘Asti - perlivé víno s nižším obsahem alkoholu  a vysokým obsahem zbytkového cukru, který však díky vyššímu obsahu kyselinek nedominuje v chuti a víno tak působí čerstvým a osvěžujícím dojmem. Výborné víno ke sladkým dezertům, ovocným salátům nebo pro pití 'jen tak' zvláště v letních dnech.

  315 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne