Typ vína

Prohlédnuté produkty

Sleva! Sada vín Gavi (di Gavi)

Sada vín Gavi (di Gavi)

SA1704

Nový produkt

Vína Gavi jsou řazena mezi nejvíce ceněná bílá vína Itálie. Přinášíme Vám výběr vín Gavi různých stylů, stáří keřů i způsobů zpracování ve sklepě. Ochutnejte a vyberte si svého favorita.

Více informací

1 990 Kč s DPH

-5%

 2 095 Kč s DPH 

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 886 Kč Až do 419 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Vůněviz přehled jednotlivých vín
Chuťviz přehled jednotlivých vín
Bio4x BIO a vhodné pro vegany
Obsah cukruSuché
OdrůdaCortese
Archivaceviz přehled jednotlivých vín
Ocenění2x Velká zlatá medaile PWT 2022
PříležitostVychutnání vína 'jen tak'
Jídloviz přehled jednotlivých vín

Více informací

Vína Gavi, která pochází z malého regionu v okolí stejnojmenného města, jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Vinařství Castellari Bergaglio patří již po několik generací mezi významné a oceňované producenty vín Gavi. Vína Castellari Bergaglio tvoří základ našeho výběru - čtyři vína od 'základního' Salluvii (ale již Gavi DOCG) až po Pilin, víno, které je vyráběno jen v nejlepších ročnících. Nabídku doplňují dvě vína ze 'zpřízněného' vinařství Bergaglio Cinzia (Marco Castellari Bergaglio a Cinzia Bergaglio jsou bratranec a sestřenice). Ochutnejte jednotlivá provedení vín Gavi, a zjistěte, jaký styl vína Vám nejvíce vyhovuje - z mladých či starých keřů, čerstvé nebo vyzrálé,... Konkrétně na Vás čekají tato vína:

Salluvii 2021, Gavi DOCG

Rolona 2020, Gavi DOCG di Gavi

Rovereto 2017, Gavi DOCG di Gavi (ze starých keřů) 

Pilin 2014, Gavi DOCG (víno zrálo v barrique soudku, ocenění 3 skleničky Gambero Rosso 2020) - čtyři vína z vinařství Castellari Bergaglio

La Fornace 2020, Gavi DOCG (Velká zlatá medaile PWT 2022)

Grifone delle Roveri 2020, Gavi DOCG di Gavi (Velká zlatá medaile PWT 2022) - dvě vína z vinařství Bergaglio Cinzia

Doufám, že Vám vína Gavi zachutnají a užijete si s nimi krásné chvíle! :-)

Obsah balení

 • 261 Kč  275 Kč  -5%
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno Salluvii je ‚základní‘ víno vinařství, prezentuje se jemnou kombinací vůní lučních květů a citrusových plodů. Doporučujeme k pokrmům z ryb a mořských plodů nebo také jako aperitiv.

  261 Kč  275 Kč  -5%
  Sleva!
 • 599 Kč  630 Kč  -5%
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno Pilin patří mezi vrcholy produkce vinařství. Víno bylo vyrobeno za použití netradičních postupů – fermentace i zrání proběhly v barrique soudcích. Doporučujeme toto víno pro špičkovou gastronomii nebo pro ‚velké příležitosti‘.  

  599 Kč  630 Kč  -5%
  Sleva!
 • 342 Kč  360 Kč  -5%
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Víno Rolona se představuje bohatou směsí vůní – cítíme zelené hrušky a jablka, citronové plody ale i čerstvé luční seno. Rolona je vhodným společníkem ke všem chodům, doporučujeme jej především k pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  342 Kč  360 Kč  -5%
  Sleva!
 • 470 Kč  495 Kč  -5%
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Hrozny k výrobě vína Rovereto pochází ze starých keřů s nízkou produkcí, ale poskytují vína ‚s charakterem‘. Doporučujeme toto víno pro špičkovou gastronomii nebo pro vychutnání vína ‚jen tak‘.  

  470 Kč  495 Kč  -5%
  Sleva!
 • 280 Kč  295 Kč  -5%
  1 x

  Vína Gavi jsou založena na typické piemontské odrůdě Cortese a jsou řazena mezi nejlepší bílá vína Itálie. Díky zrání na kvasničných kalech se víno Grifone delle Roveri vyznačuje výraznými směsí ovocných vůní a chutí; doporučujeme jej k polévkám, pokrmům z ryb nebo čerstvým sýrům.    

  280 Kč  295 Kč  -5%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne