Typ vína

Prohlédnuté produkty

Slevy

Interdito 2020, Vinho Verde DOC

M161

Nový produkt

Bílá víno Interdito je výlet do oblasti Vinho Verde - lehké, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným ovocným aroma. Víno je vhodné k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli. 

Více informací

172 Kč s DPH

-20%

 215 Kč s DPH 

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
3 161 Kč Až do 161 Kč
6 151 Kč Až do 387 Kč

Parametry

Země původuPortugalsko
RegionEntre-Douro-e-Minho
Barvasvětle žlutá
Vůnězralé tropického ovoce
Chuťlehké, čerstvé a harmonické víno s chutí citrusů a tropického ovoce, minerálními tóny, cítíme jemnou 'perličku', na patře krátké trvání
Obsah cukruPolosuché
Odrůdakupáž Loureiro, Trajadura a Arinto
Ročník2020
Alkohol11.0%
Archivace2 - 4 roky
Ocenění Prague Wine Trophy 2021: Stříbrná medaile a titul "Prague Silver"
PříležitostGastronomie
Jídlok zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů nebo čerstvým sýrům

Více informací

Výroba

Sběr hroznů probíhá v druhé polovině září. Fermentace při kontrolované teplotě stejně tak jako následné zrání probíhá v nerezovém tanku. Následuje lahvování a ležení na lahvi alespoň 2 měsíce, než je víno připraveno na cestu k zákazníkovi.

Zajímavost

Bílé víno Interdito patří do denominace ‚Vinho Verde‘, která je úzce spojena s konkrétním regionem na severozápadě země, takže určitě nevzniká ve sklepě vinařství. Na otázku, jak se objevilo toto víno v produkci, přišla lakonická odpověď „neptej se ;-)“. Nebudeme tedy pátrat, když se Filipe rozhodl dát své jméno na toto víno, určitě si je jistý jeho kvalitou. Tak toho využijme a vychutnejme lehké svěží víno verde! :-)

Interdito je lehké, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným ovocným aroma. Víno je vhodné k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli.

Produkce

Asi 50,000 lahví ročně

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne