Slevy

Osvaldo Barberis Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • 335 Kč

  Víno Puncin je představitel 'šlechtické' denominace pro vína Dolcetto - Dogliani DOCG. Puncin je elegantní víno s výrazným ovocným charakterem s nižším obsahem kyselinek a tříslovin, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr.

  335 Kč
 • 335 Kč

  Víno Valdiba je představitel 'šlechtické' denominace pro vína Dolcetto - Dogliani DOCG. Valdiba je elegantní víno s výrazným ovocným charakterem s nižším obsahem kyselinek a tříslovin, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr.

  335 Kč
 • 1 645 Kč

  V listopadové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z odrůdy Barbera, nejdůležitější odrůdy Piemontu. Vína Barbera od tří různých vinařů ze tří produkčních podoblastí. Porovnejte vína pocházející z různých terroir a také odrážející individuální práci vinaře ve sklepě a vyberte si svůj optimální styl.  Pro obdivovatele velkých vín doporučujeme výběr...

  1 645 Kč
 • 335 Kč

  Víno Avri je představitel 'šlechtické' denominace pro vína Dolcetto - Dogliani DOCG. Puncin je elegantní víno s výrazným ovocným charakterem s nižším obsahem kyselinek a tříslovin, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr.

  335 Kč
 • 2 745 Kč

  V listopadové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z odrůdy Barbera, hlavní odrůdy Piemontu. Velká vína Barbera Superiore čtyř různých vinařů ze dvou nejlepších produkčních podoblastí. Porovnejte vína pocházející z různých terroir a také odrážející individuální práci vinaře ve sklepě a vyberte si svůj optimální styl.  Pro 'běžnou' konzumaci...

  2 745 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne