Doplňkový prodej

Prohlédnuté produkty

Slevy

Výprodej! Herdade Figueirinha, Azeite Virgem Extra

Sada 6 x extra panenský olivový olej 0.75 lt (5 + 1 zdarma)

M1416

Nový produkt

Kromě pozitivního vlivu na naše zdraví od olivového oleje očekáváme, že nám bude chutnat, ať už v jednoduché kombinaci s čerstvým pečivem nebo jako složka námi připravovaných pokrmů. Olivový olej z vinařství Monte Novo e Figueirinha tyto požadavky zcela splňuje. Kupte si kartón 6 lahví za cenu 5!

Více informací

1 075 Kč s DPH

Namísto 1 224 Kč

Množstevní slevy

PočetCenaUšetříte
2 1 021 Kč Až do 108 Kč

Parametry

Země původuPortugalsko
RegionAlentejo
BioAno, bez filtrace
Ročník2015
Archivace1 - 2 roky
PříležitostGastronomie

Více informací

Sady

Olivy pochází z různých sadů statku Herdade da Figueirinha v obci S. Brissos u města Beja.

Výroba

Olej je z oliv jemně extrahován na centrifuze, aby se zamezilo extrakci nepříjemných složek obsažených v dužině, peckách a slupkách oliv; olej je získáván při teplotě do 25C, aby nedocházelo k úniku nestabilních aromatických látek, které jsou důležité pro výsledný senzorický projev oleje.

Zajímavost

O prospěšnosti konzumace panenského olivového oleje už asi nikdo z nás nepochybuje a není třeba vyjmenovávat všechny pozitivní vlivy olivového oleje na lidský organizmus. Ale kromě pozitivního vlivu na naše zdraví od olivového oleje očekáváme, že nám bude chutnat, ať už v jednoduché kombinaci s čerstvým pečivem nebo jako složka námi připravovaných pokrmů. Tyto požadavky olivový olej z vinařství Monte Novo e Figueirinha zcela splňuje - díky šetrným technologiím zpracování zůstávají v oleji aromatické látky, které napomáhají chuťovým projevům tohoto oleje. Obsah volných kyselin v oleji je velmi nízký, zpravidla se blíží k 0,2% a nikdy nepřevyšuje 0,4% (extra virgin oleje mohou mít obsah kyselin až 0,8%), což napomáhá ke snadnější stravitelnosti oleje.

Produkce

Asi 200,000 litrů ročně

Další ocenění

Předchozí ročníky získaly tato ocenění: Concurso Nacional de Azeites: Stříbrná medaile v roce 2011 a 2012

Obsah balení

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne