Hlavní stránka

Prohlédnuté produkty

Slevy

Výběr vín "devadesátek" z Prague Wine Trophy 2018

SA1804

Nový produkt

Přinášíme Vám výběr šesti 'devadesátkových' vín oceněných porotou soutěže Prague Wine Trophy v letošním roce. Tři významné odrůdy italského vinařství - Barbera, Nebbiolo a Sangiovese - se prezentují vždy dvěma víny z produkce specialisty na danou odrůdu. Užijte si chvíle potěšení s těmi nejlepšími z nejlepších!     

Více informací

2 950 Kč s DPH

Namísto 3 465 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont a Toskánsko
Barvasytě červená
Vůnědle popisu jednotlivých vín
Chuťdle popisu jednotlivých vín
Obsah cukruSuché
OdrůdaBarbera, Nebbiolo, Sangiovese
Ročník2010 - 2016
Alkoholdle popisu jednotlivých vín
Archivacedle popisu jednotlivých vín
OceněníPrague Wine Trophy 2018: Velká zlatá medaile a titul "Prague Premium Gold"
PříležitostSpolečník pro 'velkou příležitost'
Jídlodle popisu jednotlivých vín

Více informací

Přinášíme Vám výběr šesti vín oceněných porotou soutěže Prague Wine Trophy 90 a více body. Ve výběru jsou zastoupeny tři velké odrůdy italského vinařství: Barbera a Nebbiolo z Piemontu a Sangiovese z Toskánska. Vždy z produkce jednoho vinaře, který je špičkový producent pro danou odrůdu.

Barbera, vinařství Boeri Alfonso

Martinette 2015, Barbera d'Asti DOCG Superiore, Prague Premium Gold za 92 bodů (toto víno získalo ocenění v PWT 2019, ale vína ze soutěžního roku 2018 nám už docházejí a museli jsme sáhnout po 'mladším' ročníku)

Porlapa 2014, Barbera d'Asti DOCG Superiore, Prague Premium Gold za 92 bodů   

Nebbiolo, vinařství Cascina Massara

Langhe DOC Nebbiolo 2017, Prague Premium Gold za 90 bodů

Nebbiolo, vinařství La Ca Nova

Barbaresco DOCG 2015, Prague Premium Gold za 91 bodů 

Sangiovese, vinařství Antonio Sasa

Martina 2012, Brunello di Montalcino DOCG, Prague Premium Gold za 94 bodů

PURO 2010, Brunello di Montalcino DOCG, Prague Premium Gold za 96 bodů 

Užijte si velká vína od našich nejlepších partnerů a posuďte na vlastní patro, která odrůda vyhovuje nejlépe Vašim chuťovým pohárkům! :-)

Obsah balení

 • 555 Kč
  1 x

  Porlapa, Barbera ze starých keřů, je vlajková loď vinařství. Výjimečné víno pro výjimečné příležitosti! Mohutné víno srovnatelné s víny Barolo a Brunello, Šampión soutěže Prague Wine Trophy.  

  555 Kč
 • 430 Kč
  1 x

  Langhe Nebbiolo je plné víno s výraznými tříslovinami (zatím nemělo čas se ‚zakulatit‘ – vhodné pro milovníky tvrdých vín) kombinující ovocitost s tóny dřeva z dubových sudů. Doporučujeme k dušeným a pečeným masům, zvěřině nebo k vyzrálým sýrům.

  430 Kč
 • 535 Kč
  1 x

  Elegantní víno s plným tělem a pevnou strukturou se prezentuje vůní a chutí vyzrálého červeného ovoce a příjemnými tříslovinami. Výborné k úpravám červeného masa nebo k vychutnání si vína 'jen tak'. Výborné k pití již teď stejně tak jako po dalších 10 rocích.  Poslední láhve.

  535 Kč
 • 760 Kč
  1 x

  Brunello di Montalcino patří mezi nejoceňovanější vína Itálie. Víno PURO vytvořil vinařský nadšenec Tony Sasa, ročně produkuje jen asi 2,000 lahví tohoto nádherného vína. Tradiční odrůda zpracovaná tradiční metodou - víno zrálo ve velkém dřevěném sudu. Veliké víno pro zvláštní příležitosti. James Suckling udělil tomuto vínu 95 bodů, PWT dokonce 96 bodů.   

  760 Kč
 • 890 Kč
  1 x

  Brunello di Montalcino patří mezi nejoceňovanější vína Itálie. Víno Martina vytvořil vinařský nadšenec Tony Sasa, ročně produkuje jen asi 4,000 lahví tohoto nádherného vína. Tradiční odrůda zpracovaná netradiční metodou - víno zrálo v barrique soudcích. Víno pro výjimečnou příležitost!

  890 Kč
 • 295 Kč
  1 x

  Martinette představuje prostřední úroveň ze tří vín Barbera v nabídce vinařství. Harmonické ovocité víno vhodné k téměř jakémukoliv jídlu s výjimkou těžkých úprav červeného masa nebo zvěřiny. Bezkonkurenční víno v poměru kvalita/cena, dlouhodobě naše nejprodávanější víno! 

  295 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne