Hlavní stránka

Prohlédnuté produkty

Slevy

Vstupenka na Galadegustaci oceněných vín soutěže PWT 2023

GD20231

Nový produkt

Nabízíme Vám vstupenku na Galadegustaci oceněných vín ze soutěže Prague Wine Trophy ročníku 2023.

Více informací

1 250 Kč s DPH

Více informací

Nejlepší vína roku 2023 na českém trhu podle hodnocení největší české soutěže s účastí mezinárodních vín Prague Wine Trophy organizované pod patronátem časopisu Víno & Styl budou představena na tradičGaladegustaci, která proběhne ve čtvrtek 29.2. 2024, 15-20 hodin v prostorách Michnova paláce (Tyršův dům), Újezd 450/40, na Malé Straně. 

Na Galadegustaci předvedeme výběr deseti z vín oceněných v uplynulém roce, devět italských – všechna z mého oblíbeného regionu Piemont – doplněné o jedno víno z francouzského regionu Bordeaux. Můžete se těšit na tři vína z mého oblíbeného vinařství Boeri Alfonso, po dvou vínech z vinařství Eugenio Bocchino (biodynamická produkce) a Cascina Vengore (organická produkce) a po jednom z vinařství Cascina Massara a La Ca Nova (organická produkce),  francouzské víno bude z Château Godeau Ducarpe. Detailní seznam najdete v naší pozvánce na webu nebo přiloženém souboru PDF. Jen malá upoutávka – můžete se těšit na vína oceněná minimálně 94 body, tedy nositele Platinové medaile nebo pouhý jeden bod pod touto úrovní. A kdybyste chtěli ochutnat ještě i jiná vína, budou okolo stovky pěkných vín od dalších asi 70 vinařů a dovozců ;-)

Stejně jako v minulých letech máme možnost zajistit zvýhodněné VIP vstupenky pro naše zákazníky a přátele. Na rozdíl od standardní vstupenky z předprodeje, VIP vstupenka umožňuje i vstup na slavnostní ceremoniál předávání ocenění nejlepším vínům, vinařstvím a dovozcům za rok 2023 – proběhne v čase 13-14:30 hod.

VIP vstupenka bude opět včetně bonusu – láhve vína oceněného v soutěži. I letos bude výběr ze dvou variant (standardní cena vstupenky v předprodeji je 1500 Kč):

cena vstupenky 1250 Kč, vyberte si bonusovou láhev podle Vašeho ‚barevného‘ nastavení:

(červené) Barbera d’Asti DOCG 2022, vinařství Boeri Alfonso (Zlatá medaile) NEBO

(bílé) La Fornace 2021, Gavi DOCG, vinařství Bergaglio Cinzia (Zlatá medaile)

Pokud máte zájem o bonusovou láhev Porlapa 2019, Barbera d'Asti DOCG Superiore z vinařství Boeri Alfonso (Platinová medaile), nabízíme Vám VIP vstupenku i v takové variantě za 1600 Kč.  

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne