Porlapa, Barbera ze starých keřů, je...
Vína Lugana, odrůdové víno z lokální odrůdy Turbiana (také Trebbiano di Lugana), je čerstvé víno, vhodné k předkrmům, pokrmům z ryb nebo těstovinám.
Vína Lugana Superiore, odrůdové víno z lokální odrůdy Turbiana (také Trebbiano di Lugana), je komplexní víno, vhodné k výrazným úpravám ryb a bílého masa, tepelně upravené zelenině, těstovinám s masem nebo k výběru vyzrálých sýrů. Nebo také k vychutnání vína samotného. Víno má potenciál k archivaci, několikaletým ležením se bude ještě zlepšovat.
Vína Lugana Superiore, odrůdové víno z lokální odrůdy Turbiana (také Trebbiano di Lugana), je komplexní víno, vhodné k pokrmům z ryb a mořských plodů, bílého masa, tepelně upravené zelenině a asijské (pikantní) kuchyni. Nebo také k vychutnání vína samotného. Víno má potenciál k archivaci, několikaletým ležením se bude ještě zlepšovat.