Kategorie

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada nejoblíbenějších vín roku 2021

 (1)    0

Zvýhodněná nabídka měsíce - Sada nejoblíbenějších vín roku 2021
2. 1. 2022   

Vážení přátelé pěkných vín,


Zdravím Vás a těším se na naši společnou komunikaci v novém roce! A hlavně se těším, že se budeme moci opět setkávat na ochutnávkách a se sklenkou v ruce ochutnat a vychutnat některá z našich vín :-)
 Do té doby Vám budu nabízet vína pro Vaše domácí ochutnávání. I v nadcházejícím roce Vám budu nabízet zvýhodněné nabídky měsíce podle zavedeného schématu. Ve zvýhodněné nabídce pro měsíc leden Vám již tradičně nabízím Sadu nejoblíbenějších vín předchozího roku (měřeno počtem prodaných láhví :-) ). Karton těchto nejprodávanějších vín roku 2021 nabízíme za akční cenu 2,175 Kč včetně DPH, 400 Kč sleva ze standardní ceny těchto šesti vín 2,575 Kč. Druhý a každý další karton nabízíme za cenu 2,075 Kč. I nadále platí, že kterékoliv víno z výběru měsíce, jež Vás osloví, si můžete následně zakoupit v režimu 5 + 1 zdarma. :-)

 

Do letošního výběru se – jako obvykle – dostala pouze červená vína, proto jsem přidal i druhou sadu: top výběr z bílých vín. Sadu nejoblíbenějších bílých vín roku 2021nabízíme za akční cenu 1,295 Kč včetně DPH, 245 Kč sleva ze standardní ceny těchto šesti vín 1,540 Kč. Druhý a každý další karton nabízíme za cenu 1,195 Kč. I u této sady platí, že kterékoliv víno z výběru, jež Vás osloví, si můžete následně zakoupit v režimu 5 + 1 zdarma. :-)

 

I nadále platí, že v rámci této akce je doprava zdarma, platí i pro jeden karton. Vína si můžete objednat mailem na adrese vinoprovas@vinoprovas.cz, případně frantisek@vinoprovas.cz nebo na našem e-shopu v sekci „AKCE“ na titulní straně.

 

Jak už jsem napsal výše, letošní ‚první‘ sada nejoblíbenějších vín je čistě červená a všechna vína pochází z produkce italských vinařů. Podobně jako v předchozích letech, i v uplynulém roce mezi ta nejoblíbenější patřila vína z vinařství Boeri Alfonso, La Ca Nova, každé z těchto dvou vinařství letos zastupují dvě ze šesti vín výběru, Antonio Sasa a Gomba Boschetti, každé s jedním vínem ve výběru. Absolutním ‚vítězem‘ se stalo víno ‚základní‘ Barolo DOCG z vinařství Gomba Boschetti, v prodeji byla vína celkem dvou ročníků: 2016 a novější 2017 – ten jsem zařadil do našeho výběru.

 

Vinařství Boeri Alfonso je – bezesporu bez překvapení – Vaše nejoblíbenější vinařství (podle počtu prodaných láhví) pro rok 2021, stejně jako v předchozích letech. Na pomyslné stupně vítězů se dostala i další dvě výše zmíněná vinařství – Gomba Boschetti na místě druhém a  La Ca Nova na místě třetím. Vinařství Antonio Sasa na místě čtvrtém bylo za předchozím o pouhých 7 láhví, takže pro letošek máme sdílené třetí místo :-) Pokud máte zájem o individuální výběr vín z těchto čtyř vinařství, nabízíme po celý leden slevu 10% ze standardních cen na všechna vína těchto čtyř vinařství, k Vaší objednávce připište heslo „Vítězové 2021“. Samozřejmostí je, že všechna čtyři vinařství získala v letošním – pardon, již v loňském ;-) – ročníku soutěže Prague Wine Trophy titul ‚5-hvězdičkové vinařství‘.    

 

Ve výběru měsíce ledna, Sadě nejoblíbenějších vín roku 2021,se můžete těšit na tato vína:

Vinařství Gomba Boschetti

Barolo DOCG 2017nejprodávanější víno roku 2021. (PWT 2021: Velká zlatá medaile) Překvapivý vítěz a ‚historický milník‘ – vůbec poprvé se nejprodávanějším vínem stalo jiné víno než některá z Barber z vinařství Boeri Alfonso!

Vinařství Boeri Alfonso

Barbera d’Asti DOCG 2019. (PWT 2021: Zlatá medaile)Víno bylo 8x za posledních 9 let ve výběru nejoblíbenějších vín roku a ‚atakuje‘ pozici dlouhodobě nejprodávanějšího vína Martinette. K ročníku 2019 jsme do naší nabídky nedávno zařadili i nový ročník 2020.  

Martinette 2018, Barbera d’Asti DOCG Superiore. (Nový ročník, v PWT zatím nehodnoceno) Vaše dlouhodobě nejoblíbenější víno, 9x za posledních 9 let ve výběru nejoblíbenějších vín roku

Vinařství La Ca Nova

Langhe DOC Nebbiolo 2018. (PWT 2021: Velká zlatá medaile) Podruhé za sebou ve výběru nejoblíbenějších vín roku. K ročníku 2018 jsme do naší nabídky nedávno zařadili i nový ročník 2019.

Montestefano 2017, Barbaresco DOCG, velké víno z ‚cru‘ vinice. (PWT 2021: Velká zlatá medaile) Podruhé za sebou ve výběru nejoblíbenějších vín roku. K ročníku 2017 jsme do naší nabídky nedávno zařadili i nový ročník 2018.

Vinařství Antonio Sasa

Martina Rosso 2018, Rosso di Montalcino DOC. (PWT 2021: Velká zlatá medaile) Takzvané ‚druhé víno‘ z jednoho z nejslavnějších vín Itálie. Poprvé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.

 

Sada nejoblíbenějších bílých vín roku 2021

Protože se mezi nejprodávanější vína roku opět dostala pouze červená vína, přidali jsme tentokrát i výběr nejprodávanějších bílých vín, abychom uspokojili i milovníky těchto vín :-) Ve výběru na Vás čekají tato vína:

Vinařství Boeri Alfonso

Delicious 2020, Vino Bianco. ‚Základní‘ bílé víno založené na odrůdě Cortese (dá se označit za ‚neznačkové‘ víno Gavi – právě odrůda Cortese stojí za známými víny Gavi DOCG). Poprvé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.  

Ribota 2020, Moscato d’Asti DOCG. (Nový ročník, v PWT zatím nehodnoceno) V minulosti se již ve vyběru nejoblíbenějších vín roku objevilo.

Vinařství Bergaglio Cinzia

La Fornace 2020, Gavi DOCG. Poprvé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.  

Grifone delle Roveri 2019, Gavi DOCG di Gavi. (PWT 2021: Zlatá medaile)Poprvé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.  

Vinařství Castellari-Bergaglio

Salluvii 2020, Gavi DOCG. Poprvé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.

Je vidět, že odrůda Cortese, respektive vína Gavi si našla u Vás největší oblibu :-) Mezi bílá italská vína se dostalo i jedno rakouské víno:

Vinařství Weingut Humer

Veltlínské zelené „Classic“ 2020, Weinviertel DAC. (PWT 2021: Velká zlatá medaile). Poprvé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.

Protože některým z Vás ‚nesedí‘ specifický charakter vína Ribota, nabízím ještě sedmé víno jako náhradu namísto vína Ribota. V případě zájmu o záměnu vín, napište do poznámky:    

Vinařství Cantina Ariano

Sogno di Volpe Bianco 2020, Puglia IGT Bombino Bianco. (PWT 2021: Zlatá medaile). Poprvé ve výběru nejoblíbenějších vín roku.

 

Ještě bych rád připomněl, že v rámci akce „Druhá šance“ si můžete objednat všechny zvýhodněné výběry měsíce roku 2021, s výjimkou lednového výběru, který je již nahrazen výše uvedenou nabídkou.   

 

Přeji Vám úspěšný start do nového roku. Věřme, že bude lepší než ten předchozí a vrátí nás do ‚normálního‘ běhu života. A opět se budeme moci setkávat a sdílet příjemné zážitky z pěkných vín, třeba těch z výše uvedené nabídky :-)

 

Na zdraví!

 

Jan Šamla 

 (1)    0

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne