Kategorie

Slevy

Přivezli jsme pro Vás: Monte Novo e Figueirinha - vína, olej a vinný ocet z portugalského regionu Alentejo

 (2)    0

Přivezli jsme pro Vás: Monte Novo e Figueirinha - vína, olej a vinný ocet z portugalského regionu Alentejo
8. 6. 2021   

Vážení přátelé pěkných vín, 

Pokračujeme v jarním doplňování našich zásob vín pro Vás, tento týden přijela zásilka z vinařství Monte Novo e Figueirinha z portugalského regionu Alentejo. Doplnili jsme a obnovili zásobu bílých i červených vín ‚na běžné každodenní pití‘. A vedle vín také olivového oleje a vinného octa, abychom byli připraveni na letní salátovou sezónu :-)

Konkrétně jsme pro Vás dovezli:

Interdito 2020, Vinho Verde. Příjemné lehké víno (11% alk.) pro letní dny. Toto víno nepochází ze sklepa vinařství, ale myslím si, že je příjemným rozšířením nabíky vín z oblasti Alentejo.

Interdito Tinto 2019, Vinho Regional Alentejano. Kupáž Syrah a Aragonez /= Tempranillo/ a Trincadeira ve zhruba stejném poměru. V červených vínech ‚základní‘ víno na běžné pití. Nový ročník.

Amnesia Branco 2019, Vinho Regional Alentejano. Kupáž dvou tradičních portugalských odrůd Arinto (hlavní odrůda) a Antao Vaz doplněné o Chardonnay.

Amnesia Tinto 2019, Vinho Regional Alentejano. Kupáž Cabernet Sauvignon, Syrah a Aragonez /= Tempranillo/ ve zhruba stejném poměru. Nový ročník.

Amnesia je nejpopulárnější řada vín z produkce tohoto vinařství, netřeba dále představovat. Podle průběžných dotazů na dostupnost vín Amesia soudím, že někteří z Vás si na těchto vínech vypěstovali závislost :-)

Herdade da Figueirinha Reserva Tinto 2018, Vinho Regional Alentejano. Kupáž dvou tradičních portugalských odrůd a dvou globálních odrůd: Touriga Nacional a Alicante Bouschet a ‚globální‘ odrůdy Syrah a Cabernet Sauvignon, všechny ve zhruba stejném poměru. Víno zrálo krátce i v barrique sudech. Nový ročník v nabídce.

Cantando Tinto 2018, Vinho Regional Alentejano. Kupáž dvou odrůd, tradiční portugalské odrůdy Alicante Bouschet a ‚globální‘ odrůdy Syrah, ve zhruba stejném poměru. Víno zrálo krátce i v barrique sudech. Nový ročník v nabídce, na rozdíl od předchozích vín, zde máme ještě víno předchozího ročníku.

 

Kromě vín jsme dovezli i olivový olej řady Figueirinha, který je již tradičně v naší nabídce:

Figueirinha, Azeite Virgem Extra. Extra panenský nefiltrovaný olej v 0.75 lt láhvích.   

Figueirinha, Vinagre de Vinho Tinto. Vinný ocet z červeného vína v 0,5 lt láhvích.

 

Pro výše uvedená vína nabízím ‘zaváděcí’ slevu minimálně 12% při objednávce 6 nebo více láhví daného vína. Platí do 30.6. (nebo do vyprodání zásob J).  

 

Přeji Vám mnoho krásných chvil s dobrými lidmi a pěknými víny. A pokud to budou vína z naší nabídky, bude mi ctí.

  

Se srdečným pozdravem,

 

Jan Šamla

 (2)    0

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne